קוסם במזרעה

⭐ קוסם במזרעה

⭐ מופע קסמים לאירוע שהילדים לא ישכחו

⭐ קוסם ילדים ידהים את כולם

⭐ חוויה כיפית ומיוחדת לילדים

⭐ שילוב הקהל והילדים בהופעה

⭐ קוסם ילדים במופע על חושי

להזמנת קוסם במזרעה חייגו עכשיו:

077-230-8492

אם אתם מחפשים קוסם במזרעה למסיבת יום הולדת או משהו בסגנון – אתם על הדרך הנכונה. מופע של קוסם זו פעילות מרגשת, איכותית ומלאת תוכן והפתעות. זה כבר לא כמו פעם, עם החליפות המצועצעות, השרביטים הנפתחים והמטפחות.

היום, אם אתם מביאים ליקר הקטן או ליקרה הקטנה שלכם פעילות של קוסם, זו תהיה פעילות אינטראקטיבית, בה החוגג או החוגגת ישתתפו, שאר הילדים יקחו חלק פעיל, יהיו סיפורים מעניינים, דברים שייעלמו ויופיעו, ריחופים באוויר, מוזיקה, באווירה בוגרת ונעימה. זה מתאים גם לבנים וגם לבנות, גם לילדים, גם לבני נוער וגם למבוגרים… כמו שאמרתי, אתם בכיוון הנכון.

 

פה זה לא שנות השמונים!

תשכחו מה שחשבתם שאתם יודעים על קוסם. פעם מופע קוסם היה מופע ללא שיתוף קהל, מוזיקה מתנגנת וקסמים ויזואליים מתרחשים, כאשר הקהל צופה. זה גם יכול בהחלט להיות ככה היום, אבל רק לכמה דקות, כי כשמזמינים קוסם במזרעה יש גם עוד אלמנטים, סגנונות ודברים שיקרו.

כמעט כל קוסם בימינו כבר פיתח לעצמו סגנון מודרני יותר, שבו משתפים את הקהל, מזמינים מתנדבים, יש הרבה צחוקים ובדיחות ובאופן כללי המופע נראה יותר כמו משהו מודרני, מתוחכם, בעל תוכן וערך, ופחות כמו תוכנית טלוויזיה שבה אפשר לצפות במופע גם אילו הוא היה מוקלט.

 

איך הופכים ללקוחות מרוצים כשמזמינים קוסם במזרעה?

שאלת השאלות, וכנראה הדבר שהכי קוסם לכם (משחק המילים בכוונה) – להיות לקוחות מרוצים, זה מה שכל אחד רוצה כשהוא משלם כסף ומביא משהו כזה ליום ההולדת של הבן או הבת שלו. איך מתכווננים לכיוון להיות לקוחות מרוצים? איך עושים את המקסימום מראש כדי שהבלתי נודע בעתידכם יהפוך לשביעות רצון? ובכן, יש כמה שיטות:

 

חוקרים את הקוסם לעומק

מסתכלים על תמונות, פירוט ההופעה, סרטוני וידאו ומנסים להבין בדיוק איך המופע יראה. ברוב המקרים קוסם במזרעה יוכל לשלוח לכם המון תכנים ומידע, כך שתדעו מראש מה אתם מקבלים ומזמינים ולא תאלצו להזמין חתול בשק.

 

תאימות לדרישות

האם הפעילות שמוצעת תואמת לדרישות ולציפיות שלכם? עם מה הקוסם מגיע? האם הוא מביא איתו תפאורה, פרסים לילדים, בלוני צורות לחלק לילדים בסיום?

 

האם הפעילות בכלל מתאימה לכם?

האם הילד רוצה קוסם, אוהב קסמים ומתחבר לרעיון? שיתוף הילד או הילדה בהחלטה זה דבר נבון שכדאי בהחלט לעשות. נסו להצליב את המידע והסרטונים שתראו על הקוסם עם הילד שלכם, האופי שלו ואיך שאתם רוצים שהמסיבה תראה – האם זה מתחבר היטב?

 

האם יש לקוסם במזרעה שנמצא על הכוונת שלכם המלצות?

