איך לגרום לילדים להיקרע מצחוק בכל מופעי הקסמים שלכם

אין קוסם שלא רוצה שהילדים יצחקו במהלך המופע שלו. כשהילדים צוחקים – סימן שהמופע טוב ומוצלח, מה גם שזה עושה רושם מעולה על המבוגרים שיושבים בצדדים. בסופו של דבר אלו ההורים שמזמינים ולכן חשוב לעשות רושם חיובי שהילדים אכן מרותקים ונהנים מכל רגע. מכירים את זה שיש מופע אחד שבו הילדים נקרעים מצחוק ומופע שני שבו הילדים צוחקים באופן בינוני מינוס? ובכן, אני חושב שמצאתי את הסיבה לכך. לפחות לי זה עובד. במאמר הבא אני הולך לספר לכם על השיטה שלי לגרום לילדים להיקרע מצחוק בכל מופע קסמים, כל פעם מחדש!

ילדים אוהבים לעבוד בקבוצות

בעולם הילדים, בדומה לעולם החי, רוב הילדים אוהבים לעבוד בקבוצות. ישנם מובילים וישנם מובלים. זה בסדר גמור להיות זה או זה כל ילד בהתאם לאופי שלו. את העיקרון הזה חשוב שאנו נבין כמפעילים וכך נוכל למנף אותו לטובתנו. ילדים אוהבים לצחוק כשכולם צוחקים. ילדים אוהבים לשיר כשכולם שרים. ילדים אוהבים לרקוד כשכולם מסביבם רוקדים. ככה זה עובד! כמעט ואף ילד לא יאהב לשיר, לרקוד או לצחוק לבד. ישנם כאלו אך הם אינם רבים. לכן, ישנם כמה דברים שאנו כקוסמים ליום הולדת יכולים לעשות:

  • עוד לפני שמופע הקסמים מתחיל, אפשר לעבור בין הילדים במהלך קבלת הפנים ולעשות להם קסמים בקבוצות קטנות, ובמהלך הקסמים לסמן בראש את אותם ילדים שלא מתביישים לצחוק בקול! למצוא לפחות 3 ילדים כאלו. הם קיימים בכל קבוצה, רק צריך לפתוח את העיניים ולחפש. לאחר מכן – רגע אחד לפני שמופע הקסמים מתחיל – לבקש מאותם ילדים לשבת במרכז העניינים. כך במהלך המופע בכל בדיחה יהיה גל מרכזי של צחוק מאותם ילדים שאוהבים להתגלגל מצחוק וכל הילדים יצטרפו אליהם. בדוק ומנוסה.
  • להתחיל את המופע עם בדיחה חזקה במיוחד. הבדיחה הראשונה שלכם במופע – היא זו שלרוב תקבע האם הילדים יהיו משוחררים ויצחקו במהלך המופע או שהם יחשבו שלצחוק זה "פאדיחה" ולכן הם ישארו עם פנים רציניות למרות שהבדיחות אכן מצחיקות. לכן – חשוב לפתוח את המופע כשאתם בתוך הדמות שלכם חזק, לא מתביישים לעשות קצת צחוקים על חשבונכם (זה תמיד טוב, ילדים מתים על זה!) ולחשוב על בדיחה חזקה במיוחד להתחלת המופע. אם השגתם גל של צחוק ראשון ב15 השניות הראשונות – המופע הולך להיות מלא בגלים של צחוק והילדים יהיו איתכם.
  • להתאים את סוג ההומור לגיל ולאופי הילדים ספציפית לאותו מופע. לא לבוא עם מופע כתוב מראש לכל הגילאים אלא לדעת לשנות את הקטעים בהתאם לקהל. למשל: לא מומלץ לעשות פרצופים מצחיקים לילדים בני 9, או לא מומלץ לעשות משחקי מילים מורכבים לילדים בני 4. כל בדיחה בהתאם לאופי הקהל של אותו אירוע.
  • כריזמה כריזמה כריזמה. זה שם המשחק! מאחר וילדים אוהבים לעבוד כמו להקה – בכל להקה ישנו מנהיג. חשוב מאוד שאתם תיכנסו לדמות של מנהיג הלהקה, אם הילדים יבינו שאתם המנהיג – הם יעשו כל מה שתגידו. וכשתרצו שהם יצחקו – הם יצחקו! זה גם יעזור לכם ליצור סדר באירוע, זה ימנע אתגרים מיותרים ויעשה לכולם רק טוב.
  • תהיו מקוריים! אם הבדיחות שלכם מגיעות מאמן או קוסם אחר שראיתם, ברוב המקרים זה פשוט לא יעבוד מאחר ואתם לא באותה הדמות. חשוב להבין שהבדיחות וההומור הטובים באמת מגיעים מהדמות ולא מהבדיחה עצמה. חשוב מאוד גם להשקיע בתלבושת ולהתאים אותה לדמות שלכם.
  • כריזמה!
  • שוב פעם – כריזמה!

שיהיה בהצלחה ונתראה במאמר הבא!

לול הקוסם הדגול

קוסם לילדים
חגיגת יום הולדת בפארק -רעיון נהדר!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

תגובות

תוכן עניינים

נתח מובחר
אטרקציות
קייטרינג בשרים לאירועים קטנים

בתקופה האחרונה אנו עדים לכך שרוב האנשים שחוגגים אירוע מעדיפים לחגוג אירוע קטן, הסיבה העיקרית לכך היא שזה יוצר אווירה אינטימית ויותר משפחתית, מאשר האירועים

למאמר המלא »

0 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    Visitor Rating: 5 Stars

השארת תגובה

Call Now Button