האם הופעת קוסם שונה באוהלים לאירועים

אמן חושים
תוכן עניינים

בנכם או בתכם חוגגים יום הולדת ואתם רוצים לארגן מסיבה בחצר הבית או בפארק הסמוך ולהשקיע בהופעת קוסם? האם אוהל לאירוע מתאים למופע מסוג זה?  על כך במאמר הבא.

 

יום הולדת באווירה קוסמית

הורים רבים הבוחרים לחגוג יום הולדת לבן או לבת בחצר הבית ולהזמין אוהלים לאירועים בגודל המתאים על פי מספר הילדים בכיתה, שואלים את עצמם אלו אטרקציות יתאימו לאירוע באופן שהילדים יוכלו להתרוצץ ולהיות פעילים. הזמנת אטרקציות שהן ספורטיביות ומחייבות מרחב יתאימו יותר מחוץ לאוהל, בחיק הטבע, אלא אם האוהל גדול דיו ומחלקים אותו למתחם הפעלה ומתחם הסעדה. אך כשמדובר במופע קסמים אין ספק שזהו המקום המושלם ואין צורך להזמין אוהל גדול יותר ממה שהתכוונתם. תוכלו לעצב את האוהל בקישוטים מתאימים, לסדר שולחן יום הולדת עם חטיפים ובר מתוק, פינות ישיבה נוחות, פופים או מחצלות ובמה למופע של הקוסם. תוכלו גם להזמין מערכת הגברה שבה הקוסם ישתמש אם כי רוב הקוסמים מביאים איתם מערכת כזו למופע.

 

יום הולדת בחורף בשילוב מופע קסמים

אם אתם עורכים את יום ההולדת בחורף בתוך אוהל לאירועים אין סיבה לחשוש. האוהל לא רק תוחם את אזור האירוע, אלא מיועד למזג אוויר חורפי. הוא אטום בגג, ביריעות הצדדיות ובבסיס שלו, כך שהגשם לא יחדור לאוהל ויפריע למופע הקסמים ולאירוח החברים. גם אם מזג האוויר הופך לקיצוני עם רוחות חזקות, אין סיכוי שהיציבות שלו תתערער מכיוון שהוא עמיד בפני טלטלות, יציב וחזק. האוהל אף אידיאלי לאירועים בקיץ, אז הוא משמש כמתחם עם הצללה ומגן על ראשי הילדים מהשמש. בהתאם לעונה ניתן להזמין מערכת קירור או חימום. בקיץ מערכת המיזוג באוהל ממוקמת מחוצה לו ושרוולים מיוחדים מזרימים אוויר צונן לתוכו. בחורף ניתן להזמין פטריות חימום בטיחותיות העובדות על חשמל שיזרימו אוויר חמים ונעים. תוכלו לעשות שימוש בגנרטור על פי הצורך במידה ותזדקקו לחשמל.

 

מופע על חושי למבוגרים באוהל

גם קוסמים למבוגרים הפכו לאחרונה לפופולריים. מבוגרים רבים החוגגים מסיבת יום הולדת, יום נישואין עגול או אירועים אחרים ומזמינים מופע על חושי לאוהל אותו הקימו בלוקיישן הרצוי ומעצבים אותו בהתאם לקונספט ולכמות המוזמנים. המופע הטלפתי והמהפנט סוחף את אורחים שלכם ומעניק להם חוויה כפולה גם בשל המיקום וגם בשל המנטליסט המוכשר. תוכלו לארגן מחוץ לאוהל ארוחה על האש, או להגיש בזמן המופע לשולחנות כיבוד ויין, להשכיר שירותים ניידים במידה ויש צורך שיעמדו באזור אחר, להזמין תאורה, שולחנות, כיסאות וכל ציוד אחר. כאשר מזמינים אוהל לאירועים חשוב שלספק יהיה את כל הציוד הנלווה על מנת שלא תצטרכו להתרוצץ בין הספקים השונים. האפשרות להזמין הכל במקום אחד תהיה קלה יותר הן מבחינת ההתקנה והן מבחינת האחריות.

 

זריזות ידיים

לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
מדוע צריך חליפת ילדים

לחליפות ילדים יש יתרונות שונים, מעבר לזה שילדים בחליפות הם תמיד חמודים במיוחד, כאשר הולכים לאירועים מכובדים או אפילו סתם לארוחות חג ומעוניינים לייצר אווירה

דוגמנים
טיפים לאירועים
AsaelMagic
מדוע צריך חליפת ילדים

לחליפות ילדים יש יתרונות שונים, מעבר לזה שילדים בחליפות הם תמיד חמודים במיוחד, כאשר הולכים לאירועים מכובדים או אפילו סתם לארוחות חג ומעוניינים לייצר אווירה

קרא עוד »
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!