רעיון יצירתי ליום גיבוש לעובדים בחיפה

כדי לשבור את השגרה לעובדים ולהעניק להם ערך מוסף בדמות גיבוש אתם לא חייבים להרחיק. באמצעות הזמנה מראש של חדר בריחה בחיפה, תוכלו לספק לכם ולעובדים חוויה כיפית ומסקרנת במיוחד. מה הופך את חדרי הבריחה להצלחה? להלן הפרטים.

 

יום גיבוש לעובדים בחיפה: כך תעשו זאת על הצד הטוב (והיצירתי) ביותר

זה לא סוד שהעיר חיפה נחשבת מזה שנים רבות לעיר התרבות של ישראל, ולא בכדי. ברחבי העיר ניתן לאתר לא מעט אטרקציות מצוינות בעבור מעסיקים אשר מעוניינים לספק לעובדים חוויה כיפית ומגבשת במיוחד. למעשה, אין צורך להתרחק מהעיר חיפה בכדי לאתר את האטרקציה המרכזית, וזאת לאור פתיחה מסקרנת ומרגשת של חדרי בריחה – אסקייפ רום חיפה. חדרי הבריחה מאפשרים לכם כמעסיקים להעניק לעובדים הפוגה מבורכת אשר תניב בעבורם אנרגיה מתחדשת והכרחית, באמצעות שילוב של פעילות תחרותית, אקשן, מסתורין וערך מוסף.

 

חדר בריחה – הבחירה המושלמת בעבור יום גיבוש לעובדים

בשנים האחרונות נפתחו במדינת ישראל למעלה מ 300 חדרי בריחה, בנושאים שונים. הייחודיות של חדר בריחה ביחס לאטרקציות אחרות ליום גיבוש עובדים נובע מתוך עבודת הצוות אשר מתרחשת בזמן הבילוי בחדר. למעשה, חלק בלתי נפרד מההצלחה של בית העסק טמון בראש ובראשונה מהיכולת של העובדים לעבוד האחד עם השני, ולכן באמצעות חדרי בריחה אסקייפ רום תוכלו לעבוד עם העובדים על הדינאמיקה הקבוצתית כמו גם להגביר את תחושת המחויבות של העובדים למטרה הסופית – פתרון החידה. מעבר לנושא הגיבוש, חדר הבריחה מאפשר לנהל שייח פתוח במסגרת של שיתוף פעולה בין העובדים, כולל אפשרות להיכרות מעמיקה יותר אשר מתרחשת כתוצאה מהצורך לעבוד יחדיו ואף לחלוק מידע, כל זאת בכדי להוביל בסופו של דבר ליציאה בהתאם ללוחות זמנים. את "העבודה" אותה מבצעים העובדים במהלך ההפעלה ניתן לתרגם בהמשך גם לעבודה במשרד, החל מהגיבוש בין הצוותים ועד חשיבה יצירתית ופורצת דרך בעבור אלמנטים שונים בתמהיל העבודה השוטף. משום כך, מהווה חדר בריחה אסקייפ רופ פתרון אידיאלי בעבור יום גיבוש לעובדים, כפי שיעידו מעסיקים רבים אשר לקחו חלק ביחד עם העובדים בפעילות המהנה הזו.

 

מארגנים יום גיבוש בקרוב? הגעתם בדיוק למקום הנכון

אנו מזמינים אתכם לשמור על מקומכם ולהיכנס כבר עכשיו לאתר הרשמי של אסקייפ רום חיפה, וזאת בכדי להזמין חדר בריחה אחד או מספר חדרים בעבור העובדים, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה במיוחד. זכרו, איכות היא שם המשחק בכל הקשור לימי גיבוש עובדים ועל כן הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות חיוג למרכז השירות. בכך, תוכלו לספק לעובדים וגם לכם כמעסיקים חוויה בלתי נשכחת המשלבת בין עולמות המסתורין, אקשן, עזרה הדדית וכמובן שיתוף פעולה פורה ומוצלח במיוחד בין העובדים שלכם.

תגובות

תוכן עניינים

קיר לבן עם עציץ
כללי
טפטים לילדים

התקנה של טפט בחדר הילדים יכול להקנות לו מראה עדכני, חדשני ובעיקר מושך עין – וזאת בעלות אטרקטיבית לכל כיס. טפט לחדר הילדים – פתרון

למאמר המלא »