לוגו לול הקוסם הגדול
לוגו הקוסם הגדול
לקבלת הצעת מחיר

הפעלה ליום הולדת

הפעלה ליום הולדת

ילדים צעירים דורשים כיום הרבה יותר מבעבר ואחת הדרישות היא בנושא הפעלה ליום הולדת.
כל ילד רוצה אירוע שיכלול את בני הגן או הכיתה שלו כמו גם חברים וקרובי משפחה נוספים בני גילו.

הצורך באירגון הפעלה ליום הולדת הביא לכך שרבים מחפשים כל העת אחר אטרקציות מעניינות לימים אלו ואטרקציה שתמיד עובדת ומספקת את המענה לילדים היא זו של קוסם ליום הולדת. אין כל ספק כי בחירה זו היא מיקסום העניין של הפעלה ליום הולדת עבור בני כל הגילאים.

מה מיוחד בהפעלת קוסם ליום הולדת

קוסם מעניק גם מופע קסמים בהשתתפות הילדים הנוכחים באירוע, גם קטעי פנטומימה, קטעים עם מטפחות, פרחים ופעילויות חוויתיות לילדים האורחים באירוע ובעיקר למי שחוגגים עבורם את יום ההולדת.

הפיכת חוגג יום ההולדת לעוזר הראשי באירוע היא חוויה יחודית שמאפשרת שיתוף מלא לאורך כל האירוע, אם בנטילת חלק בקסמים שונים, ודרך בחירה של משתתפים לקסמים שונים ופעילויות אחרות במהלך האירוע.
לא רק זה אלא שגם ילד השמחה יקבל מלול הקוסם כובע וגלימה בדיוק כמו של קוסם אמיתי ואיתם הוא יצליח לעשות קסמים מול כל הילדים כולל קטע ריחוף מדהים!

לא רק זאת, אלא שהפעלה זו מספקת עניין גם להורים המלווים באירוע שתמיד נהנים לראות קסם שנידמה להם שהם מכירים אבל מעולם לא הבינו מה הסוד מאחוריו. הקסם הזה עובד שבעתיים על הילדים שתמיד נישארים סקרנים ומלאי עניין במופע קסמים שכזה.

מופע קסמים טוב הוא כזה שמשתף את הילדים, משאיר מזכרת לחוגגים, ובעיקר מאפשר אטרקציות נילוות לאירוע בדמות בלונים בצורות שונות, הפתעות לכל הילדים ולא רק לאלו שמשתתפים או מנחשים קסמים, ועוד פעילויות שונות שמאפשרות הפעלה ליום הולדת בדיוק כמו שההורים דמיינו והילדים חלמו.

אז למה אתם מחכים? הפעלה ליום הולדת זה רק לול הקוסם. צרו קשר עכשיו!

הפעלה ליום הולדת שכולם ידבר עליה

לא רק זאת, אלא שהפעלה זו מספקת עניין גם להורים המלווים באירוע שתמיד נהנים לראות קסם שנידמה להם שהם מכירים אבל מעולם לא הבינו מה הסוד מאחוריו. הקסם הזה עובד שבעתיים על הילדים שתמיד נישארים סקרנים ומלאי עניין במופע קסמים שכזה.

מופע קסמים טוב הוא כזה שמשתף את הילדים, משאיר מזכרת לחוגגים, ובעיקר מאפשר אטרקציות נילוות לאירוע בדמות בלונים בצורות שונות, הפתעות לכל הילדים ולא רק לאלו שמשתתפים או מנחשים קסמים, ועוד פעילויות שונות שמאפשרות הפעלה ליום הולדת בדיוק כמו שההורים דמיינו והילדים חלמו.

אז למה אתם מחכים? הפעלה ליום הולדת זה רק לול הקוסם. צרו קשר עכשיו!

הפעלה ליום הולדת – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים מפעיל

השאלה איך להפיק לילדים שלנו יום הולדת היא לא שאלה פשוטה ורבים מההורים מתחבטים בה. אם גם לכם יש ילד, או ילדה, בין הגילאים 4 עד 9, אתם בוודאי תוהים איך השנה תוכלו לעשות להם יום הולדת שתהיה בלתי נשכחת ושאחר כך יהיה נעים לילדים להיזכר בה. יש אפשרויות רבות ומגוונות בעידן מודרני כמו שלנו, אך האם באמת נראה לכם הגיוני לשכור אולם ולעשות נשף של ממש רק כי הילד הגיע לגיל שמונה? יש כמובן הרבה הורים שמגזימים אך חשוב לזכור שלפעמים כל מה שהילדים צריכים זו תשומת לב והופעה קטנה. לכן, בין אם הילדים שלכם בני חמש ובין אם הם קצת יותר גדולים, כדאי יהיה לחשוב על אופציה כמו הפעלה ליום הולדת שכוללת מופע קסמים.

