כיצד להצחיק ילדים

אם אתם רוצים לפתח קריירה בהפעלת ילדים, או להיות קוסם, ליצן, להטוטן וכדומה, או שאתם סתם רוצים לגרום לילדים לשמוח וליהנות כדאי לכם לדעת מהי הדרך הטובה ביותר להצחיק ילדים.

כולנו אוהבים לצחוק. חוץ מהעובדה שהצחוק משחרר ומשמח אותנו, הוא גם בריא מאוד מכיוון שעל פי מחקרים שנערכו הוכח שהצחוק מחזק את המערכת החיסונית ומוריד את לחץ הדם, כך שהצחוק אפילו מסוגל לסייע בריפוי מחלות. הצחוק עשוי לסייע לנו לצאת ממצבי לחץ שמעיקים עלינו, לשכוח את הצרות, לראות את החיים בעין טובה יותר ובאופן כללי הצחוק גורם לעולם כולו להיות שמח וצבעוני הרבה יותר.

מזמין ונעים להפעלה

אם מדובר בהפעלת ילדים באירוע כלשהו, כגון יום הולדת, קייטנה, מסיבה וכו' מומלץ קודם כל לדאוג לכך שהמקום בו תערך ההופעה או ההצגה יהיה נעים ומזמין. לא כדאי להפעיל ילדים במקום קטן או מלוכלך מכיוון שהם עלולים להירתע. בחרו במקום פתוח וגדול שיהיה לילדים נוח וכיף לשבת בו.

בנוסף, כדאי לכם לקשט את המקום בתפאורה מתאימה, כמו בלונים ביום הולדת ובכך תצרו אווירה צבעונית ומרהיבה במקום שתגרום לילדים להרגיש בנוח.

בגובה העיניים

על מנת להצחיק ילדים, עליכם לפנות לתחומי העניין המעסיקים אותם ולדבר אליהם בגובה העיניים. ילדים פחות יצחקו מבדיחות מתוחכמות ומסובכות הדורשות חשיבה, אלא הם יעדיפו בדיחות קלילות ופשוטות העוסקות בנושאים שקרובים לחיי היומיום שלהם. לדוגמא, כדאי לספר לילדים בדיחות על כדורגל, משחקי מחשב, בית ספר, מורים ושיעורי בית, ואם מדובר בהופעה לילדות בלבד אז גם על בובות, איפור וכדומה, בהתאם לגיל ולתחומי העניין. לכן – מומלץ לשלב בהופעה בדיחות קלילות על נושאים מגוונים.

"הדבר הכי חשוב כשאתם רוצים להצחיק ילדים הוא שתכנסו לאווירה גם אתם."

ילדים צוחקים
להצחיק ילדים זו מומחיות. זו לא חוכמה רק לעשות קסמים. צריך לדעת להצחיק!

ביגוד ונראות

דרך נוספת להצחיק ילדים, בעיקר בגיל הרך (בערך עד גיל חמש) היא להתלבש בבגדים צבעוניים ומגוחכים ולעשות להם פרצופים וקולות מצחיקים, פעלולים ולהטוטים. אפשר גם לצבוע את הפנים באיפור צבעוני כמו ליצן ובכך למשוך את הילדים להסתכל עליך. שיטה נוספת, שמצליחה בדרך כלל היא להעמיד פנים שהמופיע הוא אדם שאינו מבין הרבה או קצת משוגע מכיוון שילדים נוטים להתחבר לדמויות פשוטות ומשוחררות על פני אנשים מלומדים.

כנסו לאווירה

הדבר הכי חשוב כשאתם רוצים להצחיק ילדים הוא שתכנסו לאווירה גם אתם. תהיו משוחררים, תעמדו בתנוחה משוחררת ותקפידו ששפת הגוף שלכם תשדר פתיחות ושמחה. תהיו ספונטניים ותזרמו עם הקהל, תשדרגו את ההופעה והבדיחות שתכננתם מראש תוך כדי שאתם מופיעים, לפי השדר שאתם מקבלים מהילדים. הקפידו לדבר בטון נלהב והומוריסטי, תהיו בטוחים בעצמכם ותנסו לסחוף את הילדים בכריזמה האישית שלכם. מומלץ גם להפעיל שירים שמחים, לחלק ממתקים ופרסים ולעשות כל מה שיגרום לילדים ליהנות ולשמוח, כי ככל שהם ישמחו יותר הם גם יצחקו יותר.

כיצד להצחיק ילדים
Sending
User Rating 5 (1 vote)

תגובות

רכב לבן
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
ההפתעות הכי שוות לימי הולדת

מארגנים יום הולדת בקרוב? אין כל ספק כי על מנת להפיק את יום ההולדת המקורי והטוב ביותר עליכם לרכוש הפתעות בעבור האורחים, כאשר כיום מדובר

למאמר המלא »
קוסם ליום הולדת נבהל שמקל הקסמים נשבר
קוסם ליום הולדת
מדריך לאירוע מסודר

לאחר שארגנתם את יום ההולדת בצורה הטובה ביותר, בחרתם את המתחם המתאים וארגנתם כיבוד ואוכל לילדים (ניתן להעזר במדריכים נוספים באתר הנוגעים לנושאים אלה), יש

למאמר המלא »
לול הקוסם הדגול מבקש מילד שיחזיק שקית קסמים
קוסם ליום הולדת
יום הולדת עם קוסם בחורף

כל ילד מחשב את הזמנים בשנה לפי מועד יום ההולדת שלו, רוב הילדים שנולדו בחורף מרגישים שיום ההולדת שלהם קרוב ברוב הימים בשנה בגלל שהוא

למאמר המלא »
קוסם ליום הולדת מצחיק את הילדים
קוסם ליום הולדת
קוסם ליום הולדת 4

יום ההולדת של האוצר שלך הגיע, הוא כבר בן 4! איזו התרגשות! ואת בתור אמא שלו רק רוצה שיהיה לו את הטוב ביותר. חשוב להבין

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button