לוגו לול הקוסם הגדול
לוגו הקוסם הגדול
לקבלת הצעת מחיר מיידית

קוסם לחנוכה

קוסם לחנוכה | לול הקוסם הדגול

מופע קסמים מותאם אישית לחג החנוכה הכולל קסמים עם אש, אורות, שירי חנוכה ועוד. במהלך המופע לול הקוסם משתף את הילדים, נותן לכולם הרגשה שהם הכוכבים הראשיים ובסיום המופע לול גם מחלק הפתעות לכל הילדים!

המופע מתאים גם לקהל הדתי מאחר וכל המוזיקה במופע בנויה ממנגינות, השפה נאותה ונקיה ולול הקוסם מגיע מבית דתי כך שהוא בקיא בהלכות השונות.

צפו בסרטון ממופע קסמים זהה בגודלו למופעי חנוכה

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת

מדוע כדאי להזמין קוסם לילדים לחנוכה

אחד מהחגים הכי משמחים עבור ילדים זה כמובן חג החנוכה, כי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר להדליק נרות, לשיר את שירי החג ולאכול מאכלים מתוקים ומטוגנים? לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, חושבים איך תוכלו לחשוב לילדים שלכם ואיך תוכלו לשמח אותם בחג הזה, כי למה לא בעצם? הרי אנחנו, בתור הורים לילדים, רק רוצים לראות את הילדים שלנו שמחים ומרוצים ולכן בהחלט כדאי יהיה לחשוב להזמין גם קוסם לילדים. זה לא משנה אם מדובר על הדלקת הנרות שאתם עושים בגן או שמדובר על הדלקת נרות שאתם עושים בבית ומזמינים את כל הילדים מהגן של הבן שלכם. מה שבטוח זה שכדאי לעשות את הדברים בצורה כמה שיותר מושקעת ואין ספק שקוסם יוכל להלהיב מאוד את כל הנוכחים.

היתרונות בהזמנת קוסם מנוסה לכבוד חנוכה

ראשית, אם תזמינו קוסם הילדים יהיו מרותקים לכל מה שהוא עושה ואתם תראו אותם שמחים ומתרגשים. שנית, עצם הנוכחות של הקוסם במקום גם תוריד מכם אחריות, כי הוא יהיה זה שאחראי על האירוע כולו. הוא יוכל להדליק עם הילדים את הנרות, לשמור עליהם, לדאוג שהם ישתפו פעולה ולמעשה להיות "המבוגר האחראי" לכל אורך המסיבה. בנוסף לכל אלה, קוסם גם בדרך כלל נותן ערך מוסף לכל האירוע ולכן אתם תראו שהילדים ילמדו, ירחיבו את האופקים שלהם וגם ילמדו להסתכל על הדברים אחרת. לכן, אומנם זה חשוב להזמין סופגניות טובות וגם כדאי לדאוג למוזיקה מתאימה, אך חשוב לא פחות להזמין קוסם לילדים שיוכל להוות אטרקציה ולעניין את הנוכחים. 

איך לבחור את הקוסם שלכם

אם אתם מחפשים קוסם שיוכל להגיע למסיבה שאתם עושים בחנוכה הזה ולהדלקת הנרות, כדאי יהיה להתחיל לחפש את הקוסם המושלם עוד היום. ממש כפי שקורה בלא מעט תחומים אחרים, אתם יכולים להיות בטוחים שגם בתחום הקוסמים יש לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לתת לכם שירות. לכן חשוב לבדוק, לפני הכול, האם הקוסם שאליו אתם מתקשרים מתמחה גם בכל מה שקשור להופעות מול ילדים. יש הבדל גדול בין מופע שעושים מול ילדים ובין מופע שעושים מול אנשים מבוגרים ולא כל הקוסמים מתעסקים בשתי האופציות האלה. בנוסף לכך, כדאי מאוד גם לראות וידאו שכולל הופעה של הקוסם או פשוט ללכת למופע שלו מול קבוצת ילדים. כך תוכלו להתרשם לא רק מהקסמים שלו אלא גם מהתקשורת שלו עם הילדים ותוכלו לראות האם הוא מספיק כריזמטי והאם הוא משתלט בצורה מספיק טובה על השקט וגורם להם לשתף פעולה.

כמה זמן נמשך המופע?

עוד דבר שיוכל לעזור לכם לבחור את הקוסם המושלם לחנוכה, אלה הן כמה שאלות פרקטיות. לדוגמה, כמה זמן יימשך המופע? והאם הקוסם בכלל פנוי בשעות הצהריים או לפנות ערב, כאשר תתקיים המסיבה? האם הקוסם מביא בעצמו את כל הציוד שהוא זקוק לו? והאם הוא רק מציג בפני הילדים את הקסמים או שהוא גם מעודד אותם לשתף פעולה ובוחר ביניהם מתנדבים לקסמיו השונים? כדאי לברר את כל הפרטים האלה לפני שאתם חותמים עם חוזה עם קוסם ספציפי כי בסופו של דבר יש משמעות לשאלות הללו. המטרה היא להזמין קוסם שלא רק ילהיב את הילדים אלא גם יסגור מבחינתכם את הפינה הזאת ויגרום לכך שתוכלו להתעסק פחות בעצמכם בכל מה שקשור ללוגיסטיקה.

כדאי לברר מחירים

לבסוף, הניסיון שלנו מוכיח שצריך גם לבדוק כמה זה עולה, כי מי אמר שתרצו להזמין את הקוסם הכי יקרן שיש בעיר שלכם? יתרה מכך, האם אתם באמת מאמינים שכאשר משלמים מחירים גבוהים יותר על שירותיו של הקוסם זה גם אומר שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת יותר? והאם הקוסם באמת יוכל לעניין את הילדים יותר אם הוא יגבה מכם יותר כסף? היום, כאשר ניתן לקבל הצעות מחיר מכמה קוסמים לילדים בלי להתאמץ בכלל, חבל יהיה לוותר על כך. קוסמים מקצועיים יוכלו לתת לכם את הצעת המחיר אפילו בטלפון או אונליין, אז למה אתם מחכים? כדאי גם לבדוק האם הקוסם שלכם משקיע, בין היתר, בתלבושות מיוחדות ובכל מיני אפקטים של תאורה כי כל הדברים האלה ביחד ישפיעו על התוצאה הסופית.

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!