המדריך המלא למסיבת יום הולדת בבריכה

בלונים
תוכן עניינים

מסיבת יום הולדת בבריכה היא אטרקציה מושלמת לימי הקיץ! מדוע? כיוון שהיא משלבת אירוע חברתי ומשמח, יחד עם טבילה מרעננת, משחקים נחמדים, ואווירה מיוחדת במינה! ישראלים רבים בונים בגינת ביתם בריכה פרטית, ומעבר לכך שניתן לערוך בה אירועים כיפיים – היא גם חוסכת טרטורים רבים בעת שאנו מעוניינים בבילוי רטוב ומרענן ביום קיץ. אז בהתחשב בכך שעברנו את תהליך ההקמה, ויש לנו בריכה פרטית, על מה אנו צריכים לחשוב כדי לערוך בה יום הולדת מושלם?

 

הקמת בריכה פרטית

הקמת בריכה פרטית דורשת תהליך מעט מורכב בתחילת הדרך, אך ללא ספק היתרונות משתלמים לאחר מכן! רוב האנשים מזמינים בריכות פיברגלאס או כאלה העשויות בטון, ולרוב יעדיפו לעשות זאת דרך חברה מקצועית המרכזת את כל אנשי המקצוע הקשורים לתהליך – תחת קורת גג אחת. קבלת היתר בנייה לבריכה אורך בין חצי שנה לשנתיים, ולאחריו ניתן להתחיל בעבודת הבנייה! זמן הקמת הבריכה תלוי בסוג הבריכה, כשבניית בריכת בטון אורכת את הזמן הארוך מכולן, בריכה מתועשת לוקחת קצת פחות זמן, ואילו בריכת פיברגלס – עשויה להיות מוכנה אף תוך מספר ימים!

 

יום הולדת בבריכה

יום הולדת בבריכה הפרטית שלנו, טומן בחובו המון עניין והנאה במידה ונדע לנהל אותו נכון! אנו מעוניינים להעניק לאורחים שלנו חוויה שלא תישכח במהרה, לקבל מזכרות איכותיות במיוחד שנוכל לשתף עם האורחים באירוע, ולדאוג שלא יחסר להם דבר! משום כך ערכנו עבורכם מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון

 

צילום תת מימי

צילום תת מימי עשוי להפוך את המזכרות שלנו מהאירוע לייחודיות מאין כמוהן! בררו בין החברים אם יש מישהו המתמחה בעניין, ויכול לדאוג למצלמה תת מימית. כיום – מצלמת ה"גו-פרו" נפוצה במיוחד, ומאפשרת לנו זוויות צילום מדהימות גם מתחת למים!

 

אוכל ושתיה

כמעט כל אירוע חברתי, משלב בו אוכל ושתיה שהופכים אותו למושלם ומהנה אף יותר! מעבר לעוגת יום ההולדת, הקפידו לקנות את כל החטיפים והשתיה הדרושים, כך שלא יחסר דבר לאורחים שלכם! ליצירתיים מבניכם – ניתן להכין מתקנים צפים שעליהם ניתן להניח נשנושים – ולהשיט אותם בין האורחים בבריכה…

 

תורן השגחה

במידה ויש איתנו באירוע ילדים קטנים, חשוב למנות תורן השגחה או כמה תורנים שיעשו משמרות, וזאת על מנת למנוע מצבים מסוכנים. זכרו שעל אף שהבריכה היא תענוג אמיתי, היא גם מהווה מפגע בטיחותי פוטנציאלי עבור אלו שאינם יודעים לשחות!

 

משחקי חברה

נצלו את הבריכה על מנת להקנות אופי מיוחד לאירוע שלכם! מה הכוונה? משחקי חברה מיוחדים למים! קחו לכם יום טרם האירוע, ונסו לחשוב על משחקים אטרקטיביים שיכולים להיות מעניינים בתוך הבריכה. עד כמה שזה כיף פשוט להשתכשך במים, תכנית חברתית היא מבורכת ועשויה להכניס אנרגיות לאירוע שלכם!

בריכה על הים

לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!