למה דווקא מופע קסמים

אם תנסו להיזכר בימים שבהם אתם הייתם ילדים, בוודאי תראו עד כמה מופעי קסמים משכו את תשומת לבכם ובהחלט אפשר להבין מדוע. העניין הוא שעומד מולנו אדם, מתחיל לעשות קסמים ולמעשה עושה מול העיניים שלנו את הלוא יאומן. אם לכל זה תוסיפו את הגיל הצעיר ואת ההתלהבות הגדולה, הרי לכם חגיגה שאי אפשר לשכוח ושנעים להתרגש ממנה בכל פעם מחדש. בנוסף לכך, אם יגיע קוסם מקצועי ויעשה מופע קסמים, אתם בעצמכם תוכלו לנוח, לעמוד מהצד, להשקיף על הכול ולהתמלא בנחת.

נעים מאוד: לול הקוסם

אני לול הקוסם ואני עוסק בתחום הקסמים ובתחום של העברת הפעלות שונות לימי הולדת לילדים מזה שנים. לכן, אם אתם מחפשים איש מקצוע שיוכל להגיע ולתת לילדים שלכם חוויה מיוחדת במינה, אני הכתובת הנכונה. מאז שאני זוכר את עצמי קסמים היו האהבה הגדולה שלי בחיים והיום, אחרי שצברתי כל כך הרבה ניסיון, אני מציע הופעות מרהיבות לילדים לימי הולדת של ילדים. הניסיון שצברתי במשך השנים לימד אותי איך להעביר הפעלה ליום הולדת שבה כל אחד מהילדים יוכל לקחת חלק ולהרגיש שהוא מרכז העניין, מה שגורם לכל הילדים ליהנות מכל רגע. בנוסף לכך, אתם תראו שבמופעי הקסמים שלי תמיד מסרים חינוכיים כך שאתם לגמרי יכולים להיות רגועים מהבחינה הזאת. לא יהיה שום רמז במופע שלי לבדיחות גסות או, חלילה, לבדיחה על חשבון אחד מהמשתתפים, מה שאומר שהכול ייעשה באווירה נעימה ומקצועית. לכן, אם חשוב לכם שיום ההולדת הקרוב של הילד או הילדה שלכם יהיה מיוחד ושונה, אתם מוזמנים לפנות אליי עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

שוליית הקוסם

אין ספק שכאשר מזמינים קוסם שיעשה הפעלה ליום הולדת רוצים אומנם שכל הילדים ייהנו ורוצים לתת תשומת לב לכל המשתתפים, אך בסופו של דבר יש ילד אחד שהוא המרכז והוא הילד שחוגג יום הולדת. לכן, אם חששתם לרגע שהילד שלכם יהיה חלק מהמשתתפים ולא ייהנה משום יחס מיוחד, כדאי שתדעו שאצלי זה לא יקרה. למעשה כאשר הורים מזמינים אותי להעביר הפעלה ליום הולדת ולשלב בה הופעות קסמים שונות, אני בוחר את ילד או את ילדת יום ההולדת בתור שוליית הקוסם. זה אומר שבכל הפרטים הקטנים והגדולים שבהם אני זקוק לעזרה – הילד יעמוד לצידי, ייקח חלק בהופעה ולמעשה יקבל מקום של כבוד. זו תשומת לב מיוחד במינה שהרבה מאוד ילדים נהנים לקבל ביום ההולדת שלהם כך שאתם יכולים להסיר חשש מלבכם ואין ספק שגם במקרה שלכם הילד ייהנה מאוד.

