לוגו לול הקוסם הגדול
לוגו הקוסם הגדול
לקבלת הצעת מחיר מיידית

קוסם לברית

קוסם לברית

קוסם לברית זה רק לול הקוסם! הוא ייתן לילדים זמן איכות כמו שהם לא דמיינו אפילו כשרק יצאו מהבית. הילדים יהנו מקבלת פנים, מופע קסמים שווה במיוחד, והפתעות נוספות!

קוסם ואמן בלונים

אירועי ברית ובריתה ידועים בצבעוניות שלהם. מזל שלול הקוסם הוא לא רק קוסם, הוא גם אמן בלונים! הוא יכין לכל ילד בלונים בצורות שהוא יבחר! אבירים, נסיכות, חיות, כתרים ועוד.

תעסוקה לילדים

במהלך האירוע לול הקוסם יוצר תעסוקה מתמדת לילדים וכך המבוגרים יכולים לשבת ולדבר בנחת. לא פעם הגעתי לשולחן בדיוק בשלב שבו הילדים מאבדים את הסבלנות וההורים כל כך הודו לי על כך.

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת

קוסם לברית ואמן בלונים באיש אחד!

אירוע ברית או בריתה אינם מותאמים בבסיסם לילדים, לכן לול הקוסם יעסיק ויבדר אותם במופע פרטי, ובכך יאפשר למבוגרים ליהנות מהאירוע בנחת. לא פעם יוצא שלול הקוסם עובר בין הילדים בשולחנות בדיוק כשהילד מאבד את הסבלנות ומנדנד להוריו. לול הקוסם יגיע ויפתור את הבעיה! הוא יצחיק את הילד ויקסים אותו עד שהוא ישנה מצב רוח ויחזור לעצמו.. קוסם לברית – אירוע ברית או בריתה אינם מותאמים בבסיסם לילדים, לכן בקבלת הפנים, לול הקוסם מקבל את פני האורחים, מבדר אותם בקסמים, ומתאים את הקסם לגיל האורח.

האורחים שלכם יבינו מהרגע הראשון שהם הגיעו לאירוע הנכון ושהולך להיות שמח ומבדח. אירוע ברית או בריתה אינם מותאמים בבסיסם לילדים, לכן בקבלת הפנים, לול הקוסם מקבל את פני האורחים, מבדר אותם בקסמים, ומתאים את הקסם לגיל האורח. האורחים שלכם יבינו מהרגע הראשון שהם הגיעו לאירוע הנכון ושהולך להיות שמח ומבדח. לאחר מכן, לול הקוסם יכנס אל מתחם החגיגה והדבר הראשון שהוא יעשה – בנוסף לקסמים, לול יעצב לילדים בלונים בצורות בהזמנה אישית! הבנים יהפכו לאבירים עם קסדות, חגורות, חרבות, רובים ומגנים. הבנות יהפכו לנסיכות עם ברבורים, לבבות, כתרים ועוד. לול הקוסם אינו מגביל את מספר הבלונים לכל ילד והכל קורה באהבה רבה ובנדיבות. הצלחה מובטחת!

מופע מרכזי קוסם לברית

לאחר מכן יחל מופע הקסמים המרכזי. המופע מותאם לילדים מגיל 3 ועד גיל 10 והוא כולל קסמים עם אש, מטפחות, מים, פרחים, קטע ריחוף ועוד! המופע קסום ומצחיק והילדים לוקחים בו חלק פעיל במיוחד. בסוף כל קסם המתנדב יקבל הפתעה מיוחדת במינה, שתעזור לו לזכור את האירוע לעוד הרבה זמן. חשוב לציין – באירוע ברית קיים מגוון רחב של גילאים משום שמדובר בילדי המשפחות ולא בשכבת גיל אחת. לכן המופע ישלב קסמים המותאמים גם לילדים הקטנים יותר וגם לגדולים. כולם יהנו – בהבטחה. בסיום המופע, כשהילדים יחשבו שההפעלה הסתיימה, לול יפתיע אותם עם מגוון רחב של הפתעות, וכל ילד יצא מהאירוע עם מזכרת שווה במיוחד ועם הרבה חוויות לספר לאמא, אבא והחברים בגן או בבית הספר.

אגב, אם אתם מחפשים קוסם ליום הולדת – דברו עם זיגי הקוסם!

כל הסיבות להזמין קוסם לברית:

קסמים שווים במיוחד. בלוני צורות צבעוניים. 7 סוגים של הפתעות לבחירה. תפאורה מלאה מרשימה במיוחד. הגברה עם שירים שילדים אוהבים. ילדים מרוצים ומאושרים. שקט למבוגרים וכיף חיים לילדים. אח או אחות של הילד שנולד ירחף. צבעוני ומעניין במיוחד. מתאים לכל הקהלים והמגזרים. אפשר באנגלית ואפשר בעברית. הילדים משתתפים במופע הקסמים. חוויה בלתי נשכחת! כל הקסמים בטיחותיים. מחצלות לילדים שיוכלו לשבת בכיף.

שתפ/י אותי היכן שנוח לך:

שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!