יום הולדת עם קוסם בחורף

כל ילד מחשב את הזמנים בשנה לפי מועד יום ההולדת שלו, רוב הילדים שנולדו בחורף מרגישים שיום ההולדת שלהם קרוב ברוב הימים בשנה בגלל שהוא בתחילת השנה העברית.

כאשר ילד חוגג יום הולדת בחודשי החורף הוא בין הילדים הגדולים ביותר או הקטנים ביותר בשכבת גילו.

 ימי הולדת של ילד שחוגג בחורף הם ימי ההולדת הראשונים בגן או בכיתה בשנת הלימודים ולכן מן הסתם אם אתם חוגגים לילדכם יום הולדת בחורף, זו תהיה אחת המסיבות הראשונות לאחר מסיבות הקיץ.

כאשר ימי הולדת נחגגים בקיץ ישנם מאפיינים מיוחדים שאפשר לשים עליהם דגש, למשל כאשר יום ההולדת נחגג בקיץ אפשר לעשות מסיבת בריכה, לחלק גלידות או ארטיקים ובעיקר ליהנות ממזג האוויר החם לעשיית מסיבת מים.

אך כאשר מתכננים מסיבת יום הולדת בחורף ישנה הרגשה לכאורה שאין מאפיינים מסוימים למסיבות בעונה זו, אך האמת שמסיבות חורף יכולות להיות מיוחדות ובעלות מאפיינים שיכולים להיות רק בחורף.

כמו כן, ישנם דברים שכדאי לזכור לתכנן לפני מועד יום ההולדת במקרה והוא מתקיים בחודשי החורף הקרים.

קוסם ליום הולדת

לול הקוסם הדגול

מסיבות יום הולדת בחורף

קודם כל מסיבות יום הולדת בחודשי החורף מתקיימות ברוב המקרים בתוך חדר סגור ונעים.

אם אתם מארגנים יום הולדת בחורף חשוב מאוד לשים שולחן או מקום מוגדר בו יוכלו אורחי המסיבה להניח את הסוודרים, מעילים, צעיפים ושאר אמצעי החימום שהילדים והוריהם מביאים איתם.

כמו כן חשוב לשים לב שיהיה בקרבת מקום למסיבה חניות רבות, או להודיע להורים מראש איפה מומלץ להם לחנות במקום שיהיה הקרוב ביותר למקום המסיבה, כדי למנוע מהילדים ללכת בגשם או בקור מהאוטו למסיבה מרחק הליכה רב.

חשוב לזכור שבעונת החורף הורים חוששים יותר לילדיהם מבחינה בריאותית, הורים רבים מעדיפים להישאר במסיבה או בקרבתה כדי למנוע מילדיהם להגיע אל האוטו לבדם בסיום המסיבה, לכן, כדי להכין מראש פינה לשתייה חמה להורים ולזכור להניח את מיחם המים החמים במקום בטוח שידם של הילדים אינה יכולה להגיע אליה.

כאשר אתם מתכננים מסיבה שהולכת להתקיים בחודשי החורף, תאלצו כמובן לקיימה בחדר חם וסגור, אין לכן אפשרות לעשות את המסיבה באוויר הפתוח, מה שמתאפשר בקיץ.

אך, האילוץ הזה יכול להפוך את המסיבה למוצלחת יותר.

 

יתרונות של מסיבה בתוך מקום סגור בחודשי החורף

כאשר המסיבה מתקיימת בתוך חדר או אולם סגור, תחושת המרכזיות של ילד היום הולדת גדלה.

חבריו שנמצאים אתו, אינם יכולים לברוח לשחק, מה שיכול לקרות במסיבה בחוץ, העניין היחיד שמתרחש הוא ילד היום הולדת.

כמו כן כאשר המסיבה מתקיימת במקום סגור לא יכול לקרות מצב שבו כל הילדים מרוכזים בדבר או בילד אחר בעוד ילד היום הולדת נותר עזוב ועצוב, ביום הולדת במקום סגור, קצב היום הולדת יוכתב על ידכם בלבד ולא על ידי האורחים.

אם ברצונכם להוסיף למסיבת יום הולדת בחורף, רובד נוסף, מומלץ במיוחד להזמין קוסם ליום הולדת.

קוסם ליום הולדת מוציא הפתעות מהסיר
קוסם ליום הולדת 4

מדוע מומלץ להזמין קוסם ליום הולדת בחודשי החורף?

כאשר אתם נמצאים בתוך אולם סגור עם ילדים והורים רבים, עליכם לגרום לכך שהעניין המרכזי יהיה סביב ילד היום הולדת ויחד עם זאת שהילדים ירגישו שותפים ולא ישתעממו, לכן הזמנת קוסם ליום הולדת מומלצת ביותר.

קוסם ליום הולדת, ירתק את הילדים הצופים במופע ויגרום להם להרגיש גדולים מספיק כדי לראות את הקסמים.

כל ילד עומד נפעם ומסוקרן לנוכח אדם שעושה לפניו קסמים או מנקודת מבטו בתור ילד קטן – ממש ניסים גדולים.

שתפ/י אותי היכן שנוח לך:

Twitter
Google+ 0
Facebook 0

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

קוסם ליום הולדת נבהל שמקל הקסמים נשבר
קוסם ליום הולדת
לול הקוסם הדגול

מדריך לאירוע מסודר

  מדריך – שמירה על סדר במהלך יום ההולדת לאחר שארגנתם את יום ההולדת בצורה הטובה ביותר, בחרתם את המתחם המתאים וארגנתם כיבוד ואוכל לילדים

למאמר המלא »
קוסם מעיף שולחן באוויר
קוסם ליום הולדת
לול הקוסם הדגול

רעיונות למאכלים ליום הולדת

  רעיונות למאכלים ליום הולדת רוב ההורים מעוניינים לדאוג שהילדים יאכלו אוכל אמיתי, בנוסף לממתקים, לחטיפים ולעוגה. במדריך הבא אתן לכם רעיונות למאכלים ליום הולדת

למאמר המלא »
יום הולדת עם קוסם בחורף
Sending
User Rating 5 (1 vote)

תגובות