סוגי סדנאות שוקולד

בקטן וטוב ניתן למצוא סוגים שונים של סדנאות שוקולד אשר יכולות להתאים לכל אחד ואחת, זאת ע"פ הטעם האישי וציון מאורעות מיוחדים. מהם הסוגים? כל הפרטים.

סדנאות שוקולד – פעילות מגבשת ומיוחדת

קטן וטוב הינה שוקולטרי וקונדיטוריה אשר ממוקמת בחדרה ואותה מנהלת קרן ודקלה, בעלות ניסיון של שנים ארוכות בתחום השוקולד והמתוקים. לאור העובדה כי כיום רבים מאתנו מחפשים פעילות מיוחדות הן לגיבוש, לחגיגה או סתם להעביר ערב נעים ניתן לקבל בקטן וטוב שפע של סוגי סדנאות שוקולד אשר יכולים להתאים לכל אירוע:

  • סדנת שוקולד למסיבת רווקות – מדובר בסדנה שהיא חגיגה מתוקה רגע לפני היום הגדול. בקטן וטוב ניתן לקבל סדנה מיוחדת למסיבת רווקות אשר יכולה להתקיים הן בבית או בסטודיו, כאשר במהלך הסדנה מועברת הרצאה ע"י קרן ודקלה אודות הקקאו והשוקולד ולאחר מכן בחלקו האומנותי של הערב ניתן להכין פרלינים, טראפלס וכן פיסול של דברים שונים באמצעות בצק שוקולד. בנוסף, ניתן להכין ברכות מעוצבות (וטעימות!) עבור הקהל והחתן המיועדים וכמובן לקחת את כל התוצרים אשר נעשו בסדנה הביתה. אורכה של הסדנה שעתיים, והיא מתאימה כאמור לכל אירוע חגיגי של מסיבת רווקות כך שהאירוע יהיה מיוחד, טעים ובעיקר כזה שיהיה בלתי נשכח במשך שנים ארוכות.
  • סדנת שוקולד לימי הולדת – לא משנה אם מדובר בילדים או מבוגרים, אין עוררין על כך שמסיבת יום הולדת היא סיבה לחגיגה בכל גיל. אז מדוע לא להוסיף לכל החגיגה הזאת גם שוקולד? בקטן וטוב ניתן לקבל סדנת חווייתית לחגיגת יום ההולדת, אשר מתאימה החל מגיל 10. הסדנאות מותאמות למספר המשתתפים ובהן ניתן להכין את מיטב השוקולדים כגון פרלינים, טראפלס וממתקי שוקולד. מדובר בחוויה מיוחדת ומקסימה, במיוחד עבור ילדים, כאשר בקטן וטוב הסדנה מועברות לקבוצות החל מ 6 ילדים אך גם מבוגרים יכולים לקבל סדנת שוקולד מיוחדת במינה עבורם ועבור כל בני המשפחה והחברים.
  • סדנת שוקולד זוגית – כל זוג מעוניין בזמן איכות, אז מה יותר טוב בלבצע פעילות זוגיות רומנטית באמצעות סדנת שוקולד זוגית? סדנת השוקולד הזוגית אשר מועברת בקטן וטוב מותאמת לזוגות אשר מעוניינים לחדש את היחסים, להכניס עומק וטעם ובעיקר ליהנות אחד מחברת השנייה באמצעות שוקולד. הסדנה מתאימה לכל הזוגות ואורכת כשעתיים, במהלכו ניתן להתמכר לניחוח של השוקולד מלא התשוקה אשר ללא ספק יחבר עוד יותר את הזוג המאוהב ויהווה חוויה בלתי נשכחת.
  • סדנת שוקולד לעובדים – אין ספק כי סדנת שוקולד היא חוויה מגבשת מאוד, ולכן מדובר באופציה הטובה ביותר לגיבוש העובדים. בקטן וטוב ניתן לקבל סדנת שוקולד המתואמת לצוות העובדים ובהתאם לזמנים – ניתן לקחת הרצאה של כשעה וחצי או לקחת סדנה ארוכה יותר ע"י התנסות בהכנת שוקולד.

סדנאות

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

תגובות

תוכן עניינים

השארת תגובה

Call Now Button