קוסם לבר מצווה ובת מצווה

קוסם ליום הולדת מעיף שולחן באוויר
תוכן עניינים

אם אתם רוצים לשדרג את בר המצווה של בנכם ולהוסיף לה פעילות ייחודית שהאורחים ייהנו ממנה וייזכרו אותה לטווח הרחוק,מומלץ להזמין קוסם לבר מצווה.

בדרך כלל כשאומרים להזמין קוסם עולים בראש אירועים כמו יום הולדת ומסיבות לילדים, אך בשנים האחרונות מתחילים קוסמים רבים להופיע גם לנוער ולמבוגרים וכך ישנם קוסמים המופיעים בבר מצוות ועורכים מופע קסמים שמתאים למבוגרים ,נוער וילדים כאחד.

 1. אז אם החלטתם להזמין קוסם לבר מצווה הנה כמה עצות:קודם כל יש לשים לב שלקוסם שאתם מעוניינים להזמין יש מופע קסמים המתאים לגילאי האורחים שלכם. אם בקהל יהיו גם ילדים ,גם נוער וגם מבוגרים המופע צריך להיות מותאם .לכן יש לדעת מראש לפני הזמנת הקוסם מי המוזמנים ומה טווח הגילאים כדי ליידע את הקוסם אותו רוצים להזמין.

  פעמים רבות , החברים של ילד בר המצווה ,יכולים להיות מלאי מרץ וחסרי סבלנות. לכן המופע חייב להיות מלהיב, מרתק ,מצחיק ומפעים כדי שהילדים שבקהל לא ישתעממו ויפריעו לרצף התקין של האירוע.

  תחום מופעי הקוסמות בבר מצווה אינו תחום ותיק במיוחד ולכן יש לבדוק האם הקוסם מוכשר ומקצועי.

  כדי לא להגיע ליום האירוע ולראות שהקוסם הוא חובבן ולא מקצוען כדאי לבקש לראות קטעים מהמופע שלו או לקרוא המלצות באינטרנט אם הקוסם לא יכול להזמין אתכם למופע שלו.

  אם הקוסם יכול להזמין אתכם למופע ניסיון מומלץ לקחת את ילד הבר מצווה אתכם כדי שגם הוא ייהנה ויאהב את האדם שמופיע ביום חגו.

  לפני יצירת קשר ראשוני עם הקוסם שהנכם רוצים להזמין עליכם לדעת תאריך מדויק ,יום בשבוע ,מיקום מדויק בארץ, מספר מוזמנים ואת טווח הגילאים של המשתתפים באירוע שלכם .כל אלו ישפיעו על הצעת המחיר שתקבלו מהקוסם.

"כדאי ליידע את הקוסם מי מנהל האירוע ובמידה ויהיו לו שאלות הוא יוכל לפנות אליו ."

קוסם למבוגרים אמן חושים
קוסם לבר מצווה ובת מצווה

חשוב לדעת מספר דברים על אופי הקוסם בזמן ההפעלה, האם הוא סבלני לילדים ורגיש לפחדים שיכולים לצוץ בקרב מתנדבים שהזמין לבמה.

חשוב לדעת שהקוסם דייקן,שהוא יוצא מספיק זמן לפני ההפעלה ,מגיע ומתארגן לפני שהמוזמנים באים.

לפני הזמנת קוסם לבר מצווה צריך לברר עם מנהל האולם האם מותר לקוסם לבצע פעלולי אש בתוך האולם או שצריך אישור מיוחד לכך.

במידה ואסור, יש ליידע את הקוסם מראש כדי שיוכל להתארגן ולהכין קסמים חלופיים.

הדבר החשוב ביותר הוא לסגור את כל פרטי האירוע עם הקוסם לפני הגעתו לאירוע כי אם הוא ירצה לשאול שאלה טכנית במהלך האירוע, סביר להניח שאתם לא תהיו פנויים להקשיב והוא יצטרך להסתדר לבד ויכול לקרות מצב שהוא מבצע דברים שעליהם לא סיכמתם מראש.

לכן כדאי ליידע את הקוסם מי מנהל האירוע ובמידה ויהיו לו שאלות הוא יוכל לפנות אליו .

חשוב לדעת שישנם קוסמים שמשלבים בהופעה או לפניה דברים נוספים ולכן כדאי לברר מה נכלל במחיר אותו אתם משלמים.

רעיון נוסף – להזמין אמן חושים לבר מצווה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!