מתנות לעובדים עד 50 ₪ – יש דבר כזה?

קופסות בכל הגדלים
תוכן עניינים

מתנות לעובדים מוענקות להם בחגים, ימי הולדת ובאירועים כמו נישואין, לידה, יציאה לפנסיה ועוד.

בכל שנה בחירת המתנות נעשית מורכבת יותר בשל הצורך בגיוון וכן היכולת לעמוד בתקציב הנועד להן.

המאמר יעסוק ברכישת מתנות זולות אך מכבדות שכל עובד ישמח לקבל אותן.

 

מתנות שיעשו את העובדים מאושרים

בארגונים רבים נותנים מתנות לעובדים בשני מועדים עיקריים: ראש השנה ופסח. אך ישנם מקומות עבודה בהם מעניקים מתנות גם בחגים אחרים, ביום הולדתו של העובד או לרגל אירוע אישי. במקרים כאלו יש לבנות תקציב גבוה יותר למתנות בחגים ותקציב נמוך יותר למתנות האישיות. לחילופין, אם תקציב המתנות לחגים אינו מאפשר הוצאה גדולה, ניתן גם למצוא לחג מתנה לעובדים עד 50 ₪ שעדיין תהיה מכבדת וראויה. גם אם המתנה סמלית היא עדיין תשמח את העובד ותעניק לו תחושת שייכות למקום העבודה. יותר מכך, העובד יהיה מאושר וירגיש שמעריכים אותו ומוקירים לו תודה. מחקרים רבים מראים שככל שהעובד מרגיש שייכות גדולה יותר לעסק, כך הרווחים של העסק עולים. לפיכך, יש להשקיע בעובד ביחס אישי ותשומת לב גם אם המתנה זולה. המתנה צריכה להיות משמעותית ושימושית לעובד ולכן ניתן להתייעץ עם העובדים הבכירים ולהחליט ביחד על סגנון המתנה.

 

מתנות זולות אך משמעותיות

באתר של גיל גיפט תוכלו למצוא מתנות זולות לעובדים המתאימות לחגים, לקיץ ולחורף, לאישה ולגבר ולאירועים שונים. המתנות האישיות מסוגננות וממותגות. למשל, עט ממותגת עם הלוגו של העסק שלכם או צמיד סיליקון ממותג יכולים להיות מתנות אישיות וסמליות לעובדים. מתנות זולות ואיכותיות ליום הולדתו של העובד כמו: ספל אישי ממותג, כרית אורתופדית לצוואר, מתקן למסטיקים, תיק גב נטען למחשב ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא מתנות בקטגוריות שונות כמו: כלי בית, מכשירי חשמל, ציוד מחנאות ופיקניק, ציוד לים, לספורט, מצעים ומגבות וגאדג'טים שונים במחירים מפתיעים. תוכלו לרכוש כמות מתנות מגוונת וכך העובדים יוכלו לבחור מבין ההיצע.

 

מתנות בכמויות גדולות

ארגונים וועדי עובדים רבים כמו: ארגון המורים, ארגון חבר, קרנות השוטרים וכד', זקוקים לכמויות גדולות של מתנות לעובדים ומחפשים מתנות איכותיות, מגוונות ומקוריות במחירים סבירים. לפיכך, מומלץ להזמין את המתנות מחברה מקצועית ואמינה שיכולה לספק מתנות בכמויות וגם תדאג להובלתם לארגון. חשוב שהמתנות יהיו ארוזות באופן אסתטי ואטרקטיביות. לפיכך, יש לתקצב מראש את המתנות שרוצים להעניק לעובדים לאורך השנה ולהזמין מראש. מומלץ לא להשאיר את בחירת המתנות לרגע האחרון בעיקר אם זקוקים לכמויות רבות כדי לא ליצור מצב של חוסר. ניתן לבחור באמצעות הרשת את המתנות ולציין תאריכי יעד לקבלתן כך שיהיו זמינות כשיגיע הזמן. אם החלטתם להעניק לעובדים מתנות יום הולדת אישיות רצוי להכין אותן מראש ולאחסן במחסני הארגון.

 

פרח וזוג מתנות

לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
רשימת מתנות לחגים לעובדים בעסק

בעלי עסק ומנהלים מתמודדים בחגים עם הדילמה של מתנות לפסח לעובדים. מה ניתן לקנות לעובדים כדי להביע הערכה למאמצים שלהם עבור העסק בתקופת החגים, למשל

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!