חגיגת יום הולדת בחופשת הקיץ

ישנם ילדים שנולדו בחודשי הקיץ, מנקודת מבט של ילד קטן כאשר הוא חוגג יום הולדת בסוף שנת הלימודים, יום ההולדת שלו נמצא תמיד במרחק גדול ממנו.

אך כאשר מסיבת יום ההולדת שלו מתקרבת ישנו יתרון גדול בכך שהיא מתקיימת בסוף השנה, בחודשי הקיץ החמים.

כאשר מארגנים מסיבת יום הולדת בחורף, אין ברירה אלא לעשות את יום ההולדת בתוך בית או אולם, אין אפשרות לסמוך על מזג האוויר שיהיה נוח ולכן חייבים לעשות את המסיבה במקום סגור.

גם הכיבוד, ההפעלה והאווירה מותאמים למזג האוויר והרבה מהילדים נמנעים מלהגיע מתוך פחד של הוריהם שהילדים יחלו אם יצאו החוצה בימים הקרים.

כאשר יום ההולדת נחגג בחופשת הקיץ, ישנו חשש שילדים רבים לא יגיעו מתוך כך שכאשר מתנתקים מהגן, מהשגרה או מבית הספר, אפשר לשכוח גם את מסיבות יום ההולדת.

קוסם ליום הולדת

לול הקוסם הדגול

היתרונות בחגיגת יום הולדת בחופשת הקיץ:

אך ימי ההולדת הנחגגים בחופשת הקיץ, יכולים למשוך אליהם מספר רב של ילדים, שבמהלך השגרה של שנת הלימודים לא היו מגיעים מתוך עיסוקים רבים של הוריהם.

מן הסתם, גם אתם חווים את תחושת השעמום של ילדכם במהלך החופש, הילדים נוהגים לציין כמה פעמים ביום שמשעמם להם ושאין להם מה לעשות, לכן אם אתם חוגגים יום הולדת לילד שלכם בחופשת הקיץ, הורים רבים ישמחו לבוא עם ילדיהם לבילוי של אחרי הצהרים שלם, ללא עלות המותאם בדיוק לגיל של ילדיהם.

כמובן גם מזג האוויר, מהווה יתרון גדול עבורכם, אתם יכולים לעשות את מסיבת יום ההולדת בחוץ ולהחליט שהמסיבה תהיה מסיבת מים, כך הילדים ידעו מראש מה מצפה להם וזה יגביר את הרצון שלהם להגיע למסיבת יום ההולדת, מכיוון שתצטרכו להודיע בהזמנה להביא בגדי החלפה למים.

חשוב מאוד לזכור שישנם ילדים רבים שמפחדים ממים או לא אוהבים להיכנס ולכן חשוב שמסיבת המים של ילדכם תהיה בעלת רובד נוסף, המתאים לילדים שאינם אוהבים להשתעשע במים.

אם ברצונכם לשלב במסיבת המים שלכם מופע כיפי שיגרום לכל הילדים להישאר באנרגיות גבוהות ויצליח להושיב את הילדים למרות שהם יהיו מלאי אדרנלין ממסיבת המים שהייתה או שמחכה להם בהמשך, מומלץ להזמין קוסם לילדים.

 

הזמנת קוסם למסיבת יום הולדת של ילדים:

אם החלטתם לעשות מסיבת יום הולדת קסומה ורטובה, מומלץ לארגן את כל הפרטים מראש, עוד לפני יצירת הקשר עם הקוסם יום הולדת שברצונכם להזמין.

כדאי להחליט עוד לפני התחלת התכנון, מהו התקציב שברצונכם להקדיש ליום ההולדת, מומלץ לחסוך בהפעלת המים ולזכור שילדים קטנים נהנים גם ממעט מים ואין צורך בהזמנת הפעלת מים מושקעת, ניתן לקנות רובי מים ולחלק לכל הילדים ולהגיד להם שהם יכולים להשפריץ אחד על השני, מומלץ להכין דליי מים למילוי רובי המים ולהסתפק בכך.

קוסם ליום הולדת
קוסם לימי הולדת לילדים

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

צורות
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
לול הקוסם הדגול

אמן חושים לכל אירוע

ארגון אירוע, בין אם משפחתי, עסקי  או על אירוע אחר, מגיע תמיד לשלב שבו נשקלת מה שנקראת בעגה המקצועית "האתנחתא הקומית". המארגנים שוקלים מה הדבר

למאמר המלא »
ילדה בצילומים
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
לול הקוסם הדגול

5 רעיונות לבת מצווה מושלמת

5 רעיונות לבת מצווה מושלמת חגיגת בת המצווה היא חגיגה אשר בגינה יש לבצע חשיבה מעמיקה על הקונספט, ועל כן אספנו חמישה רעיונות אשר יהפכו את

למאמר המלא »
בשר משובח
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
לול הקוסם הדגול

רעיונות ליומולדת

רעיונות ליומולדת שוקלים מה לעשות ביום ההולדת המתקרבת? ובכן, להלן מספר הצעות ייחודיות וכיפיות אשר יהפכו את יום ההולדת שלכם לבלתי נשכחת. יום ההולדת מתקרבת

למאמר המלא »
רכב לבן
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
לול הקוסם הדגול

איפה כדאי לחגוג בר מצווה?

איפה כדאי לחגוג בר מצווה? האם בנכם עומד לחגוג גיל 13 ואתם מחפשים מקום מתאים לאירוע הבר מצווה? רוצים לחגוג מסיבת בר מצווה במרכז תל

למאמר המלא »
רכב לבן
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
לול הקוסם הדגול

ההפתעות הכי שוות לימי הולדת

ההפתעות הכי שוות לימי הולדת מארגנים יום הולדת בקרוב? אין כל ספק כי על מנת להפיק את יום ההולדת המקורי והטוב ביותר עליכם לרכוש הפתעות

למאמר המלא »
חגיגת יום הולדת בחופשת הקיץ
Sending
User Rating 5 (1 vote)

תגובות