מדריך – ארגון מסיבת יום הולדת באופן מיטבי

ארגון יום ההולדת בצורה נכונה הוא המפתח להצלחת האירוע! זה לא מספיק רק להזמין קוסם ליום הולדת ולצפות שהכל יהיה מושלם! במדריך זה נלמד כיצד לסדר את מתחם יום ההולדת בצורה הטובה ביותר! בהצלחה ? לול הקוסם הדגול – קוסם לילדים.

כיצד לבחור את המתחם הנכון ביותר למסיבה?

ראשית, יש לבחור האם מסיבת יום ההולדת תהיה במקום סגור כמו בית, מועדון דיירים, מתנ”ס ועוד, או בתנאי חוץ כמו גינה, מרפסת, פארק ועוד.

ככלל – תמיד עדיפה חגיגת יום הולדת במקום סגור על פני מקום פתוח! כשהארוע במקום סגור, לילדים אין לאן להתפזר וכך הם מרוכזים בארוע עצמו, ויפיקו הנאה גדולה יותר. בנוסף, אם נשכח פריט כלשהו בבית, בדרך כלל זה מקשה על מארגני המסיבה, וכמובן ישנה חשיבות להימצאותם של שירותים וברז מים בקרבת מקום.

אם בכל זאת מעדיפים לעשות בחוץ – יש לשים לב למזג האוויר! אם אפילו קצת חם – עדיף לוותר ולעשות את יום ההולדת במקום סגור גם אם יהיה פחות מרווח. רק במקרה שמאוד נעים בחוץ ויש מקום מוצל, ובתנאי שאתם מכירים את עצמכם ככאלה שלא יישכחו שום דבר בבית – ניתן לחגוג בחוץ.

במידה והחגיגה במקום סגור – חשוב לדאוג שמתחם יום ההולדת יהיה פנוי מכל פריט שניתן להזיז. למשל בסלון – להזיז את הרהיטים שניתנים להזזה. זאת על מנת ליהנות משטח מרווח ככל האפשר.

"אירוע מסודר לרוב ייתן תחושה של אירוע מוצלח.
בכדי להשיג סדר באירוע, יש להביןן שהראש של הילדים פועל אחרת משלנו."

כיצד לארגן את המתחם שנבחר בצורה הטובה ביותר?

1. קישוט מפתן הדלת – כדי להקל על זיהוי הבית או הבניין, מומלץ לקשור כמה בלונים בכניסה. כך, יידעו כל ההורים והילדים היכן בדיוק מתקיימת המסיבה.

2. קישוט מתחם המסיבה – לקשט את מתחם המסיבה בבלונים זה בהחלט מצוין, אך יש לשים לב שתולים אותם גבוה בצורה כזו שלילדים אין גישה אליהם, כולל באמצעות חוטים שיורדים עד לגובה שלהם. הדבר יבטיח שהמתחם יישאר מקושט לכל אורך המסיבה.

3. קביעת מקום למתנות – חשוב להגדיר מתחם שבו ירוכזו המתנות. עדיף שהמתחם לא יהיה נגיש לכלל הילדים, זאת כדי להבטיח שלא ייפתחו את המתנות עד לסיום הארוע כולו. לול הקוסם יידאג שילד יום ההולדת יודע את מיקום מתחם המתנות.

4. פריסת מחצלת – מומלץ לפרוס מחצלת על הרצפה ובכך להגדיר את מקום המופע, ולא לסדר כיסאות לילדים, משום שעל הרצפה הם יהיו צפופים יותר, דבר שיביא לריכוז רב יותר (לול הקוסם מגיע עם מחצלת).
כמו כן לילדים פחות נוח לקוםם מרצפה מאשר מכיסא, ולכן הם לא יקומו בשביל כל דבר קטן, ובכך ישארו מפוקסים במופע.

5. אזור שתיה – יש לסדר בקבוקי מים או מיץ וכוסות על שולחן. לול הקוסם יידאג שכל הילדים ישתו לפני תחילת המופע.

6. פריסת ממתקים – אין לפרוס ממתקים, חטיפים או אוכל עד סוף המופע. האוכל מסיח את דעת הילדים מהמופע עצמו.

לסיכום, ארגון ארוע מראש בצורה הזו מביא לכך שהארוע מתנהל בקלות רבה יותר מצד המארגנים, וכמובן שהילדים יפיקו הנאה רבה יותר!

קוסם
הפקת יום הולדת – משימה פשוטה שכל מה שצריך בשבילה זה פשוט לדעת!
מה היה לנו עד עכשיו?
לול הקוסם מחזיק מגדל קלפים
לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
8 רעיונות למתנות רומנטיות לאירוע

מעוניינים להעניק מתנה רומנטית? רוצים להפתיע יקיר אהוב לאירוע? מתלבטים מהי המתנה המושלמת המבטאת אהבה? כאן תכירו רעיונות למתנות רומנטיות לאירוע, תחשפו למגוון רחב של

דובאי אטרקציות כל המידע במקום אחד

היום יותר מתמיד וללא צורך בוויזות ניתן לבקר בדובאי וליהנות מחופשה המשלבת מנוחה ואטרקציות. דובאי הפכה ליעד לוהט בדומה לטורקיה בשנים עברו וכיום הישראלים נוהרים

לול הקוסם בקטע ריחוף עם עשן
אירועים ואטרקציות
AsaelMagic
איך קוסם בוחר מתנדבים

קוסם מקצועי באמת הוא לא רק אחד שכולם נהנים בהופעה שלו. קיימים מספר דברים המעידים על רמתו המקצועית של הקוסם וכדאי לברר אותם מראש על

קרא עוד »
קסם הכוסות
אירועים ואטרקציות
AsaelMagic
איך קוסם מתמודד עם ילד מאתגר

אם אתם חושבים להזמין קוסם ליום הולדת של הילד שלכם אבל אתם לא בטוחים עד כמה הקוסם יצליח להתמודד עם סיטואציות לא קלות שיכולות להתרחש

קרא עוד »
קוסם מעיף שולחן באוויר
אירועים ואטרקציות
AsaelMagic
רעיונות למאכלים ליום הולדת

רוב ההורים מעוניינים לדאוג שהילדים יאכלו אוכל אמיתי, בנוסף לממתקים, לחטיפים ולעוגה. במדריך הבא אתן לכם רעיונות למאכלים ליום הולדת וכמובן – טיפים. בהצלחה 🙂

קרא עוד »
קוסם ליום הולדת נבהל שמקל הקסמים נשבר
אירועים ואטרקציות
AsaelMagic
מדריך לאירוע מסודר

לאחר שארגנתם את יום ההולדת בצורה הטובה ביותר, בחרתם את המתחם המתאים וארגנתם כיבוד ואוכל לילדים (ניתן להעזר במדריכים נוספים באתר הנוגעים לנושאים אלה), יש

קרא עוד »
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!