התאמת הקסמים לקהל

אם החלטתם שאתם רוצים להזמין אותי כדי שאעשה ביום ההולדת הקרוב מופע קסמים מרהיב, כדאי שנדבר מראש. העניין הוא שככל שיהיו לי כמה שיותר פרטים על יום ההולדת מראש, כך אוכל להגיע הרבה יותר מוכן. חשוב לי להבין, לדוגמא, בני כמה הילדים, האם מדובר רק על חבורה של בנים, רק על חבורה של בנות או אולי על קבוצה מעורבת. בנוסף לכך, יש גם משמעות לשאלה איפה בדיוק תתקיים יום ההולדת כי יש הבדל בין הפעלה ליום הולדת ובין קסמים שאפשר לעשות בתוך מבנה סגור לעומת הפעלות שונות וקסמים שניתן יהיה לעשות בחוץ. ככל שיהיו בידי יותר פרטים יהיה לי קל יותר להכין את מופע הקסמים בצורה מותאמת בדיוק לילדים שלך ולרוח המסיבה שבה אתם מעוניינים ולכן עדיף שנדבר מראש ונקבע את כל הפרטים הללו.

מופע קסמים עם אלמנטים מיוחדים

כיוון שאני עוסק בתחום הקסמים מזה שנים צברתי ניסיון ורב ואני יכול להציע לכם מופעים שונים ומגוונים. תוכלו לבחור בין מופעים פנטומימה קצרים, תרגילים שונים של קסמים ואפילו קסמים שכוללים שילוב של אש ומים. אתם תראו שככל שמופע הקסמים יהיה מורכב מיותר אלמנטים כך הילדים שיצפו בו ייקחו בו חלק ייהנו ממנו יותר ולכן זה כדאי. אסור לשכוח שהמטרה היא להלהיב את הילדים ולשמח אותם ובדיוק בשביל זה אני פה, עם כל הציוד וכל הניסיון שאני מביא איתי ממופעי קסמים אחרים שעשיתי לאורך השנים. אוכל לשלב במופע גם קסמי פרחים ומטפחות וכמובן שגם אוכל לחלק הפתעות לילדים.

כל ילד מקבל במה

הניסיון לימד אותי שכאשר מדברים על הפעלה ליום הולדת ומדברים על מופעי קסמים מול ילדים, יש חשיבות אדירה לשיתופו של כל ילד בחוויה הזאת. לכן זו עוד סיבה טובה שבגללה אני הכתובת הנכונה עבורכם, שכן אצלי כל אחד מהילדים יקבל תשומת לב והזדמנות לעשות קסם. ילד שעומד מול קהל של ילדים, כשהקוסם לצידו וביחד הם מהממים את הילדים הוא ילד מרוצה שמרגיש שהוא לוקח חלק. לכן חשוב לי לשתף את כל הילדים שיגיעו לאירוע ואתם תראו שזה יתרום רבות להצלחת החגיגה. הניסיון שצברתי בשנים הרבות שבהן אני עוסק בתחום הזה גם סייע לי לאלתר ולהבין, מתוך מה שקורה בשטח, האם כדאי לשנות את כיוון הקסמים, איך לבחור באיזה קסם לשלב איזה ילד וכדומה. לכן, אם גם אתם רוצים שהילדים שלכם ייהנו ממסיבה חלומית אתם מוזמנים ליצור עימי קשר עוד היום וביחד נבנה את מופע הקסמים שאי אפשר יהיה לעמוד בפניו.

כל הקסמים המרתקים ביותר במופע אחד

יש הבדל בין מה שיכול להלהיב ילדים קטנים יותר ובין מה שיכול להמם ילדים גדולים יותר. לכן חשוב לדעת מראש בני כמה יהיו רוב הילדים כי זה גם ייסע לבחור את הקסמים. אחד מהקסמים שבדרך כלל מהמם ומרתק את הצופים, וביניהם גם ההורים, זה השולחן המעופף. תארו לכם שילד יום ההולדת מגיע למקום שבו אני עומד ובקסם אחד אני גורם לו לעופף מעל השולחן! הילד עצמו חווה תחושה מיוחדת במינה וכך גם הילדים שצופים בו, אז למה שתמנעו את זה מהילדים שלכם? בנוסף לכל אלה, גם ברמה החינוכית המופע שלי יהמם את הילדים שלכם ויתרום להם לא מעט, שכן אני מקפיד על שימוש בעברית תקינה לכל אורך המופע. זה לא משנה בכלל מי הילדים שיושבים מולו ועל איזה גודל של קבוצה מדובר, כי בכל מקרה השפה היפה היא חלק מהמופעים שלי כך שגם מהבחינה הזאת תוכלו להיות רגועים ולדעת שבחרתם נכון.

