איך קוסם מתמודד עם ילד מאתגר

אם אתם חושבים להזמין קוסם ליום הולדת של הילד שלכם אבל אתם לא בטוחים עד כמה הקוסם יצליח להתמודד עם סיטואציות לא קלות שיכולות להתרחש במהלך ההופעה, המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

קודם כל שיהיה במזל טוב! יום הולדת הוא אירוע של פעם בשנה ואני בטוח שאתם רוצים לחגוג אותו בצורה הכי טובה שיכולה להיות. אז כבר חשבתם והתלבטתם בין האופציות האפשריות השונות ואתם נוטים לכיוון של מופע קסמים. לדעתי זו בחירה מצוינת, אבל ברור לי שאתם טיפה חוששים.

בכל פעילות עם ילדים ובמיוחד בהופעה של קוסם שמעוררת רגשות שונים של התלהבות אצל הילדים, הגיוני שיהיו ילדים מסוימים שיפריעו, ינסו בכוונה לעצבן את הקוסם וכו'. מדובר בתופעה שכיחה ביותר ואני בטוח שגם אתם נתקלתם במצבים כאלה בעבר. אלה בהחלט סיטואציות לא נעימות וכדאי לוודא שהקוסם יודע איך להתמודד איתן.

דבר ראשון חשוב שתדעו שקוסם ליום הולדת מנוסה מודע לבעיות כאלה. הוא כבר התמודד עם הרבה מקרים כאלו במופעים קודמים, במיוחד אם הוא בעל ותק וניסיון רב והוא רגיל לזה. בין אם הילד מפריע כי הוא רוצה למשוך את תשומת הלב של הקוסם ובין אם משעמם לו או שהוא סתם רוצה להציק, לקוסם יש דרכים להתמודד עם הילד הזה ולהמשיך את ההופעה כרגיל.

"אחד הדברים שקוסם מקצועי צריך לדעת הוא כיצד לבחור מתנדבים במהלך ההופעה."

הקוסם מדבר עם ילדים שמפריעים בצורה אסרטיבית וברורה, אבל לא בכעס, כדי שהילד יקשיב וישנה את התנהגותו אבל שלא ייפגע ושיזכור את ההופעה כחוויה חיובית. לדוגמא, אם הקוסם מזהה ילד בעייתי במהלך המופע, הוא מזמין אותו להיות העוזר הראשי שלו וכך במקום שהילד ימשיך להפריע הוא מרגיש שהקוסם מעריך אותו וסומך עליו וזה מעלה לו את המוטיבציה להתנהג יפה. דרך נוספת היא לעשות עם הילד הסכם סודי שמחייב אותו להתנהג כראוי בתמורה לפרס שיקבל בסוף ההופעה או שישתתף באחד הקסמים. הסכם כזה גורם לילד להרגיש חשוב ומשמעותי, ומעביר לו מסר חינוכי שלקוסם חשוב שגם הוא ייהנה וישמח כמו כל הילדים.

חשוב מאוד שהקוסם שתזמינו ידע להתמודד עם ילדים שמפריעים מכיוון שזה חשוב מאוד להתנהלות תקינה של כל יום ההולדת. זה עניין שכדאי להתייחס אליו, במיוחד אם אתם יודעים שאחד החברים של הילד שלכם נוטה להפריע במהלך פעילויות חברתיות.  אם תוודאו את העובדה הזו מראש, תחסכו לעצמכם עוגמת נפש מיותרת ותבטיחו שיום ההולדת של הילד שלכם יהיה אירוע מדהים ובלתי נשכח.

שיהיה במזל טוב והרבה בהצלחה, לול הקוסם הדגול.

קוסם ליום הולדת מוציא הפתעות מהסיר
לול הקוסם מוציא הפתעות לכל הילדים מתוך סיר אש

תגובות

תוכן עניינים

לול הקוסם בקטע ריחוף עם עשן
קוסם ליום הולדת
איך קוסם בוחר מתנדבים

קוסם מקצועי באמת הוא לא רק אחד שכולם נהנים בהופעה שלו. קיימים מספר דברים המעידים על רמתו המקצועית של הקוסם וכדאי לברר אותם מראש על

למאמר המלא »

0 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    Visitor Rating: 5 Stars

השארת תגובה

Call Now Button