5 דברים שחובה לדעת על השכרת מתנפחים

מתכנים אירוע בקרוב ומעוניינים להשכיר מתנפחים? להלן חמישה דברים שחשוב לדעת. כל הפרטים – במאמר הבא.

השכרת מתנפחים – מה חשוב לדעת?

אחת האטרקציות הבולטות ביותר כיום בענף האירועים היא ללא ספק השכרת מתנפחים, וזאת לאור העובדה כי כיום ניתן להשכיר מתנפחים בטווח מחירים נוח לכל כיס. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי על מנת להשכיר את המתנפחים לאירוע יש לוודא מספר פרמטרים, ועל כן אספנו בעבורכם את חמשת הדברים שחובה בעבור כל אחד לדעת בטרם מבצעים השכרה של מתנפחים בעבור אירוע או בילוי משפחתי: מים צלולים

השכרה מחברה מקצועית – על אף כי כיום ניתן לרכוש כמו גם להשכיר מתנפחים ממגוון רחב של חנויות כמו גם מהאינטרנט, מומלץ להשכיר מתנפחים אך ורק מחברה מקצועית וזאת בשל העובדה כי מתנפחים חייבים להיות בעלי תו תקן בטיחות, כמו גם על מנת שתוכלו לקבל הסבר מפורט על אופן השימוש וההתקנה של המתנפחים בעת האירוע כמו גם פירוק המתנפח בצורה בטיחותית. כיום, החברה המובילה בתחום היא חברת פוזה מתנפחים אשר מאפשרת לבצע השכרת מתנפחים איכותיים במחירים נוחים לכל כיס. לפרטים נוספים היכנסו לאתר הרשמי בכתובת https://www.poza-jump.co.il.

  • ביצוע בדיקת בטיחות – בטרם מתחילים להשתמש במתנפח חשוב לוודא כי הוא בעל תו בטיחות ישראלי כמו גם אירופאי, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי המתקן בטיחותי. לצערנו, ישנם לא מעט תאונות אשר מתרחשות בעת שימוש במתנפח ועל מנת לדאוג לשלום הילדים כמו גם המבוגרים אשר עולים עליו חשוב מאוד לבדוק כי אכן מדובר במתנפח בטיחותי אשר מאושר לשימוש.
  • השגחת מבוגר – בכל כניסה למתנפח חשוב כי יהיה מבוגר אשר ישגיח על הילדים, וזאת משום שלעיתים עלולות להתרחש תאונות כמו גם פציעות כתוצאה מהשימוש. על כן, בעת אירוע יש לוודא כי ישנו מבוגר משגיח אשר מסתכל בכל עת, כאשר כיום ניתן לקבל בעת ביצוע ההשכרה גם איש מקצוע אשר ישגיח על הילדים והמבוגרים, כמו גם יוודא כי המתנפח מחובר בצורה בטוחה לקרקע.
  • טווח מחירים – טווח המחירים של השכרת מתנפחים יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לאלפים, תלוי בסוג המתנפח כמו גם בכמות אשר מוזמנת. כמו בכל תחום בחיים, מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות ולבדוק מי החברה אשר מעניקה את הצעת המחיר הטובה ביותר, כאשר כיום ניתן לקבל לאירוע השכרה של מתנפחים בהתאם לתקציב האישי.
  • שימוש במים – ישנם לא מעט מתנפחים אשר מאפשרים להשתמש במים, ומהווים למעשה אטרקציה משל עצמם. יחד עם זאת, לא בכל המתנפחים ניתן להשתמש במים ועל כן חשוב מאוד לעיין בעלון לצרכן ולבדוק היטב בהוראות השימוש כי השימוש במים מאושר. במידה ולא, מדובר בסכנה בעבור הילדים והמבוגרים אשר משתמשים במתנפח.

תגובות

תוכן עניינים

קוסם ליום הולדת עושה כאילו יש לו קרניים
כללי
כיצד להיות קוסם בעצמך

אם תמיד התעניינתם בקסמים, אתם מתרגשים מכל קסם שאתם רואים ומאז שאתם ילדים הבילוי המועדף עליכם הוא הופעת קסמים, ייתכן שאתם מתאימים להיות קוסמים בעצמכם! כמובן

למאמר המלא »
בשר משובח
כללי
בית בד

מגיעים אליכם אורחים מחו"ל בקרוב ואתם חושבים איך לבלות איתם כאן בארץ? מדובר על אנשים שכבר ראו את כל המקומות החשובים ואתם מחפשים עכשיו פעילות

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button