לוגו לול הקוסם הגדול
לוגו הקוסם הגדול
לקבלת הצעת מחיר מיידית

קוסם לאירועים

קוסם ליום הולדת

לול הוא קוסם לימי הולדת מצחיק ומעניין בדיוק כמו שילדים אוהבים! הוא מצד אחד קליל ומצחיק ומצד שני סמכותי ודומיננטי כך שמהר מאוד הילדים מבינים שאם הם יקשיבו לו – זה ישתלם להם בגדול!

תוכן החגיגה עם לול הקוסם

במהלך יום ההולדת הילדים יהנו מקבלת פנים, מופע קסמים, הפסקת אוכל, טקס עוגה, בלונים בצורות לכל הילדים ולסיום – חלוקת הפתעות!

כוכב יום ההולדת

ילד יום ההולדת הוא הכוכב הראשי והכל קורה סביבו. הוא זה שבוחר את המתנדבים, מקבל מחיאות כפיים ואפילו מקבל כובע וגלימה שאיתם יעשה קסמים ויהפוך לקוסם בעצמו! בנוסף – בסוף המופע הוא יעוף באוויר!

לול-הקוסם-לימי-הולדת-מרים-שולחן-באוויר

קוסם לימי הולדת לילדים מגיל 4 ועד 9

לול הקוסם הדגול הינו קוסם לימי הולדת לאירועים באווירה קסומה. כל יום הולדת עם לול הקוסם הופך לחוויה בלתי נשכחת לכל הילדים ובמיוחד לילד יום ההולדת שמקבל יחס מיוחד והופך לקוסם בעצמו!

הכנת השטח

לול הקוסם מגיע לאירוע לפחות 45 דקות לפני השעה שבה הילדים מוזמנים מ3 סיבות עיקריות:

  1. בכדי להכיר את ילד יום ההולדת, לדבר איתו, לצחוק איתו ולהפוך לחבר שלו.
  2. בשביל להתאמן עם ילד יום ההולדת על הקסמים אותם הוא יבצע במהלך מופע הקסמים כולל הקטע המיוחד שבו לול הקוסם לימי הולדת יגרום לילד השמחה לרחף באוויר! אחרי התרגול החוגג ירגיש ביטחון ולא תהיה לו שום בעיה לבצע את הקסם במהלך המופע.
  3. לול הקוסם מקים הגברה ותפאורה משגעת כך שברגע שהילדים יגיעו – הם מהר מאוד יבינו שהולכת להתחיל הפעלה סופר מושקעת והולך להיות כיף.

קוסם שדואג לקבלת פנים חמה

ברגע שהילדים מתחילים להגיע לול יקבל אותם יפה, יעבור ביניהם ויעשה להם קסמים ותוך כדי גם ילמד את השמות שלהם בעל פה. זהו דבר חשוב במיוחד מאחר ובהפעלה עצמה הוא יפנה אליהם בשמותיהם הפרטיים וזה עושה פלאים. כשיהיה ברור שהרוב המוחלט של הילדים כבר הגיע – לול הקוסם יושיב את ילד יום ההולדת במרכז העניינים ויתחיל במופע הקסמים.

הכנת בלוני צורות

לאחר טקס קבלת העוגה לול הקוסם יתחיל להכין בלוני צורות לכל הילדים! כל ילד יקבל איזה בלון באיזו צורה שהוא רוצה! ניתן לבחור מתוך מגוון צורות כמו: חרב, רובה, גיטרה, צמה, גור חתולים, כלב, ברבור, מקדחה, כתר ועוד.

חלוקת הפתעות

לאחר חלוקת הבלונים טקס ההפתעות יתחיל! טקס מיוחד במינו בו הקוסם יציג בפני הילדים לפחות 7 סוגים של הפתעות כגון: שיני ערפד, ציורים בחול, קעקועים, מדבקות, קסם שהילדים יוכלו לעשות בעצמם ועוד.

יום הולדת מושלם!

האירוע מסתיים בצורה מושלמת! הילדים יצאו הביתה כשיש להם הפתעה ביד אחת, בלון ביד השניה וחיוך על הפנים! מה צריך יותר מזה?! אירוע מושלם!

זיגי הקוסם

 

שתפ/י אותי היכן שנוח לך:

Twitter
Facebook
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!