סרטונים

לול הקוסם הדגול סרטון תדמית

מקבץ של קטעים מתוך הופעותיו של לול הקוסם הדגול ברחבי הארץ בשנת 2015 מומלץ לצפות בסרטון ולהתרשם.
ניתן להבחין בקלות שהילדים מרותקים לקסמים ולא מפסיקים לצחוק. הנאה מובטחת.
צפיה מהנה!

לול הקוסם הדגול – ריחוף באוויר של ילדה

בחודש יולי 2017 לול הקוסם הופיע בקייטנת עופרה אל מול 220 ילדים. ילדה רנדומלית מהקהל נבחרה ולול הקוסם גרם לה לרחף באוויר מול כל חבריה המופתעים.

לול הקוסם הדגול סרטון המלצות

בשנת 2015 לול הקוסם ביקש לאחר האירוע מכל לקוח שהזמין אותו לספר בקצרה איך היה באירוע. התוצאות לפניכם. שמו הפרטי של לול הקוסם הדגול הינו עשהאל ולכן המבוגרים קוראים לו כך. כפי .שניתן לראות הלקוחות מרוצים מאוד, בדיוק כמו שאתם תהיו לאחר האירוע עם לול הקוסם צפיה מהנה

סרט שהגיע מלקוחה מרוצה

אני זוכר את יום ההולדת הזה טוב טוב. ילד יום ההולדת זה הילד שלובש חולצה כחולה ובסרטון אפשר לראות בקלות עד כמה הוא נהנה ומשתף פעולה. חשוב לציין שבשיחות שהיו לי עם האמא היא סיפרה שהוא ילד ביישן אך במהלך המופע, קסם אחרי קסם הוא נפתח יותר ויותר ובסוף המופע אפילו ביצע קסמים בעצמו מול כל הילדים. מזל טוב!

קטעים מתוך המופע

קטעים מנצחים מתוך המופע של לול הקוסם הדגול! שימו לב שהמצלמה מכוונת לילדים בכוונה. בשביל שיהיה אפשר לראות בצורה הטובה ביותר איך הילדים מגיבים למופע הקסמים. כמה הם שמחים ומאושרים. צפיה מהנה!

לול הקוסם הדגול – קטע מתוך יום הולדת

קטע קצר שהתקבל מאמא של נתנאל בן ה-5 שחגג יום הולדת עם לול הקוסם הדגול בחודש מאי 2015. בסרטון אפשר לראות בצורה ברורה איך ילד יום ההולדת מרגיש מצוין, הילדים צוחקים, והוא זה שמקבל את כל התשואות והופך לכוכב יום ההולדת!

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!