איך משחקים לייזר טאג

אתם מחפשים פעילות מיוחדת עבור העובדים שלכם? רוצים להוציא אותם מהשגרה ולגרום להם ליהנות קצת? אם כך, כדאי שתחשבו על משחק כמו לייזר טאג, כי אתם יכולים להיות בטוחים שאחרי חוויה כזאת הם יחזרו הרבה יותר מגובשים ושמחים לעבודה.

מה קורה בפועל במשחק?

אם מעולם לא יצא לכם לקחת חלק במשחק כמו לייזר טאג כדאי שתדעו שזה בילוי יוצא דופן. בפועל מדובר על משחק שמהווה סימולציה של לחימה בשטח בנוי, והאמת היא, שאפילו אם חלק מהעובדים שלכם לא ממש מתחברים לעניין ברגע הראשון, מהר מאוד תראו אותם לוקחים חלק בחוויה בהנאה גדולה. במהלך המשחק יש תרחישי קרב עוצרי נשימה, מה שמוביל לכך שהאדרנלין יהיה בשיאו. מדהים לראות כיצד כל חברי המשרד שלרוב יושבים להם בנחת מול המחשבים יוצאים מהשגרה ועם כל דקה שעוברת לוקחים חלק גדול יותר בחוויה כולה. מדובר על פעילות שהיא לא רק מרגשת במיוחד אלא גם מובילה לגיבוש נפלא, כך שברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, צריכים לחשוב על כך בחיוב בתור פעילות לעובדים שלכם.

אנשים נלחמים

איפה אפשר לעבור חוויה כזאת?

האמת היא שבימינו אתם יכולים ליהנות מחוויה כמו לייזר טאג בלא מעט מקומות. לכן, אם חשוב לכם להבטיח שהבילוי יהיה נהדר, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבדוק לאן אתם פונים. לא בכל מקום שמשווקים אותו כמו שצריך זה אומר שהבילוי עצמו גם באמת יהיה מוצלח ולכן חשוב לברר מראש כל מה שניתן. לדוגמא, האם אנשים אחרים שכבר שיחקו באותו מקום את המשחק המיוחד הזה יצאו עם טעם של עוד? האם הם באמת התרגשו כפי שהבטיחו להם? והאם הכול היה מושקע כך שהחוויה הרגישה כמו לחימה אמיתית? שווה להשקיע בכל הבירורים הנדרשים כי אם אתם כבר לוקחים את העובדים שלכם לבילוי כזה, למה לא לעשות הכול כדי לחזור מרוצים?

האם זה יקר?

אין בעל עסק שהיה רוצה לקחת את העובדים שלו לבילוי משותף ומגבש מבלי לבדוק, בין היתר, את העלויות. לכן אנחנו יכולים להבין מדוע אתם תוהים לגבי העניין הזה וכדאי שתדעו: לא תמיד זה חייב להיות יקר כפי שאתם חושבים. אומנם זה נכון שמדובר על חוויה ייחודית ושונה ואומנם זה גם נכון שהושקעו לא מעט כספים בהפקת העניין הזה, אך זה לא תמיד יהיה יקר. כמו כן, כדאי לקחת בחשבון שיש עונות בשנה שבהן יש ביקוש עוד יותר גבוה למשחקים כאלה ולכן כמובן שבמקרים כאלה תשלמו יותר. מצד שני, זו השקעה בעובדים שלכם ולכן בעקיפין זו גם השקעה בעסק. משמעות הדברים היא שאפילו אם תשלמו על כך לא מעט, זה עדיין ישתלם לכם כי בסופו של דבר העובדים ייהנו מכל רגע וזה גם יתרום לגיבוש שלהם במשרד.

תגובות

תוכן עניינים

השארת תגובה

Call Now Button