אולי אחד האמצעים הכי טובים וודאיים שלכם לדאוג לסיכויים מירבים שתהיו מרוצים בסוף הפעילות – האם לקוחות אחרים שכבר הזמינו את הקוסם שאתם מעוניינים בו, יצאו מרוצים בסיום. אם אתם בודקים מול קוסם במזרעה, ואין לו המלצות להציג לכם – התחילו לחשוד.

כל קוסם, אפילו כזה שנמצא בתחילת דרכו, ועשה כבר כמה עשרות אירועים (וכמובן אם עשה מאות אירועים או אלפי אירועים), אמורות להיות לו המלצות מלקוחות, ואם אין לו – זה חשוד!

קראו את ההמלצות. האם הן סבירות או שהן נדירות, ברמה שהלקוחות "עפים" על הקוסם? האם הן נשמעות ונקראות לכם אמינות ומהמינות? האם הלקוחות כותבים על דברים שמעניינים אתכם וחשובים גם לכם? האם אתם מתחברים לדברים שנאמרים על הקוסם בהמלצות?

 

הילד שלכם הופך למלך ליום אחד עם קוסם במזרעה

אחד הדברים שאולי יהיו חשובים לרוב ההורים, אבל אולי לא יהיו חשובים בכלל לחלק מההורים (בעיקר כאלו שהילד מופנם או ביישן, לדוגמא), זה האם הילד במרכז העניינים והאם הפוקוס עליו. בפעילות של קוסם במזרעה זה אפשרי בהחלט.

הקוסם יכול לקחת את חתן השמחה או כלת השמחה, לעשות יחד איתם את הקסמים, לתת להם להיות פעילים, להיות אחראים בעצמם לעשיית הקסמים, באופן כללי, להיות צינור מתווך בין ההופעה לפוקוס על הילד שלכם!

 

צוחק מי שצוחק אחרון

בוא נדבר קצת על הומור שילדים אוהבים – משהו שכל קוסם במזרעה ברמה סבירה כמובן יודע ומכיר. מופע קסמים לא יכול להיות מופע קסמים טוב בלי שהילדים יתגלגלו מצחוק. הנה פירוט של סגנון ההומור הרצוי שיעבוד לפי גילאי הילדים בקהל.

  • גילאי 4-5: מילים מצחיקות, פרצופים מצחיקים, אביזרים גדולים מידי או קטנים מידי, קוסם שמתבלבל, לא מצליח לו, נופל לו, נשבר לו, תנועות מוגזמות או מצחיקות של ריקוד או תזוזה.
  • גילאי 6-7: שילוב של ההומור שציינתי שמתאים לגיל 4-5 אבל עם נגיעה קצת בוגרת יותר – כלומר – אותם אלמנטים אבל בצורה מתוחכמת יותר.
  • גילאי 8-9: בדיחות של ממש, עם התחלה, אמצע, סוף – שכוללות גם "סטאפ" (הכנה לבדיחה) ופאנץ' בסיום (שורת המחץ המצחיקה). הבדיחות בגילאים האלו צריכות להיות קשורות לדברים מעולם הילדים בגילאים האלו – משחקי וידאו, לימודים, פלאפון, יחסי הורים-ילדים וכדומה.
  • החל מגיל 9-10 ומעלה: בדיחות למבוגרים, אחד לאחד. בגילאים האלו לא רק הבדיחות צריכות להיות ממש כמו הבדיחות הרגילות כמו של מבוגרים, אלא גם התכנים. החל מגיל 10, כדאי מאוד שבמופע של קוסם במזרעה ישולבו קטעי טלפתיה, קריאת מחשבות, סוגסטיה (השפעה על המחשב), לצד הבדיחות הבוגרות.

 

כמה קוסם במזרעה עולה?

אם תשאלו קוסם במזרעה כמה הוא עולה, תקבלו תשובה לא חד משמעית מול כל קוסם אליו תפנו. אם בארץ כולה יש קוסמים שגובים החל מ-600 שקלים חדשים ללא ניסיון במחירי חדירה לשוק, ועד קוסמים שגובים כ-2,000 שקלים למסיבה, במזרעה הטווח הזה מעט מצטמצם. כשדיברתי עם כל קוסם וקוסם במזרעה, שמעתי טווח מחירים של 1,000 ועד 1,700 שקלים למסיבת ילדים קטנה וסטנדרטית.

