חגיגת יום הולדת חלומית

כאשר יום ההולדת של ילדכם הולך ומתקרב כך עולות גם ההתלבטויות לגבי הצורה בה תחגגו לו/ה את היום החגיגי והחשוב. אירוע יום ההולדת הוא אירוע משמעותי מאוד בילדות אשר הורים רבים מוכנים להשקיע רבות להצלחתו. הורים מתחילים לתכנן את יום ההולדת זמן רב לפני האירוע ועומדות בפניהם אופציות רבות בין כל ההפעלות בתשלום והאטרקציות השונות והמגוונות המוצעות בפניהם כאשר ישנו גם כמובן רצון לקלוע לטעמו והעדפתו האישית של ילד/ת יום ההולדת.

בפניכם מוצגת סקירת הקטגוריות השונות של הפעלות לילדים בימי הולדת:

מסיבת נושא ביום ההולדת

קטגוריה אחת של הפעלה היא פעילות נושא אשר תהווה את הקונספט המרכזי סביבו יחוג כל האירוע. לדוגמא: יום הולדת פיות, דוגמניות, נסיכות ואבירים, פיראטים, גיבורי על, מסיבת פיג'מות. בהפעלה כזו הילדים מגיעים מחופשים או מקבלים תחפושות המתאימות לנושא במסיבה עצמה, ישנה תפאורה מושקעת מתאימה, מפעיל או כמה מפעילים שאחראים להעביר את ההפעלה ומגוון משחקים ופעילויות הקשורות לנושא. כמובן שניתן להתאים לנושא המרכזי גם את האוכל, הסכו"ם, הקישוטים והמתנות שמחלקים בסוף החגיגה לילדים.

יום הולדת עם אטרקציה

סוג נוסף פופולרי של פעילות זוהי הפעלה עם אטרקציה מיוחדת אשר מגדירה את כל המסיבה. כגון: אטרקציית כדורי בועה שהילדים נכנסים לתוכם ומשחקים, בניית רובוטים, בועות סבון, מסיבת ריקודים בה מלמדים סגנונות ריקוד שונים, גלגל המזל עם משימות, קרקס, ספא, הישרדות, המירוץ למיליון, רובי לייזר, צילום סרט עם השתתפות כל הילדים ועוד. אטרקציה מרכזית כזו מבדרת את הילדים זמן רב ומשאירה חוויות נהדרות וייחודיות מהאירוע.

עריכת סדנא ביום ההולדת

כמו כן, ניתן להזמין סדנא ייחודית למסיבת יום ההולדת של הילד/ה. ישנו היצע רב של סדנאות מעניינות כדוגמת: סדנת בישול, יצירה בשוקולד, בצק סוכר, הכנת תכשיטים, תיקים, אביזרי טיפוח וכ"ו. סדנאות באירועים ובמיוחד בימי הולדת לילדים פופולריות ואהובות מאוד בשל ההנאה והסיפוק של הילדים שחוזרים מהאירוע עם מוצר ייחודי שהכינו במו ידיהם.

הפעלת יחיד ביום ההולדת

קטגוריה נוספת של הפעלה היא מפעיל יחיד אשר לו תכנית בידור מסודרת של הפעלה, הצגות, סיפורים, משחקים, שירים וריקודים כאשר ילד יום ההולדת תמיד במרכז ההפעלה וזוכה לתשומת לב רבה. דוגמא לכך הוא קוסם, ליצן, מדען המעביר ניסויים מדעיים מרתקים, גיבור על, דמות מתכנית טלוויזיה מוכרת, דמות מאגדה, כוכבי ילדים ידועים מאוד בקרב הילדים או פחות מוכרים.

השכרת ציוד ליום ההולדת

בנוסף ניתן לחגוג יום הולדת עם אטרקציות בבחירה אישית של ההורים. הנכם יכולים ליצור קשר עם חברות להשכרת ציוד ולבחור אילו מתנפחים, משחקים, מתקני ג'ימבורי ואביזרים הנכם מבקשים בצורה ספציפית לחגיגת ילדכם.

בנוסף לכך חשוב לגשת לבחירת ההפעלה על פי התקציב שלכם ועל פי קריטריונים שונים.

להלן פירוט לגבי המחירים והקריטריונים לבחירת הפעלה ליום הולדת:

מחירי ההפעלה

ההפעלות השונות נעות בין טווח רחב של מחירים. מחיר ההפעלה יכול להתחיל ב500 שקלים ולעלות אפילו אלפי שקלים.
המחיר תלוי בסוג ההפעלה, גודל ההפקה, כמות הילדים המשתתפים, משך ההפעלה, רמת המקצועיות של המפעילים וכמו כן רמת המוניטין והפופולריות של המפעיל.

בחירת המפעיל

כאשר הנכם ניגשים לחיפוש ההפעלה המתאימה ליום ההולדת של ילדכם שימו לב לרמת הניסיון של המפעילים, למקצועיות שלהם ולהמלצות/חוות דעת. חשוב גם לבדוק את משך ההפעלה ולוודא כי ההפעלה מתאימה לגיל הילד. כמו כן, למרות שקיים לפעמים רצון להפתיע את ילדכם, ככל שהילד בוגר יותר מומלץ לשוחח עמו ולברר מה הוא היה רוצה לאירוע יום הולדתו על מנת שתהיה בידכם האופציה ליצור לו את החגיגה המושלמת ביותר שאפשר אשר תתחרט תמיד לטובה בזיכרונו.

