טיפים לחסכון בהוצאות ביום הולדת עם קוסם

ימי הולדת בעבר והיום

עד לפני כמה שנים, כשאנחנו המבוגרים היינו ילדים, ימי הולדת היו נחגגים בצורה צנועה והמסיבות המוגזמות ביותר היו אלו שהיה בהם ליצן או הפעלה מיוחדת.

יום הולדת בעבר היה מתקיים בדרך כלל בבית של החוגג, כל הילדים היו מקבלים הזמנות ומגיעים לשמוח אתו ביום חגו, המתנות לא היו מוגזמות ולעיתים לא היו כלל וילד היום הולדת לא התאכזב כשראה שאינו מקבל מתנות מכיוון שזה היה הנוהג באותם ימים.

במהלך יום ההולדת, היו משחקים שונים, כמו חבילה עוברת, משחק הכיסאות ועוד.. הילדים לא ציפו לליצן, קוסם או כל הפעלה מיוחדת אחרת.

עוגת יום ההולדת לא הייתה מוגזמת אלא עוגה שנאפתה בדרך כלל בביתו של ילד היום הולדת ולעיתים הוא אף הצטרף לחוויות הכנתה.

אך הימים האלו תמו, לא נחגגים עוד ימי הולדת פשוטים וצנועים,  סיכוי קלוש למצוא יום הולדת בו אין הפעלה מיוחדת, עוגה מרהיבה או שקיות הפתעה מלאות הפתעות וכל טוב.

ימי ההולדת של היום נראים שונים מאוד, בדרך כלל יום ההולדת מאורגן מראש בצורה הטובה ביותר, ימי ההולדת כיום מקוריים וישנם רעיונות מיוחדים ונדירים לכל הורה שרק יחפש.

אך יחד עם עליית היוקרה במסיבות ימי ההולדת של ילדים, עולים המחירים ומרקיעים שחקים.

הוצאות ימי הולדת

כאשר אתם ניגשים לתכנן יום הולדת לראשונה, וודאי תופתעו מהמחירים, שכן בעבר כמעט לכל משפחה היו את האמצעים לחגוג את יום ההולדת של בנם או בת במסיבה פומבית שלא הצריכה הוצאת כסף רב.

כיום, מסיבות יום ההולדת נחגגות ברוב פאר, מתנפחים, בלונים, מפעילים, מכונות אוכל, כיבוד והשכרת מקום למסיבה, יכולים להגיע לסכומים מטורפים שרוב האנשים הממוצעים אינם יכולים להרשות לעצמם להוציא בכל שנה, על כל ילד.

אך יחד עם עליית המחירים ישנם גם שיטות רבות לחסכון בהוצאות המסיבה.

טיפים לחיסכון במופע מסיבת יום הולדת:

לעיתים למילה חיסכון יש קונוטציה שלילית, אך לא במקרה הזה, זכרו מסיבת יום הולדת יכולה להיות מקצועית וטובה גם מבלי שתרושש את חשבון הבנק שלכם.

קודם כל, כיום ברוב המוחלט של ימי ההולדת, ישנה הפעלה מרכזית שבה צופים הילדים ברוב הזמן של המסיבה.

אם אתם רוצים להזמין הופעה שתחסוך לכם כסף, מומלץ להזמין הופעה של קוסם ליום הולדת.

איך הופעה של קוסם יכולה לחסוך כסף?

ישנם מפעילים רבים שצריכים מקום מסוים בו יוכלו לעשות את ההופעה שלהם, למשל מתנפחים במקום פתוח, הצגה במקום סגור עם במה ועוד..

אך קוסם ליום הולדת יכול להופיע בכל מקום שתרצו ולכן לא תצטרכו להשכיר אולם או מתחם ליום ההולדת, תוכלו להזמין את האורחים לבית או לגינה שלכם ולחסוך בהוצאות מיותרות של השכרת מקום ליום ההולדת.

כמו כן, כיום קיימים קוסמים רבים ולכן התחרות גדולה והדבר משחק לטובתכם, תוכלו להיכנס לאתרים ולהשוות מחירים, כך תוכלו להשיג הופעה של קוסם מקצועי במחיר לא גבוה מדי.

נתראה באירוע הבא!

לול הקוסם הדגול.

קוסם לילדים
קוסם ליום הולדת 4

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

טיפים לחסכון בהוצאות ביום הולדת עם קוסם
Sending
User Rating 5 (1 vote)

תגובות

רכב לבן
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
איפה כדאי לחגוג בר מצווה?

האם בנכם עומד לחגוג גיל 13 ואתם מחפשים מקום מתאים לאירוע הבר מצווה? רוצים לחגוג מסיבת בר מצווה במרכז תל אביב במיקום נוח ומרכזי? הידעתם

למאמר המלא »
רכב לבן
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
ההפתעות הכי שוות לימי הולדת

מארגנים יום הולדת בקרוב? אין כל ספק כי על מנת להפיק את יום ההולדת המקורי והטוב ביותר עליכם לרכוש הפתעות בעבור האורחים, כאשר כיום מדובר

למאמר המלא »
לול-הקוסם-ארנק-אש
קוסם ליום הולדת
יום הולדת בנושא שהילד אוהב

בעשור האחרון כבר מגיל קטן ילדים צופים בטלוויזיה ומחליטים מהי הדמות האהובה עליהם ביותר. רוב הדמויות בטלוויזיה או גיבורי הילדים ממתגים את עצמם ומוציאים אביזרים

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button