קוסם ליום הולדת 4

יום ההולדת של האוצר שלך הגיע, הוא כבר בן 4! איזו התרגשות! ואת בתור אמא שלו רק רוצה שיהיה לו את הטוב ביותר. חשוב להבין שבימים אלו ימי ההולדת הפכו להפקות של ממש, הוא כנראה כבר היה בכמה ימי הולדת של חבריו לגן וגם הוא רוצה יום אחד שבו הוא ירגיש שכולם משקיעים בו ואוהבים אותו. הרבה פעמים הילדים נראים קשוחים – אבל הם צריכים את זה. במיוחד בגיל 4. הזמנת קוסם ליום הולדת 4 יכולה להיות אחלה של רעיון להגשמת חלומו המתוק.

התאמת קונספט הקסמים לילד השמחה

הדבר הראשון שאותו צריך לוודא עם הילד הוא האם הוא בכלל אוהב ומתחבר לקסמים. מאחר ומדובר בגיל 4, חשוב מאוד שהבקשה לקוסם ביום ההולדת שלו תגיע ממנו ולא מאיתנו כהורים. ואם היא כבר הגיע ביוזמתנו – לוודא שהילד מתחבר לרעיון. אחרת, המטרה עלולה להתפספס.

תיאום ציפיות בין הילד לקוסם

אז אחרי שווידאנו שהילד אכן אוהב קסמים, כדאי לעשות איתו תיאום ציפיות של איזה קוסם ליום הולדת הוא רוצה שיגיע. ישנם קוסמים מצחיקים יותר, מרשימים יותר, צבעוניים יותר ועוד. כל אחד והייחודיות שלו. ניתן לשבת עם הילד מול המחשב ולצפות יחד בסרטוני תדמית של כמה קוסמים ולתת לילד להחליט לאיזה קוסם הוא הכי מתחבר, כך ההחלטה תגיע ממנו והסיכוי לאירוע מוצלח – גדל.

ניתן גם לתת לילד לדבר עם הקוסם במהלך השיחה הראשונית ולהאזין לשיחה ולראות האם נוצר קליק ביניהם.

קוסם לימי הולדת שיודע לעבוד עם ילדים בני 4

חשוב מאוד לוודא שהקוסם מגיע לפחות 45 דקות לפני שהילדים בכלל מוזמנים אל מתחם החגיגה בכדי להכיר את ילד יום ההולדת, לצחוק איתו, לדבר איתו ולשבור איתו את הקרח. בנוסף – מומלץ לוודא שהקוסם עושה אימון על קטע הריחוף עם ילד יום ההולדת עוד לפני שהילדים מוזמנים. כך במידה וישנו פחד מצד הילד – יהיה ניתן להתגבר עליו עוד לפני שהמופע בכלל התחיל וכך הילד ירגיש בטחון רב לביצוע הקסם במהלך המופע.

מופע קסמים מצחיק!

בגיל 4 מופע הקסמים חייב להיות מצחיק! לא משנה כמה הקסמים שהקוסם עושה מרשימים ומעניינים – אם הוא לא מצחיק זה לא מספיק טוב. זהו העקרון החשוב ביותר בעת הזמנת קוסם ליום הולדת 4 מאחר ובגיל זה הילדים פשוט רוצים לצחוק. וכשמשלבים את זה עם קסמים טובים – זה יוצא נהדר והצלחת האירוע עולה ועולה!

הפעלה שמתאימה לגיל 4

בנוסף, חשוב לוודא שהקוסם אכן מבין את גיל הילדים ואופי הפעילות, ההפתעות שהוא מחלק והבלונים יהיו מתאימים לילדים בני 4. דוגמאות להפתעות מתאימות לילדים בני 4: קעקועים, מדבקות, שיני ערפד, יצירת חול וקסם פשוט שהילדים יכולים לעשות בעצמם.

בסופו של דבר, ברוב המקרים בגיל 4 הילדים נחשפים למופע קסמים בפעם הראשונה בחייהם ואין יותר כיף לצפות מהצד בילד שלך מככב באירוע מיוחד שכזה. וכשהוא ירחף באוויר – את תתמלאי בתחושת סיפוק וגאווה.

נתראה ביום הולדת 4 של הילד הבא,

לול הקוסם הדגול

קוסם ליום הולדת מוציא הפתעות מהסיר
קוסם ליום הולדת 4

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

תגובות

תוכן עניינים

0 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    Visitor Rating: 5 Stars

השארת תגובה

Call Now Button