איך ליצור תחפושות ממה שיש בבית

אם יש לכם זמן וחשק, יש יתרונות רבים להכנת תחפושת בבית

למרות שרובנו בוחרים לרכוש תחפושות מוכנות, ישנם יתרונות רבים להכנת תחפושות באופן עצמאי מחומרים שקיימים בכל בית. במידה ואתם מכינים תחפושות לילדים קטנים, תוכלו לשלב אותם בתהליך ההכנה של התחפושת. כך הם יהיו שותפים לעיצוב תחפושת חלומותיהם, יוכלו לבטא את היצירתיות שלהם ויעריכו יותר את התחפושת שיקבלו. בנוסף, הכנה של תחפושת באופן עצמאי היא חסכונית באופן יחסי, ומאפשרת לכם לייצר תחפושת מקורית ומיוחדת.

 

איך ניצור תחפושות ממה שיש בבית?

הכנת תחפושת בבית יכולה להתבצע במגוון שיטות ובאמצעות מגוון של חומרים. תוכלו להשתמש באריזות וניירות עטיפה ולשלב אותם בבגד כדי להתחפש למוצר צריכה דומם. תוכלו לפשוט על ארונות הבגדים של בני המשפחה ולייצר שילוב בגדים מיוחד. ניתן לעשות שימוש בסדינים ישנים, צמחייה ועוד. דוגמאות לתחפושות שניתן להכין בקלות בבית כוללות בין השאר:

  • חפיסת שוקולד: ניקח כדוגמה שוקולד פרה סטנדרטי. כדי להכין תחפושת של חפיסת שוקולד, בחרו בגד או שמלה אדומה, צלמו והגדילו את הלוגו של שוקולד פרה והדביקו או העתיקו אותו על הבד. לאחר מכן, תוכלו להוסיף נייר כסף בחלק העליון של הבגד וללבוש עליונית או לצבוע את הפנים בצבע חום.
  • פרפר: בחרו סדין ישן, צבעו אותו כרצונכם וחברו אותו לצדדי הבגד ולחלק הפנימי של שרוולי הידיים. תוכלו לחזק את החיבור אם תשלבו בו כבל נחושת קטן. לאחר מכן, צרו לעצמכם מחושים בעזרת קשת לשיער, אם אין בנמצא קשת כזו, ניתן ליצור אחת בעזרת מספר בריסטולים קשיחים, ולחבר אליה שיפודים שבראשם משופד כדור קלקר עגול צבוע.
  • ויקינג: אם יש ברשותכם שמיכת כרבולית פליז ישנה שאין לכם צורך בה, תוכלו לתפור אותה לאפודה חסרת שרוולים כגלימה, ובהוספת מגפיים וזקנקן קנוי תוכלו להתחפש לוויקינג מאיים.
  • עבודות עם עיסת נייר וצבע: ניתן לעשות שימוש בעיסת נייר צבועה כדי לשנות ולעצב חלקים בפנים שלכם. גזרו לחתיכות קטנות שאריות של עיתונים וערבבו עם מים ודבק פלסטי. לאחר מכן, תוכלו לשפוך את העיסה על גבי תבנית, ולייצר כל צורה אפשרית. תוכלו לייצר מסכה שלמה מותאמת אישית באופן עצמאי, אך הקפידו להלביש את עיסת הנייר על פניכם רק לאחר שהנחתם תחבושת חוצצת.

 

ניתן לייצר תחפושת חדשה משילוב של תחפושות קנויות

פעמים רבות אנחנו נזכרים להתכונן לחג פורים או למסיבת תחפושות אחרת רק ברגע האחרון. במצבים כאלו, קשה מאוד לייצר תחפושת מושקעת מאפס, ועלינו לנסות לעשות שימוש במה שיש לנו. תוכלו לייצר תחפושות נהדרות על ידי חיטוט בארונות והתאמה של אביזרים ותחפושות משנים שעברו. כדי שתוכלו לעשות זאת, כדאי מאוד להקפיד לרכוש תחפושות מאיכות גבוהה, כך שיוכלו לשמש אתכם שנים רבות קדימה.

נסיכה

תגובות

תוכן עניינים

בשר משובח
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
רעיונות ליומולדת

שוקלים מה לעשות ביום ההולדת המתקרבת? ובכן, להלן מספר הצעות ייחודיות וכיפיות אשר יהפכו את יום ההולדת שלכם לבלתי נשכחת. יום ההולדת מתקרבת – מה

למאמר המלא »

השארת תגובה