הפקת אירוע חברה (עסקי) – איך לעשות זאת נכון?

הפקה של אירוע עסקי מחייבת חשיבה מעמיקה על המיקום, הקונספט, אטרקציות ועוד. כיצד תדעו לעשות את זה נכון? ובכן, אנחנו כאן עם כל הפרטים.

הפקה של אירוע עסקי – דגשים חשובים

  • תקציב – השלב הראשון בכל ארגון של אירוע חברה הוא התקציב אותו תרצו להקדיש לטובת האירוע, וזאת על מנת שתוכלו לשמור על קווים מנחים מבחינת המקום, האוכל והאטרקציה. חשוב לציין כי ישנם לא מעט מקרים בהם ישנה חריגה מהתקציב, ועל כן מומלץ לעבוד עם טבלת אקסל מסודרת בה מפורטות כל ההוצאות, וזאת על מנת שתוכלו להיות בשליטה ובקרה.
  • מקום לאירוע חברה – כיום ישנם לא מעט מקומות אטרקטיביים אשר מאפשרים לקיים אירועי חברה עסקיים, כאשר ישנה חשיבות לבחירה במקום אשר בו יש מערכת טכנולוגיה מתקדמת (במידה ותרצו לערוך פאנל או הרצאה בעבור העובדים) כמו גם מקום אשר יעניק ערך מוסף לעובדים. בנוסף, חשוב לבדוק כי המקום נגיש מבחינת דרכי הגעה, כמה אנשים הוא יכול להכיל וכן האם קיימת חנייה, וזאת על מנת שהעובדים יוכלו להגיע במהירות וללא עיכובים. מקום כזה הוא ללא ספק אצטדיון סמי עופר בחיפה, אשר מאפשר לקיים מגוון רחב של אירועי חברה באולמות, כל זאת עם תצפית ישירה לכר הדשא וכן מערכת מולטימדיה חדשנית אשר תאפשר לכם להפיק אירוע חלומי בלוקיישן איכותי ומזמין. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר באמצעות האתר הרשמי בכתובת https://events.haifa-stadium.co.il.
  • עמדת מזון
  • אטרקציה – כיום בכל אירוע חברה אשר מכבד את עצמו יש אטרקציה מרכזית, כאשר האטרקציה עצמה נועדה להעביר חוויה מגבשת בעבור העובדים. דוגמא לאטרקציה מובילה בתחום של האירועים העסקיים היא אמן חושים אשר מלהטט בקהל, כמו גם מפעיל אותו. מדובר בדוגמא אחת, אולם באמצעות מחקר באינטרנט ניתן להגיע ללא מעט אטרקציות, בטווח מחירים נוח לכל כיס.
  • קולינריה – חשוב לספק לעובדים באירוע החברה אוכל איכותי ומזין, ועל כן מומלץ לבדוק עם המקום בו אתם עורכים את האירוע האם ישנם ארוחות אותם ניתן לשלב במהלך האירוע, ובמידה ולא יש להזמין קייטרינג אשר יכול לשלב בשרים, קייטרינג חלבי, קינוחים ועוד.
  • התקשרות עם אנשי מקצוע – לאור העובדה כי הפקה של אירוע בעבור העובדים היא משימה לא פשוטה אשר גוזלת לא מעט זמן כמו גם מאמץ, מומלץ לבצע התקשרות עם אנשי מקצוע כדוגמת מפיקי אירועים אשר יאפשרו לכם להיות בראש שקט כי האירוע מנוהל מא' ועד ת'.
  • סדר יום – חשוב לכתוב בטרם מתחיל האירוע סדר יום מסודר אשר כולל שעות ארוחות, הרצאות וכו', וזאת על מנת שהעובדים יוכלו להיות בבקרה מה מתוכנן במהלך היום. בניית לו"ז מסודר ופרסום שלו היא חיונית, ועל כן יש להקפיד על כך.

תגובות

תוכן עניינים

השארת תגובה

Call Now Button