מדריך – ארגון מסיבת יום הולדת באופן מיטבי

ארגון יום ההולדת בצורה נכונה הוא המפתח להצלחת האירוע! זה לא מספיק רק להזמין קוסם ליום הולדת ולצפות שהכל יהיה מושלם! במדריך זה נלמד כיצד לסדר את מתחם יום ההולדת בצורה הטובה ביותר! בהצלחה ? לול הקוסם הדגול – קוסם לילדים.

כיצד לבחור את המתחם הנכון ביותר למסיבה?

ראשית, יש לבחור האם מסיבת יום ההולדת תהיה במקום סגור כמו בית, מועדון דיירים, מתנ”ס ועוד, או בתנאי חוץ כמו גינה, מרפסת, פארק ועוד.

ככלל – תמיד עדיפה חגיגת יום הולדת במקום סגור על פני מקום פתוח! כשהארוע במקום סגור, לילדים אין לאן להתפזר וכך הם מרוכזים בארוע עצמו, ויפיקו הנאה גדולה יותר. בנוסף, אם נשכח פריט כלשהו בבית, בדרך כלל זה מקשה על מארגני המסיבה, וכמובן ישנה חשיבות להימצאותם של שירותים וברז מים בקרבת מקום.

אם בכל זאת מעדיפים לעשות בחוץ – יש לשים לב למזג האוויר! אם אפילו קצת חם – עדיף לוותר ולעשות את יום ההולדת במקום סגור גם אם יהיה פחות מרווח. רק במקרה שמאוד נעים בחוץ ויש מקום מוצל, ובתנאי שאתם מכירים את עצמכם ככאלה שלא יישכחו שום דבר בבית – ניתן לחגוג בחוץ.

במידה והחגיגה במקום סגור – חשוב לדאוג שמתחם יום ההולדת יהיה פנוי מכל פריט שניתן להזיז. למשל בסלון – להזיז את הרהיטים שניתנים להזזה. זאת על מנת ליהנות משטח מרווח ככל האפשר.

"אירוע מסודר לרוב ייתן תחושה של אירוע מוצלח.
בכדי להשיג סדר באירוע, יש להביןן שהראש של הילדים פועל אחרת משלנו."

כיצד לארגן את המתחם שנבחר בצורה הטובה ביותר?

1. קישוט מפתן הדלת – כדי להקל על זיהוי הבית או הבניין, מומלץ לקשור כמה בלונים בכניסה. כך, יידעו כל ההורים והילדים היכן בדיוק מתקיימת המסיבה.

2. קישוט מתחם המסיבה – לקשט את מתחם המסיבה בבלונים זה בהחלט מצוין, אך יש לשים לב שתולים אותם גבוה בצורה כזו שלילדים אין גישה אליהם, כולל באמצעות חוטים שיורדים עד לגובה שלהם. הדבר יבטיח שהמתחם יישאר מקושט לכל אורך המסיבה.

3. קביעת מקום למתנות – חשוב להגדיר מתחם שבו ירוכזו המתנות. עדיף שהמתחם לא יהיה נגיש לכלל הילדים, זאת כדי להבטיח שלא ייפתחו את המתנות עד לסיום הארוע כולו. לול הקוסם יידאג שילד יום ההולדת יודע את מיקום מתחם המתנות.

4. פריסת מחצלת – מומלץ לפרוס מחצלת על הרצפה ובכך להגדיר את מקום המופע, ולא לסדר כיסאות לילדים, משום שעל הרצפה הם יהיו צפופים יותר, דבר שיביא לריכוז רב יותר (לול הקוסם מגיע עם מחצלת).
כמו כן לילדים פחות נוח לקוםם מרצפה מאשר מכיסא, ולכן הם לא יקומו בשביל כל דבר קטן, ובכך ישארו מפוקסים במופע.

5. אזור שתיה – יש לסדר בקבוקי מים או מיץ וכוסות על שולחן. לול הקוסם יידאג שכל הילדים ישתו לפני תחילת המופע.

6. פריסת ממתקים – אין לפרוס ממתקים, חטיפים או אוכל עד סוף המופע. האוכל מסיח את דעת הילדים מהמופע עצמו.

לסיכום, ארגון ארוע מראש בצורה הזו מביא לכך שהארוע מתנהל בקלות רבה יותר מצד המארגנים, וכמובן שהילדים יפיקו הנאה רבה יותר!

קוסם
הפקת יום הולדת – משימה פשוטה שכל מה שצריך בשבילה זה פשוט לדעת!

תגובות

תוכן עניינים

לול-הקוסם-הדגול-מוציא-קלפים-מהפה
קוסם ליום הולדת
חגיגת יום הולדת חלומית

כאשר יום ההולדת של ילדכם הולך ומתקרב כך עולות גם ההתלבטויות לגבי הצורה בה תחגגו לו/ה את היום החגיגי והחשוב. אירוע יום ההולדת הוא אירוע

למאמר המלא »
קוסם ליום הולדת - תמונת נושא
מדריכים למפעילים
כיצד להצחיק ילדים

אם אתם רוצים לפתח קריירה בהפעלת ילדים, או להיות קוסם, ליצן, להטוטן וכדומה, או שאתם סתם רוצים לגרום לילדים לשמוח וליהנות כדאי לכם לדעת מהי

למאמר המלא »

0 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    Visitor Rating: 5 Stars

השארת תגובה

Call Now Button