הכנת שקיות הפתעה ליום הולדת

תמיד אומרים שיום הולדת יש רק פעם בשנה אך השאלה היא כמה הילד מרגיש שהוא שותף בחגיגות יום הולדתו.

בעבר, ההכנות היו מתחילות מההחלטה לארגן לילד מסיבת יום הולדת יחד עם חבריו או בני משפחתו, לאחר מכן היו ההורים מתחילים לארגן את יום ההולדת.

מסיבות יום ההולדת עד לפני כשני עשורים היו נחגגים בצורה שונה מאוד, עם מיעוט עזרה חיצונית, העוגה הייתה נאפת בבית של ילד היום הולדת או בחלק מהמקרים על ידי סבתא, שכנה או אחד מהאורחים, לא כמו היום שהעוגה נאפת בדרך כלל במאפיה.

הכנת שקיות הפתעה

כיום, ברוב ימי ההולדת מחלקים שקיות הפתעה ארוזות שנקנו בסופר או בחנות ממתקים.

אבל אתם בהחלט יכולים לארוז את שקיות ההפתעה ביחד עם ילדכם, אתם יכולים לקנות הרבה חטיפים קטנים ואריזות ולשבת עם ילד היום הולדת, כמה ימים לפני המסיבה ולארוז יחד, ככה הילד ירגיש שותף מלא לארגון יום ההולדת.

אם אין לכם כוח או זמן לארוז יחד עם ילדכם שקיות הפתעה אתם יכולים ללכת יחד עם ילדכם לעמותות שבהם אוכלוסיות מיוחדות אורזות שקיות הפתעה ולקנות יחד איתם, אפשר להסביר לילד ויחד אתו לעשות מעשה טוב לכבוד יום הולדתו.

גם תוכן היום הולדת היה שונה מאוד בעבר, אם כיום הילדים מגיעים לאחר הצהרים שלם מלא בהפתעות ובריגושים מעניינים כל הזמן, בעבר ימי ההולדת היו נחגגים בצורה פשוטה יותר.

כיום, כמעט ואין מסיבת יום הולדת שאין בה קוסם או מפעיל אחר, ברוב המקרים, הילדים מגיעים ובפתח הם רואים את התפאורה של האדם שעושה להם הפעלה וכך הם יודעים למה לצפות.

אך בעבר, היו ילדי היום הולדת ובני משפחותיהם מארגנים את ההפעלה, הילד היה יושב יחד עם הוריו ומארגן את המשחקים שהוא רוצה שיהיו ביום הולדתו, היו כמובן המשחקים שהיו בכל יום הולדת והילדים היו נהנים מהם כל פעם מחדש.

ככל שעברו השנים השתנו מסיבות יום ההולדת ללא הכר, כמעט ואי אפשר למצוא נקודות דמיון בין מסיבת יום הולדת של ילד בשנת אלפיים למסיבת יום הולדת שנחגגת היום.

לכן, כאשר ימי ההולדת השתנו יש צורך למצוא לילד היום הולדת תעסוקות אחרות כך שיהיה שותף מלא ביום הולדתו.

הילדים של היום לא ייהנו מיום הולדת מעשי ידיכם כמו שילד מלפני עשרים שנה היה נהנה, לכן ישנם דברים שאפשר לעשות בבית יחד עם ילד יום ההולדת וישנם דברים שמומלץ להזמין, כמו הפעלה.

אם ברצונכם להזמין הפעלה ערכית, שתעניין את הילדים ותעניק להם חוויה שלא ישכחו, מומלץ להזמין קוסם לילדים.

הזמנת קוסם לילדים:

בימי הולדת כיום, יש צורך בהפעלה שתרגש את הילדים ותגרום להם להיות קשובים לכל אורכה, לכן מומלץ להזמין קוסם ליום הולדת שהופעתו מרתקת כל ילד וגורמת לו ליהנות.

בעיניו של ילד קטן, קוסם עושה דברים לא אפשריים ולכן זו תופעה שמעניינת אותו כי היא לא מוכרת לו.

אם החלטתם להזמין קוסם ליום ההולדת של ילדכם, מומלץ לכם לחשוב על פעולה אחרת שילדכם יהיה שותף בה, בתכנון יום הולדתו.

למשל, הכנת שקיות הפתעה, שמחלקים בדרך כלל בסוף יום ההולדת.

נתראה באירוע הבא! לול הקוסם הדגול.

קוסם לילדים
שקיות הפתעה ליום הולדת

הכנת שקיות הפתעה ליום הולדת
Sending
User Rating 5 (1 vote)

תגובות

ילדה בצילומים
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
5 רעיונות לבת מצווה מושלמת

חגיגת בת המצווה היא חגיגה אשר בגינה יש לבצע חשיבה מעמיקה על הקונספט, ועל כן אספנו חמישה רעיונות אשר יהפכו את החגיגה הזו לחגיגה בלתי נשכחת.

למאמר המלא »
רכב לבן
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
ההפתעות הכי שוות לימי הולדת

מארגנים יום הולדת בקרוב? אין כל ספק כי על מנת להפיק את יום ההולדת המקורי והטוב ביותר עליכם לרכוש הפתעות בעבור האורחים, כאשר כיום מדובר

למאמר המלא »
בשר משובח
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
רעיונות ליומולדת

שוקלים מה לעשות ביום ההולדת המתקרבת? ובכן, להלן מספר הצעות ייחודיות וכיפיות אשר יהפכו את יום ההולדת שלכם לבלתי נשכחת. יום ההולדת מתקרבת – מה

למאמר המלא »
ברביקיו
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
מנגליסט לאירוע

אם בעבר הגעה של מנגליסט מקצועי לאירוע שלכם עלתה לא מעט כסף, כיום ניתן לקבל שירות של מנגליסט לכל אירוע בעלות אשר מתאימה בדיוק לתקציב

למאמר המלא »
אולם גדול
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
לחגוג באולם לבר מצווה במרכז

אם בעבר הגעה של מנגליסט מקצועי לאירוע שלכם עלתה לא מעט כסף, כיום ניתן לקבל שירות של מנגליסט לכל אירוע בעלות אשר מתאימה בדיוק לתקציב

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button