חמש סיבות לעצב את האירוע שלכם עם בלונים

בלונים מכניסים צבע ועניין לחיינו, והתרגלנו לראות אותם סביבנו בכל אירוע שמח ובכל מסיבה וחגיגה. ללא ספק, יש משהו שמרנין את הלב בשקיות הלטקס הצבעוניות שאותן ניתן לנפח באוויר או בהליום, והאירוע שלנו לא ירגיש אותו הדבר ללא נוכחותם המתבקשת. תחום עיצוב האירועים באמצעות בלונים הוא כבר לא מה שהיה פעם, והיום? המגוון והאפשרויות שיש בו- עשויים ממש להפתיע אתכם! אספנו בשבילכם 5 סיבות מעולות מדוע כדאי לעצב את האירוע שלנו עם בלונים.

בלונים מהדור החדש

כאמור, בלונים הם כבר לא מה שהיו פעם. בעוד המגוון בעבר היה מצומצם יחסית, ועיצובי בלונים לאירועים היו מתמקדים בעיקר בהתאמות צבעים של בלונים עגולים רגילים, היום המצב הוא שונה לחלוטין. מעצבי בלונים לאירועים מציעים לנו בלונים בצורות דמויות מסרטים מצוירים, מפלים ענקיים, נברשות עצומות, קשתות כניסה מרהיבות, עמודים, מרכזי שולחן, ועוד…והכל מבלונים!
ניתן למצוא היום גם בלונים בגוונים מתכתיים, שממש נותנים אשליה של חפצים מתכתיים, בלונים שקופים לחלוטין- ממש כמו בועות סבון, או כאלו שמגיעים עם נורות לד בתוכם. האופציות היצירתיות שמציעות חברות הבלונים בימינו, מאפשרות לנו לערוך אירוע ייחודי וצבעוני מאין כמוהו.


כיצד בלונים נתפסים אצלנו

בלונים מאז ומתמיד היו סמל למסיבה או חגיגה. כולם אוהבים אותם, ומדוע שלא יאהבו? הם עגולים, צבעוניים, נעימים למגע ולמשחק, ויש להם תדמית חיובית אצל כולנו. כשמדובר על בלונים- מגוון הצבעים הוא אינסופי, ואנו יכולים להתאים אותם בצורה מושלמת למפות, למפיות, ולאלמנים נוספים שאנו משלבים באירוע שלנו. אומני הבלונים של היום יוכלו ליצור עבורכם כמעט כל שתבקשו, ובכל צבע שבו חשקה נפשכם, וזה מאפשר לנו גמישות עצומה ככל שמדובר בעיצוב האירוע שלנו.
כמו כן, חשוב להתייחס גם לפן הסביבתי ולציין, שבלונים עשויים מחומר הנקרא "לטקס" שהוא למעשה השרף של עץ הגומי. לטקס הוא חומר המתכלה במהירות יחסית, ולא משאיר אחריו שאריות, ולכן הוא ידידותי לסביבה.

בלונים מאז ומתמיד נתפסו אצל בני האדם כמסמלים אירועים שמחים: מסיבות, ימי הולדת, חתונות, בר מצווה, ועוד. הבלונים נעימים למראה ולמגע, הם צבעוניים ומעניינים, וניתן לגרום להם להגיע בכל צורה ודמות שנרצה. חברות עיצוב הבלונים של היום, משתמשות בטכניקות מתוחכמות על מנת להציע ללקוחותיהן עיצוב אירועים ברמה גבוהה, ולהעניק להם אירוע שנראה בדיוק כפי שהם חלמו ודמיינו. בלונים יכולים להגיע בכל גודל וצבע אפשרי, אפשר להכין מהם דמויות מצוירות, חפצים בגוון מתכתי, מפלים ועצים, ואפילו אופנועים וכלי רכב! אפשר להזמין בלונים מרחפים המלאים בגז הליום, בלונים זוהרים ומנצנצים המגיעים עם נורות לד בתוכם, או בלונים שקופים לחלוטין המדמים בועות סבון. כל המגוון המדהים הזה, יחד עם ייעוץ יצירתי ומקצועי- יאפשר לכם את האירוע שתמיד רציתם.

בלונים בצבעים שונים

תגובות

תוכן עניינים

מגבר
ציוד לאירועים
מערכת הגברה להופעות

הופעה ברמה גבוהה חייבת לכלול מערכת הגברה איכותית. במאמר זה נספק לכם את המדריך המלא לצורך רכישה או השכרה של מערכת הגברה מצוינת להופעות. מערכת

למאמר המלא »
מתקני קפיצה
ציוד לאירועים
אטרקציות ליום הולדת

התחלתם לעבוד על הפקת יום ההולדת של הבן שלכם? תוהים איך תוכלו לעשות את זה על הצד הטוב ביותר? אם כך, כדאי שתדעו: מדובר על

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button