הפעלות כל השנה

חשבתם לרגע שתוכלו להזמין קוסם ליום הולדת רק בחודשים מסוימים בשנה או רק כאשר האביב בחוץ? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. הפעלות קסמים, כמו כל דבר אחר, אפשר להתאים לעונות השנה כך שאפילו אם אתם רוצים מופע מרגש בחורף, הרי שזו יכולה להיות בחירה נפלאה. חשוב לי שהילדים לא רק יצחקו וייהנו אלא גם ישבו מרותקים, ייקחו חלק וירגישו שהם יוצאים עם ערך מוסף. לכן אני גם נוהג לדבר תוך כדי ההופעה, להצחיק את הילדים ולגרום לאינטלקט שלהם לעבוד יותר. הניסיון הוכיח לי שזו הדרך הכי טובה שיש לגרום לכך שהילדים ייצאו מרוצים ממופע קסמים ולכן, כאשר ההופעה מתחילה אני נותן את כול כולי והילדים מרגישים בכך מהרגע הראשון ועד סיום המופע.

התפאורה באירוע

עוד דבר שצריך לשים לב אליו כשבוחרים קוסם שיעביר הפעלה ליום הולדת וכאשר רוצים להלהיב את הילדים, זו התפאורה. קוסם לא יכול לעמוד מול ילדים בבגדים רגילים, לא מושקעים ולצפות שהם ייקחו אותו ברצינות כאיש מקצוע שיודע לעשות קסמים. בנוסף לכך, תמיד כאשר משלבים תפאורה יפה במופעים כאלה האירוע עוד יותר מוצלח ולכן ברור מדוע זה חלק מהעניין. יש לי אינספור חליפות קוסמים ואני בוחר אותם בהתאם להופעה שאליה אני מוזמן כך שכבר עם כניסתי למקום הילדים מתרגשים. בנוסף לכך, כל הציוד שיש לי לקסמים השונים שאני עושה הוא הציוד הכי מתקדם שיש ולכן ברור מדוע הילדים מתלהבים, יושבים מרותקים ומחכים לראות מה יקרה. אם כל זה לא מספיק, גם כל ילד שמגיע לעזור לה, ובמיוחד שוליית הקוסם, מקבל גלימה של קוסם ועוד אבירים אחרים שילדים מאוד אוהבים. כל החגיגה הזאת ביחד היא זו שהופכת את הבילוי הזה לסוג של הפעלה ליום הולדת שאי אפשר להישאר אליה אדישים.

המוזיקה במופע

חשבתם לרגע שמופע הקסמים הוא רק אינספור קסמים ותפאורה? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. למעשה אני מקפיד גם לשלב מוזיקה מתאימה שמוסיפה לאווירה, בין אם זו מוסיקה שמלווה את קטעי המתח ובין אם זו מוזיקה שובבה יותר שמלווה את רגעי הצחוק וההנאה באירוע. תפאורה, מוזיקה וקסמים מיוחדים זה מה שגורם לימי ההולדת הללו להיות מרגשים כל כך ואתם יכולים להיות בטוחים שעמוק בפניכם גם הבן שלכם, כמו כל ילד אחר, מחכה שתעשו לו אירוע כזה. אומנם זה נכון שלא בכל שנה הורים יפיקו לילדיהם את יום ההולדת הכי מושקע שיש, אך אם השנה החלטתם לעשות אירוע יוצא דופן – אני כאן בשבילכם.

כמה יעלה לכם התענוג?

הפעלה ליום הולדת שכוללת קוסם, משחקים ועוד הרבה פרטים אחרים, זו אומנם לא ההוצאה הכי זולה שיש אך אין ספק שזו בחירה טובה. לכן, אם אתם רוצים שהילדים שלכם יתרגשו במיוחד זה משהו שכן שווה לכם להשקיע בו. כמו כן, אתם מוזמנים להתקשר אלי עוד היום, לספר לי מה נחוץ לכם, על מה חשבתם ובהתאם לכך תוכלו לקבל הצעת מחיר. בהשוואה לאפשרויות אחרות עבור הפעלה ליום הולדת אתם תראו שהמחירים אצלי נוחים, אז למה לוותר על כך? פעם בשנה מגיע גם לילד שלכם להרגיש שהוא מרכז העניינים, שהילדים אוהבים אותו ושההורים שלו יעשו הכול כדי שהוא יהיה מאושר! צרו עימי קשר עוד היום ותראו שלא תתחרטו, כי הפעלות וקסמים לימי הולדת זה לול הקוסם.

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!