מגש פירות לימי הולדת

אין ספק שימי הולדת הם החגיגה האמתית של השנה.

כל השנה אנחנו מחכים לברכות, מסיבות, מתנות וכמובן לאוכל.

אם פעם היינו נהנים מבמבה, ביסלי ופיתות עם חומוס במסיבות יום ההולדת, הרי שהיום הן נהפכו לפתיחת שולחן של ממש –

דגים, על האש, קינוחים ופירות.

אז מישהו כבר לקח את מטלת המנות העיקריות ולכם נשאר רק לדאוג למגש הפירות. נשמע קל?

נכון, רק הקפידו על כמה דברים כדי שהמגש יהיה מוצלח:

 

השתמשו בפירות העונה

 

עונתי, עונתי ועוד פעם עונתי. זה שם המשחק. הביאו רק פירות יפים ובשלים שזוהי שיא עונתם. פירות שלא בעונה יהיו פחות טעימים, עם מרקם שונה מבדרך כלל, והכי מבאס – כמעט ולא יחזיקו מעמד. יש מספיק פירות טעימים בכל עונה על מנת שייצא לכם מגש פירות מרשים. בקיץ הביאו אבטיח, מלון, ענבים, אפרסק, דובדבנים ועוד. ואילו בחורף הפירות שיתאימו הם תותים, קיווי, בננות ותפוזים.

 

חיתכו וסדרו באופן מרשים

 

ההבדל בין מגש פירות מושקע לבין סתם פירות חתוכים זה היופי והרושם. חיתכו כל פרי בצורה שתהלום אותו וסדרו כמו מניפה. בעזרת כלים מסוימים ניתן לעשות צורות וחיתוכים שונים שירימו את רמת הרושם של המגש בהרבה. אבל זכרו – את כל הסידור והחיתוך כדאי לעשות בסמוך למועד האירוע. ברגע שהפרי נחתך, אין מה ששומר עליו והכל עניין של זמן עד שהוא ייראה כמו סמרטוט. וכפי שאתם מתארים לעצמכם, פירות לא רעננים זה לא בדיוק הדבר הכי מרשים ויפה שיש. זה אמנם מפתה להכין את המגש ערב לפני, אבל בקיץ במיוחד הקפידו להכין את המגש במקסימום שעתיים לפני, לכסות בניילון נצמד ועד האירוע לשמור במקרר.

 

הזמינו משלוח של מגש פירות

 

במקום לעשות את כל התהליך של קניית פירות טריים, החיתוך שלהם, סידור, תחזוקה והבאת המגש לאירוע, לפעמים כדאי לתת את המלאכה לאנשים שמבינים בזה ולחסוך כאב ראש. כיום יש הרבה חברות שמציעות משלוח מגשי פירות. הן מתהדרות במגוון מגשים מעוצבים ויפים, עם פירות בהתאם לבחירת הלקוח (אם כי תמיד יהיו בעונה). המחירים נעים בין 150 ש״ח ועד ל- 300 ש״ח. בחרו בחברה שמקפידה להכין את המגש בסמוך למשלוח ואחת שהיא קרובה לאזור בו מתקיים האירוע. כי כאמור, טריות ונראות הפירות זה הדבר הכי חשוב כאן.

להרבה משלוחים ניתן לצרף דברים נוספים כמו פרחים, בובות ושוקולדים, מה שירשים יותר את בעל השמחה.

בסופו של דבר, מגש פירות ליום הולדת זה משהו שכולם אוהבים. הוא יהיה הראשון להתחסל ותמיד יהיה הכי מרשים בשולחן. אם אתם מכינים את המגש בעצמכם תקנו את הפירות הכי רעננים ועונתיים, חיתכו וסידרו אותם באופן מרשים והקפידו על קירור עד האירוע. אם אתם מחליטים לחסוך לעצמכם כאב ראש – הזמינו משלוח מגשי פירות מאחד מהחברות המתמחות בכך.

 

שענבים מנגו ועוד

תגובות

תוכן עניינים

מתנות מעוצבות
אירועים
צ'ק ליסט מתנות ליולדת

מתכננים לבקר את היולדת בחדר היולדות ומתלבטים לגבי המתנה הטובה ביותר? המדריך הבא נציג בפניכם את הצ'ק ליסט הטוב ביותר לצורך רכישת מתנה.   צ'ק

למאמר המלא »