מאוורר תקרה – איך מנקים אותו בצורה נכונה

כשאנחנו מתכננים ומעצבים חדר לילדים שלנו, אז לא פעם עולה שאלה, באילו אמצעים אנחנו נשתמש בשביל שהם יוכלו ליהנות מאוויר נעים וקריר בימים חמים.

electric fan

האם מאוורר תקרה הוא הפיתרון

האם נכון להתקין בחדר הילדים מזגן רגיל או אחר, ואולי שמא עדיף לנו להתקין דבר מערכת אחרת, פשוטה יותר.

בבתים רבים נהוג היום להתקין לצד מערכות מיזוג מרכזיות גם מתקנים אחרים, פשוטים יותר לשימוש והרבה יותר חסכוניים, במיוחד כשמדובר בחדרי ילדים. הסיבות הן, בשביל לחסוך בעלויות ומתוך הבנה שהילד לא בהכרח צריך שהמזגן יפעל אצלו כל הזמן, וכשיגיעו ימים חמים, אפשר להשתמש גם במערכות אחרות, חסכוניות ופשוטות יותר.

דוגמא טובה לכך הוא מאורר תקרה אשר אנחנו יכולים למצוא בלא מעט חדרי ילדים כיום. צריך לומר, התקנת מאוורר שכזה, היא איננה רק שאלה של איכות המוצר ואופי השימוש בו, אלא גם נקשרת להיבטים אחרים, כאלה שמתייחסים לעיצוב של המקום וכן לאפשרויות שעומדות לרשות ההורים כשהם מתכננים את מבנה ועיצוב החדר.

לפני שאנחנו נתייחס לשאלה מדוע נכון להתקין מאוורר תקרה בחדר ילדים, צריך להדגיש, שיש כאן גם פונקציה של גיל. בגילאים מוקדמים, ייתכן ולא יהיה בכך צורך, אך בהמשך, בוודאי בגיל ההתבגרות כשהילד כבר יהיה עצמאי לגמרי, יבלה לא מעט בחדר שלו עם חברים או חברות, אז רצוי שאנחנו נחשוב גם על הנקודה הזאת, בין אם מהיבט הכלכלי ובין אם מהיבטים אחרים. לכן, ייתכן ונכון נעשה אם נתקין את המאוורר בשלב מוקדם, ונחסוך לעצמנו את הטרחה לעשות זאת בשלב יותר מאוחר.

מדוע נכון להתקין מאוורר תקרה בחדר ילדים

יש לכך כמה הסברים מתקבלים על הדעת. ראשית, כמו שרמזנו קודם לכן, מדובר במתקן הרבה יותר חסכוני מאשר מזגן. הוא חסכוני בעלויות ההתקנה, חסכוני בעלויות השימוש, הרבה יותר זול להשתמש בו. כפי שאנחנו יודעים, ישנם לא מעט ילדים שלא תמיד מודעים לעניין הכספי ולמשמעות שלו, הרי שלא היינו רוצים להתקין מזגן בחדר שלהם ולגלות בסוף הקיץ דרך חשבון החשמל, שהם השתמשו בו ללא הפסקה.

כשאנחנו מתקינים בחדר שלהם מאוורר תקרה, הם נהנים מאוויר נעים ונוח, אנחנו נעים מחסכון עצום בהוצאות, וכן אנחנו מפחיתים את החשש לקבל חשבון חשמל מנופח.

שנית, התקנת מאוורר תקרה יכול להתאים לעיצוב של החדר, במקרים מסוימים הרבה יותר מאשר התקנת מזגן. המאוורר יכול להשתלב בצורה יפה עם העיצוב, בין אם זה דרך החומר ממנו הוא עשוי, הצבעים שלו ועוד. אנחנו יכולים להתייחס לזה בתור אלמנט של עיצוב ולא רק אלמנט פרקטי לכל דבר.

שלישית, אם מותקן בחדר פתח של מזגן מרכזי או אפילו מזגן רגיל, אז אנחנו לא נגרום נזק למערכת אם נתקין גם מאורר תקרה, אנחנו רק נוסיף אופציה נוספת לשימוש עבור הילדים.

למעבר לקטלוג מאווררי תקרה לחצו כאן

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

תגובות

תוכן עניינים

קיר לבן עם עציץ
כללי
טפטים לילדים

התקנה של טפט בחדר הילדים יכול להקנות לו מראה עדכני, חדשני ובעיקר מושך עין – וזאת בעלות אטרקטיבית לכל כיס. טפט לחדר הילדים – פתרון

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button