5 אטרקציות אקסטרים שכדאי להכיר

רוצים לצאת לחוויה מיוחדת? פעילויות ואטרקציות אקסטרים תמיד נראות לכם מושכות? אם כך, למה שלא תעשו את זה עוד היום? יש מגוון אדיר של אטרקציות בתחום הזה כך ששווה להתעמק בנושא כבר ברגעים אלו ממש.

כלי רכב

כך תבחרו אטרקציה שתתאים לכם

בבואנו לראות איזה אטרקציות אקסטרים יש בישראל ולנסות לבחור את הטובה והמתאימה לנו ביותר, כדאי יהיה תחילה להחליט עם מי אתם רוצים ליהנות מהפעילות הזאת. כלומר, האם רק שניכם יוצאים כזוג ליהנות מחוויה כזאת? או שאולי אתם חושבים לקחת גם את הילדים? אם יהיה לכם ברור מראש מי מגיע יהיה לכם גם קל יותר לבחור את האטרקציה הכי טובה שיש. בנוסף, כדאי לדעת שיש מגוון אדיר של אפשרויות ואין ספק שחמשת האופציות הכי מוכרות ומדוברות בתחום הזה הן:

  • טיולי רייזרים במרכז שכוללים נהיגה עצמית בכלי רכב שכנראה עד היום לא נהגתם עליו.
  • נהג מרוצים ליום אחד – תוכלו לנהוג על רכב מרוצים מיוחד ויוקרתי.
  • הטסת סימולטור אמיתי של בואינג 747 – הגשמת החלום להיות טייסים ששולטים על כל המערכות במטוס.
  • טיולי אופנועים בשטח – לצאת מהקופסא ולהתחבר לטבע בדרך שלא עושים בכל יום.
  • בנג'י באזורים שונים בישראל אל מול הנוף הכי יפה שיש לנו בארץ.

אתם תראו שאחרי חוויה כזאת לא תוכלו כבר לחכות לפעילות האקסטרים הבאה, אז למה לדחות את הדברים עוד ועוד?

כמה חוויות כאלה יכולות לעלות?

בהחלט אפשר להבין אתכם אם חלק ממה שמטריד אתכם בעת בחירת אטרקציית האקסטרים שלכם זו שאלת העלות. כמובן שככל שהאטרקציה יותר קיצונית היא דורשת ביטוחים מקיפים יותר, ציוד מקצועי וכדומה, מה שמסביר מדוע גם המחירים גבוהים יותר. מצד שני, לא מדובר על חוויות שרוב האנשים עוברים בכל יום ולכן, אם אתם כבר יוצאים לבילוי כזה, למה שלא תפרגנו לעצמכם את הטוב ביותר שיש? אחרי שתבחרו את האטרקציה הנכונה לכם כדאי יהיה גם לבדוק דרך איזו חברה אתם רוצים ליהנות מהפעילות המדוברת. רק כך תוכלו לדעת שאתם במקום הנכון וכי תחזרו בשלום מהחוויה עצמה.

איזה אוכל כדאי לשלב במהלך יום הפעילויות?

האמת היא שבין אם אתם רוצים לצאת לטיול טרקטורונים, לעשות בנג'י או ליהנות מכל חוויה אחרת, יש טעם גם לחשוב על האוכל. ביום שכל כך מלא באדרנלין אתם צריכים כמובן גם לאכול משהו טעים, ואם אפשר גם לבחור משהו שיהיה בריא, אז למה לא? כדאי לדעת שבימינו אתם יכולים לא רק להזמין משלוחי פירות לאירועים אלא גם משלוחי פירות לשטח! לכן, אם אחרי נסיעה ארוכה ומרגשת בטרקטורון תגיעו לנקודה שבה תחכה לכם סלסלת פירות מקסימה, למה לוותר על כך? פירות תמיד עושים מצב רוח טוב, ובמיוחד אם הם טריים ואיכותיים כך שבהחלט כדאי לשלב זאת ביום האקסטרים הקרוב שלכם.

תגובות

תוכן עניינים

השארת תגובה

Call Now Button