קייטרינג בשרים לאירועים קטנים

בתקופה האחרונה אנו עדים לכך שרוב האנשים שחוגגים אירוע מעדיפים לחגוג אירוע קטן, הסיבה העיקרית לכך היא שזה יוצר אווירה אינטימית ויותר משפחתית, מאשר האירועים הגדולים והעמוסים בהם קשה מאוד לאורחים להתנהל ולמצוא קרבה לבעלי האירוע.

שף מקצועי

היתרונות של אירועים קטנים

אם אתם חוגגים אירוע קטן ומצומצם יש לזה לא מעט יתרונות, אספנו חלק מאותם יתרונות ואולי הם גם יעזרו לכם להחליט אם להזמין כל בנאדם שאתם מכירים, או אולי להזמין מספר מצומצם של אורחים לאירוע שלכם.

מכירים את כולם :

באירועים קטנים, אתם לבטח תזמינו את האנשים שאתם מכירים מקרוב והם חשובים לכם, בשונה מאירועים גדולים ועם כמות גדולה של מוזמנים בהם לא תמיד אתם מכירים את כל מי שנמצא באירוע. זה קורה בעיקר בחתונות גדולות, נכון שלא כל המשפחה תכיר את הצד השני, כלומר המשפחה של הכלה לא תכיר את כל המשפחה של החתן ולהפך.
כמובן שזה טבעי ובסדר, אבל באירועים כאלו גם ההורים נוהגים להזמין את החברים שלהם לעבודה ועוד מכרים רבים שלזוג המתחתן אין בכלל מי אלו אותם אנשים.

ברגע שמכירים את כולם ההרגשה היא יותר פתוחה ונעימה, ואתם יכולים להרגיש יותר בנוח וככה גם האווירה שנוצרת יותר סימפטית.

ניתן לחסוך בעלויות :

כשמדובר על אירועים קטנים ברוב המקרים אפשר לחסוך בעלויות, אם זה בעלויות של מספר מנות בקייטרינג אותו אתם רוצים להזמין לאירוע.

היום יש הרבה חברות שמספקות שירות של קייטרינג לאירועים קטנים, שיכולים להציע לכם מנות מיוחדות של שפים מקצועיים במחירים נמוכים לפי אופי האירוע.

דבר נוסף שחשוב מאוד לקחת בחשבון בעניין העלויות, לא תמיד זה מחייב שבאירועים קטנים העלויות שלכם יהיו נמוכות בהתאם, זה תלוי בסוג האירוע ומה התוכן שלו.

מוסיפים תוכן מעניין :

אם באירועים גדולים עם כמות משתתפים גדולה במיוחד, אי אפשר להוסיף תכנים שמצריכים שיתוף פעולה של הקהל, לעומת אירוע קטן בו אנו רוצים לשתף את הקהל בפעילות מגוונת.

הסיבה לכך היא שלא כל אחד ימצא עניין באותו סוג פעילות ואז צריכים לנסות ולמצוא מספר פעילויות מגוונות שיתאימו לכולם.

להתאים את התפריט :

התפריט של האוכל הוא אחד הדברים שמעניינים כל אחד שמגיע לחגוג איתכם באירוע, ככל שהתפריט יהיה מגוון יותר הוא יתאים ליותר אנשים וכל אחד ימצא משהו שהוא אוהב. לכן שימו דגש רב על בחירת חברת קייטרינג שמתמחה בתפריטים לאירועים קטנים.

סוד ההצלחה בבחירת חברת קייטרינג לאירועים קטנים היא בדיקת המלצות, אל תתביישו לבקש הצגת המלצות ואפילו לבקש טלפונים של איש קשר מאירוע קודם בו אותה חברה נתנה שירות.

אם גילתם היסוס ואפילו קל בבקשה להצגת ההמלצות זה סימן מובהק לכך שכדאי מאוד לנסות ולהמשיך חברה אחרת.

תגובות

תוכן עניינים

השארת תגובה

Call Now Button