טרנד אולמות האירועים האורבניים תופס תאוצה

אם בעבר הטרנד החם באולם החתונות היה עיצוב כפרי, לאט לאט לצד סגנון זה הולך ונפוץ הסגנון האורבני.

סגנון זה מאפשר לזוגות הבוחרים בו לבטא את עצמם תוך היצמדות לטרנדים חמים בעולם האופנה והקולינריה והיצמדות לאופי

התוסס העירוני שרבים מהם חיים בתוכו.

 

סגנון אורבני, מהו?

קיימים סגנונות עיצוב רבים. ביניהם ניתן לראות את הסגנון הספורטיבי, המבטא נינוחות וחופשיות. סגנון קלאסי שמרני, המבטא מראה נקי ומשולב עם צבעים עדינים וסגנון דרמטי, המבטא גזרות ייחודיות וצבעים צועקים. הסגנון האורבני, הינו סגנון המבטא מודרניות והמאופיין בטרנדים החדשים ביתר בזירה. הזיקה שלו היא לצעירים או אנשים המחוברים לעולם התעשייה. האירוע האורבני יתאפיין במאפייני התרבות, אופנת הרחוב. הנראות של הסגנון האורבני מבוססת על מכאניקה, תעשייתיות, חללים רחבים וחשופים ואלמנטים דומיננטיים המשולבים כחלק מהעיצוב כמו: מתכת, זכוכית, אבן ובטון אשר שילובם יחד ייצור מראה מוקפד. החומרים מהם מורכב סגנון זה, יחד עם טקסטורות דומיננטיות וגוונים כהים יוצרים מתחם ייחודי מהרגיל.

 

חתונה אורבנית

היתרון המרכזי של חתונה אורבנית הוא שאין לה חוקים והזוג לא צריך לבחור על פי כללים שהוכתבו מראש. כל זוג יכול לעצב לעצמו את החתונה כפי שהוא בוחר, כך יוצא שכל חתונה יש לה סגנון ואופי ייחודי, כאשר המשותף היחיד לכלל החתונות הוא הנוף האורבני. בנוסף, ניתן לקיים אותה בעיר ולאפשר נגישות לכלל המכרים. כאמור, החתונה האורבנית תהיה בעלת מאפייני עיצוב מודרניים, אופנתיים המתכתבים עם מאפייניה של העיר הגדולה.

עיצוב האולם יכלול אלמנטים עירוניים בחלל, חצר עירונית שקטה, אקוסטיקה טובה ואף שילוב בין עיר לכפר. מבחינה קולינרית לרוב הקייטרינג יותאם לטרנדיים החמים במסעדות שף מוכרות. הכלה האורבנית תהיה לבושה בסגנון מודרני, מדויק ואופנתי. האיפור והשיער גם יהיו מותאמים לטרנדיים העכשוויים וצילומי החתונה יצולמו בסגנון צילומי אופנה.

דוגמא לאחד הטרנדיים הקולינריים המוגשים בחתונות אורבניות הוא "הפוד טראקס", אלו ייבוא אל תוך אולם החתונות של משאיות המזון המסתובבות בחוצות העיר ומגישות אוכל.

 

האם מתאימה לכם חתונה אורבנית?

קודם כל, היתרון הברור ביותר לחתונה האורבנית הוא המיקום המרכזי שלה דבר המאפשר לחברים ולמשפחה נגישות. חשבו, האם אתם רוצים לחגוג את החתונה בצורה שונה מהמקובל, האם חשוב לכם להיצמד לטרנדים עכשוויים. דעו כי ניתן לשלב בתוך הסגנון האורבני גם סגנון כפרי וליצוק את התוכן שלכם אל העיצוב העירוני.

 

 

בחירת מיקום החתונה

ישנה חשיבות רבה לבחירת מיקום החתונה, הוא צריך להיות מרכזי, מעוצב בהתאם ובמראה מודרני. כדאי לדעת כי בעקבות הביקוש הגדול בשנים האחרונות לחתונות האורבניות בעיר תל אביב החל הטרנד להתרחב לערים אחרות במרכז, למשל אולם אירועים בראשון לציון. דבר זה יאפשר לכם לבחור מתוך מבחר גדול יותר של אולמות מותאמים לסגנון.

תגובות

תוכן עניינים

Call Now Button