ישנה אפשרות נוספת, יש ילדים שאוהבים נושא מסוים ולאו דווקא דמות ספציפית, למשל ילדים רבים אוהבים משחקי כדורגל וילדות רבות אוהבות נסיכות, ישנם ימי הולדת רבים מתרכזים בנושא מסוים שהילד אוהב.

למשל, ישנם ימי הולדת הנחגגים בנושא נסיכות, במקרה הזה, בכניסה מקבלת את פני הילדים אישה בתחפושת של נסיכה למשל, קישוט מקום היום הולדת הוא אביזרים של נסיכות, המשתתפים מקבלים בכניסה כתרים ושרביטים, העוגה מקושטת עם דמויות של נסיכות, ההפעלה בנושא הנסיכות ועוד, כל יום ההולדת מתרכז בנושא אחד שהילד אוהב במיוחד.

אך ישנם דברים בעיתיים בהחלטה לעשות יום הולדת בנושא מסוים.

מה כדאי לזכור אם מחליטים לעשות יום הולדת בנושא שהילד אוהב?

בדרך כלל לכל ילד יש בגן, בנות ובנים ולכן אם החלטתם לעשות יום הולדת לילדי הגן וברצונכם לעשות יום הולדת בנושא מסוים שהילד אוהב חשוב שתזכרו שיש הבדל מגדרי בין הילדים ובכך גם תחומי העניין שלהם שונים.

רוב הבנים, מתעניינים יותר בכדורגל יותר מאשר בנסיכות ולכן אם למשל יום ההולדת של בתכם מתמקדת בנושא נסיכות חשוב להחליט על כך מראש , עוד לפני הזמנת הילדים ולהזמין רק בנות או לעשות יום הולדת בנושא נסיכות וההפעלה המרכזית תהיה הפעלה המתאימה לשני המגדרים.

איזו הפעלה יכולה להתאים למסיבת יום הולדת בנושא מסוים לבנים ולבנות?

אם אתם רוצים להזמין הפעלה המתאימה לבנים ולבנות כאחד ובנוסף אתם רוצים שההפעלה לא תחרוג מהנושא שברצונכם להתמקד בו, מומלץ להזמין מופע קסמים.

מופע קסמים יוסיף גם רובד נוסף ליום ההולדת בנושא שהילד שלכם רוצה לעשות, כמו כן בתיאום עם הקוסם מראש תוכלו להכניס לתוך מופע הקסמים את נושא יום ההולדת של ילדכם.

מופע קסמים מרתק כל ילד, מכיוון שהילד נפעם לנוכח הקסמים המדהימים המתרחשים מול עיניו, בעיניים של אדם מבוגר קסמים הם אחיזת עיניים וזריזות ידיים ובעיניו של ילד קטן קסם הוא לא פחות מנס.

מה היה לנו עד עכשיו?
לול-הקוסם-הדגול-מוציא-קלפים-מהפה
לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
חוויה קסומה: כוחן של אטרקציות

טיולים בחו"ל הם הזדמנות נהדרת ליהנות מנופים, תרבות וגם אטרקציות שונות, אותן ניתן להתאים לילדים, בני נוער ומשפחות, באופן המצליח לשדרג פלאים את הטיול שלנו.

הבילוי שישכיח מכם את הדאגות

בתוך ההמולה של החיים המודרניים, קל להיקלע למעגל האינסופי של עבודה, מתח ואחריות. לעתים קרובות אנו שוכחים לקחת הפסקה וליהנות מהדברים הקטנים בחיים שמביאים לנו

7 אטרקציות מטריפות ליום הולדת!

ישראל מציעה שפע של אטרקציות, הנותנות מענה למגוון רחב של תחומי עניין והעדפות. בין אם אתה חובב אקסטרים שמחפש חוויה מלאה באדרנלין, או חובב טבע

האם כדאי לקנות לייקים לאינסטגרם?

זה לא סוד שרבים מבצעים לאחרונה הליכים של רכישת לייקים לאינסטגרם. מדובר בעניין מדובר שעולה לא פעם בפורומים וקבוצות שעוסקות באפליקציה המדוברת. יצאנו לבדוק האם

לול הקוסם בקטע ריחוף עם עשן
אירועים ואטרקציות
AsaelMagic
איך קוסם בוחר מתנדבים

קוסם מקצועי באמת הוא לא רק אחד שכולם נהנים בהופעה שלו. קיימים מספר דברים המעידים על רמתו המקצועית של הקוסם וכדאי לברר אותם מראש על

קרא עוד »
קסם הכוסות
אירועים ואטרקציות
AsaelMagic
איך קוסם מתמודד עם ילד מאתגר

אם אתם חושבים להזמין קוסם ליום הולדת של הילד שלכם אבל אתם לא בטוחים עד כמה הקוסם יצליח להתמודד עם סיטואציות לא קלות שיכולות להתרחש

קרא עוד »
קוסם מעיף שולחן באוויר
אירועים ואטרקציות
AsaelMagic
רעיונות למאכלים ליום הולדת

רוב ההורים מעוניינים לדאוג שהילדים יאכלו אוכל אמיתי, בנוסף לממתקים, לחטיפים ולעוגה. במדריך הבא אתן לכם רעיונות למאכלים ליום הולדת וכמובן – טיפים. בהצלחה 🙂

קרא עוד »
קוסם ליום הולדת נבהל שמקל הקסמים נשבר
אירועים ואטרקציות
AsaelMagic
מדריך לאירוע מסודר

לאחר שארגנתם את יום ההולדת בצורה הטובה ביותר, בחרתם את המתחם המתאים וארגנתם כיבוד ואוכל לילדים (ניתן להעזר במדריכים נוספים באתר הנוגעים לנושאים אלה), יש

קרא עוד »
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!