סאמר סקול לנוער: כל האפשרויות

מחפשים כיצד להעסיק את בן הנוער במהלך הקיץ? ובכן, להלן כל האפשרויות אשר ניתנות בפניכם. הפרטים – במאמר הבא.

העסקת בני נוער בחופשת הקיץ – אפשרויות רבות לבחירה

אין כל ספק כי אחד האלמנטים הבולטים בחופשת הקיץ היא מתן תעסוקה לבני נוער, אשר כידוע בעשור האחרון הפכו לבלתי פעילים אשר מבלים את רוב זמנם מול המסכים, ובכך מבזבזים זמן יקר שבו הם יכולים לנצל את היכולת שלהם ולקבל כלים חשובים. לכן, רבים מההורים בישראל תוהים לעצמם מהי הדרך הטובה ביותר להעסקה של בני נוער בעת חופשת הקיץ, ובדיוק משום כך אספנו בעבורכם המלצות ייחודיות אשר יאפשרו לכם להעניק לילדכם את הפעילויות הטובות ביותר אותן ניתן לבצע בעת תקופת הקיץ.

ילדה בטלפון

מהן האפשרויות לבני נוער בתקופת הקיץ?

  • סאמר סקול לנוער: אם בעבר התרגלנו לקייטנות אשר התקיימו בארץ, כיום ניתן באמצעות ארגונים מובילים להכניס את בן או בת הנוער לסאמר סקול אשר נערך במדינות רבות בעולם, ואשר מקנה אפשרות ללמידה של שפה חדשה, פעילות אתגרית וכן חיבור עם ילדים ישראלים כמו גם מהעולם בדרך של משחק ופעילות. אחד הארגונים הבולטים אשר נחשב למבוקש מאוד בעבור בני נוער הוא ארגון הקיץ של החיים אשר מוציא מדי שנה אלפי בני נוער למחנות קיץ בארה"ב, בהצלחה יתרה. הארגון, אשר מספק ליווי אישי החל משלב הנסיעה ועד לשלב ההגעה מציע מגוון רחב של פעילויות אשר כוללות ספורט ימי ואתגרי, ימי עיון, אומנות ויצירה וכן שפע רב של פעילויות עליהן תוכלו לקרוא באתר של הארגון בכתובת https://www.camp.co.il. מדובר באפשרות נהדרת אשר ניתנת כעת בעבור בני נוער אשר מחפשים ערך מוסף, ועל כן היכנסו עוד היום לאתר לצורך קבלת פרטים אודות סאמר סקול של החיים.
  • התנדבות: ניתן לרשום את בן/בת הנוער למסגרות התנדבותיות אשר מאפשרות להעניק עזרה לאוכלוסיות מוחלשות, ארגון משלוחי מזון ועוד, כל זאת במסגרת זמן מוקצב. ישנם לא מעט ארגונים אשר מחפשים בני נוער לתקופת הקיץ, ולכן מומלץ מאוד ליצור עמם קשר בכדי לבדוק את האפשרויות הניתנות גם לאחר סיום חופשת הקיץ, כפי שקורה לרבים אשר מתחילים להתנדב וה"חיידק" נדבק בהם.
  • טיולים מאורגנים לילדים בחו"ל: מדובר באופציה נהדרת בעבור חופשת הקיץ, וזאת בשל העובדה כי ניתן לצאת לטיול מאורגן במסגרת משפחתית או אחד על אחד יחד עם בן הנוער, כאשר המדינות המבוקשות ביותר לצורך טיולים מאורגנים לילדים הם ביבשת אירופה וכוללות את המדינות צרפת, בלגיה, גרמניה ופורטוגל. כיום, באמצעות אתרים מתמחים תוכלו לארגן טיול ללא צורך במדריך ובכך לאפשר לכם וילדים להתנסות בניווט ואטראקציות, אך יחד עם זאת, מומלץ לשריין את הטיול זמן רב ככל האפשר, בשל עליית המחירים בחופשת הקיץ.

תגובות

תוכן עניינים

השארת תגובה

Call Now Button