איך קוסם בוחר מתנדבים

קוסם מקצועי באמת הוא לא רק אחד שכולם נהנים בהופעה שלו. קיימים מספר דברים המעידים על רמתו המקצועית של הקוסם וכדאי לברר אותם מראש על מנת שיגיע אליכם הקוסם הטוב ביותר. לדוגמא, אם מדובר במסיבת יום הולדת לילדים קטנים, מומלץ לבדוק כיצד הקוסם מסתדר עם ילדים בגיל הזה והאם הוא יודע להלהיב אותם ולהתייחס אליהם בצורה המתאימה לרמתם.

בחירת מתנדבים זו מקצועיות שאין כמותה!

אחד הדברים שקוסם מקצועי צריך לדעת הוא כיצד לבחור מתנדבים במהלך ההופעה.

הופעה של קוסם ליום הולדת בדרך כלל מתנהלת בדרך של העלאת מתנדבים לבמה שישתתפו בקסמים. אולי זה נשמע פרט שולי ולא משמעותי, כי מה זה כבר משנה מי משתתף בכל קסם. אבל אם תחשבו על העניין הזה לעומק תגלו, שבחירת מתנדבים מתאימים לכל קסם היא מיומנות חשובה שהקוסם צריך לרכוש, ממש כמו יכולתו הטכנית לבצע קסמים.

למה צריך לשים לב בבחירת מתנדבים בהופעה

הדוגמא הברורה ביותר היא התאמה טכנית של הילד לקסם בו הקוסם ישתף אותו. אם מדובר בקסם בו הילד צריך להיכנס לקופסא מסוימת, ללבוש בגד כלשהו או להגיע לגובה מסווים, הקוסם צריך לשים לב שהוא בוחר ילד בעל ממדים מתאימים. למשל בקסם המפורסם בו הקוסם כביכול חותך ילד לשני חלקים, כשהקוסם בוחר מתנדב הוא צריך בתוך מספר שניות לבחור מבין הילדים המצביעים את זה שנראה לו בגודל של הקופסא אליה הילד יכנס.

דוגמא נוספת, היא התאמת האופי של הילד לקסם אותו צריך לבצע. כל קסם דורש מתנדב עם אופי מעט שונה. אם הקסם מפחיד צריך ילד אמיץ שלא יפחד ויתחיל להילחץ או לבכות על הבמה, אם הקסם עדין צריך ילד זהיר ושלא נראה כוחני או אלים וכו'. למשל, אם הקוסם הולך לעשות קסם בו הילד צריך לענות על שאלות ולשתף פעולה באופן מלא, הקוסם צריך לבחור במהירות אחד שנראה לו חברותי, זורם ופתוח. למעשה מדובר בסוג של ניתוח אופי מהיר אותו הקוסם צריך לבצע במהירות וזה עניין מורכב הדורש מקצועיות וניסיון רב.

"אחד הדברים שקוסם מקצועי צריך לדעת הוא כיצד לבחור מתנדבים במהלך ההופעה."

בחירת מתנדבים מושכלת

נוסף על כך, הקוסם צריך לקלוט את הרכב הקהל שלו במהלך ההופעה ולהתחשב בו כשהוא בוחר מתנדבים. עליו לשים לב אם קיימות בקהל מספר קבוצות, לדוגמא חברים ממספר מקומות אליהם ילד יום ההולדת קשור, כמו כיתה, שכונה, תנועת נוער, חוג וכו', ולזכור לשתף נציגים מכל הקבוצות. בדרך כלל ניתן לשים לב לכך אם הקוסם רואה מספר קבוצות של חברים שיושבים ביחד וניכר שהם קשורים זה לזה.

הקוסם צריך להקפיד לשתף מתנדבים מגוונים. לבחור גם בנים וגם בנות, גם ילדים קטנים וגם נערים, גם מצחיקים וגם רציניים וכדומה. ככל שהקוסם ותיק יותר ועשה הופעות רבות יותר, הוא כבר פיתח שיטות כיצד לזהות את המתנדבים המתאימים תוך זמן קצר, וזאת עוד אחת מהסיבות שרמת ההופעה שלו עולה ונהיית משודרגת.

קוסם לימי הולדת לילדים

איך קוסם בוחר מתנדבים
Sending
User Rating 5 (1 vote)

תגובות

לול-הקוסם-ארנק-אש
קוסם ליום הולדת
יום הולדת בנושא שהילד אוהב

בעשור האחרון כבר מגיל קטן ילדים צופים בטלוויזיה ומחליטים מהי הדמות האהובה עליהם ביותר. רוב הדמויות בטלוויזיה או גיבורי הילדים ממתגים את עצמם ומוציאים אביזרים

למאמר המלא »
ילדה בצילומים
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
5 רעיונות לבת מצווה מושלמת

חגיגת בת המצווה היא חגיגה אשר בגינה יש לבצע חשיבה מעמיקה על הקונספט, ועל כן אספנו חמישה רעיונות אשר יהפכו את החגיגה הזו לחגיגה בלתי נשכחת.

למאמר המלא »
לול הקוסם הדגול מבקש מילד שיחזיק שקית קסמים
קוסם ליום הולדת
יום הולדת עם קוסם בחורף

כל ילד מחשב את הזמנים בשנה לפי מועד יום ההולדת שלו, רוב הילדים שנולדו בחורף מרגישים שיום ההולדת שלהם קרוב ברוב הימים בשנה בגלל שהוא

למאמר המלא »
רכב לבן
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
ההפתעות הכי שוות לימי הולדת

מארגנים יום הולדת בקרוב? אין כל ספק כי על מנת להפיק את יום ההולדת המקורי והטוב ביותר עליכם לרכוש הפתעות בעבור האורחים, כאשר כיום מדובר

למאמר המלא »
קוסם ליום הולדת מצחיק את הילדים
קוסם ליום הולדת
קוסם ליום הולדת 4

יום ההולדת של האוצר שלך הגיע, הוא כבר בן 4! איזו התרגשות! ואת בתור אמא שלו רק רוצה שיהיה לו את הטוב ביותר. חשוב להבין

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button