 

נשמע לכם יקר?

יש כאלו שהמחירים האלו נשמעים להם סבירים לגמרי, וגם כאלו שזה נשמע להם שערורייתי ויקר. כן, באופן כללי, להזמין קוסם במזרעה עולה יותר מהרבה פעילויות אחרות שאפשר להזמין, זה נכון. למה? ובכן, קוסמים משקיעים מאוד בציוד יוקרתי, איכות התכנים והמופעים שהם מציגים, ולכן הם דורשים מעט יותר.

 

קוסם במזרעה – יש מבחר?

רבים האנשים שכשהם צריכים לבחור לעצמם קוסם במזרעה, הם לא בטוחים שיש מספיק מגוון ומבחר, ולא היו רוצים לצמצם את עצמם לכמות קטנה של אפשרויות. ובכן, בוודאי תשמחו לשמוע שיש מבחר, מגוון, וכל קוסם יציע לכם הצעה שונה, מחיר שונה, ואפשרויות שונות – כך שבהחלט תהיה לכם התלבטות ואפשרות לבחור. כמובן, גם קוסמים בסביבת מזרעה זה מספיק טוב לצורך העניין.

 

איך לבחור קוסם במזרעה?

נכון, מגוון אפשרויות עשוי להיות מבלבל ומתיש. לכן, נשאלת השאלה איך בוחרים קוסם במזרעה. ובכן, על המלצות כבר דיברנו וזה חלק נכבד מההחלטה שלכם, כמובן, אבל אילו אמצעים נוספים יש ברשותכם כדי לבחור?

ראשית, צריך לזכור ללכת עם תחושת הבטן שלכם מתי שרק מתאפשר לכם ואם תחושת הבטן שלכם מרגישה לכם "יציבה" מספיק. אם מישהו נשמע טוב בטלפון, התחברתם אליו והמחיר מתאים לכם, כנראה שגם במהלך האירוע הוא יעשה עבודה טובה.

שנית, נסו להצביע על מה שחשוב לכם, ובידקו אילו מן המפעילים מציעים זאת. חשוב לכם מאוד תפאורה יפיפיה? אתם חוגגים בחצר או בפארק ורוצים מישהו שערוך להופעות בתנאי חוץ? אתם רוצים מישהו ששם המון דגש על הילד או הילדה שלכם במהלך האירוע? אולי תנאי הכרחי זה שאותו קוסם שאתם מביאים יהיה מחוסן לקורונה? על ידי כך שתגדירו "תנאי סף", תוכלו לפסול מועמדים לא ראויים ולצמצם את האפשרויות, דבר שיעזור לכם מאוד עם ההחלטה.

שלישית, יש כמובן את עניין המחיר. העניין עם המחיר הוא כזה – נסו להגדיר טווח מקסימלי, ולהזמין מישהו שמתאים לטווח המקסימלי שהגדרתם. לדוגמא, אם אתם רוצים להוציא סביב ה-1,700 שקלים על הפעלת קוסם ליום ההולדת לדוגמא, הטווח שלכם הוא פחות או יותר 1,500 – 2,000 ש"ח – הטווח הרחב מסביב לתקציב שחשבתם עליו.

קבלו הצעות מהקוסמים השונים, מי שיציע בתוך הטווח הרחב סביב התקציב המשוער שהקדשתם – פוטנציאלי עבורכם. כאלו שיבקשו 800 – 1,000 ש"ח, לדוגמא, כנראה יתנו פעילות פחות איכותית ומקיפה ואולי תעדיפו להמנע מלבחור בהם, שכן גם ככה תכננתם להוציא סכום גבוה יותר מזה.

אלו שיציעו פעילות ב-2,500 שקלים אולי מציעים פעילויות מדהימות – אבל הם משמעותית גבוהים מהמחיר שחשבתם להוציא. אלו שנמצאים סביב התקציב שלכם (עם סטייה של 200 – 300 ש"ח לכל כיוון) הם החבר'ה שאתם צריכים להשאיר באפשרויות שאתם שוקלים, מכיוון שהם הדבר הטוב ביותר שהתקציב שחשבתם להוציא מאפשר לכם.

על מה עברנו עד עכשיו?
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!