שתזכו למצוות – איך כותבים ברכה אישית?

הברכות הן מרכיב חיוני בכל שמחה – קרוב מאחוריה נמצאת הברכה שאתם כותבים לבעל או בעלת השמחה. הברכות הן מרכיב חשוב בכל שמחה, בין אם מדובר בחגיגת נישואים, בר או ת מצווה, ברית ועוד. לקראת היום הגדול, כדאי להכיר את סוגי הברכות השונים ולהבין כיצד כדאי לכם לכתוב ברכה אישית שתקלע למטרה.

 

איך לכתוב ברכה אישית טובה יותר עבור יקיריכם

כשאתם מתיישבים לכתוב ברכה מקורית יותר, זכרו שאתם לא חייבים לכתוב רומן. אתם גם לא צריכים לנצל את ההזדמנות כדי להביע כל תחושה שהייתה לכם אי פעם, לגבי האדם שאליו אתם שולחים או מעניקים את הברכה. אתם יכולים לגרום לאדם אחר להרגיש מיוחד על ידי השקעת מאמץ נוסף במחשבה על מה שאתם כותבים לו. הנה כמה גישות לכתיבת מסרים טובים יותר בכרטיסי ברכה אישיים.

מיטב הברכות

   1. כתבו על זיכרון אהוב ששניכם חולקים

תארו את הזיכרון בקצרה, ואז ספרו להם כמה הזיכרון משמעותי עבורכם. זה יכול להיות משהו פשוט כמו, "זוכר כשפגשת אותי בבית שלי עם חטיפים לכלבים כשהבאתי הביתה את הגור החדש שלי? תמיד ידעת איך לעזור לי למצוא התרגשות במצבים חדשים. והכלב שלי בהחלט אוהב אותך." שיתוף זיכרון שמח או משמעותי הוא דרך מצוינת לגרום להם לחייך, גם אם זה עשוי להיראות קטן או לא משמעותי. זו דרך מצוינת לגרום להם להרגיש מיוחדים ומחוברים אליכם יותר.

 

   2. ספרו להם סיפור על משהו שהזכיר לכם אותם

אנשים אוהבים לדעת שאתם חושבים עליהם, וזה משמעותי כשמדובר במשהו שהם אוהבים. אנשים אומרים לי שהם חושבים עליי כשהם רואים דברים בטעם שוקולד מריר, וזה גורם לי לחייך כי, ובכן, אני אוהב שוקולד מריר, אבל גם כי זה מחמיא לשמוע שמישהו חשב עליי.

דברים בטעם שוקולד מריר

   3. כתבו ברכה עם ציטוט שלדעתכם יהיה משמעותית עבורם

אחד הציטוטים האהובים עליי הקשורים לגיל הוא אחד של פבלו פיקאסו: "זה לוקח הרבה זמן להיות צעיר." בהרבה כרטיסים כבר כתוב משהו בתוכם, אבל אתם יכולים לכתוב ציטוט מהנה או מעורר מחשבה מעל או מתחתיו כדי להוסיף לכרטיס. קריאת הציטוט היא חוויה מהנה, והיא עשויה לגרום להם לראות את החיים או את היום המיוחד שלהם בצורה אחרת. עצם כתיבת ציטוט שאפילו לא הייתם צריכים לחשוב עליו מוסיף עומק לברכה שלכם ומרמז שהציטוט הפיוטי גרם לכם לחשוב על יקירכם.

 

   4. ספרו להם על שיר חדש שאתם אוהבים או הזכירו שיר שגורם לכם לחשוב עליהם

לדוגמה, אתם יכול לומר, "אני מקווה שיום ההולדת שלך הוא Cake by the Ocean השנה", או שאתם יכולים פשוט להגיד להם לחפש שיר שמכניס אתכם למצב רוח טוב.

 

לסיכום

אם אתם עדיין לא בטוחים מה לכתוב אך עדיין מעוניינים לספק את אפקט "הוואו" בברכה שלכם, אנו מזמינים אתכם אל 10/10 הברכות הכי טובות בישראל. הכתובת שלכם לברכות אישיות ומקוריות.

מיטב הברכות

מה היה לנו עד עכשיו?
מיטב הברכות
לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
כך תתכננו שבת חתן למהדרין!

שבת חתן, המכונה גם שבת החתן, היא אירוע משמח ובלתי נשכח במסורת היהודית. הוא חוגג את נישואיו הקרובים של חתן ומספק הזדמנות למשפחה, לחברים ולחברי

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!