איך בוחרים אולמות אירועים?

תכנון של אירוע, בייחוד אם מדובר באירוע כמו חתונה או בר/בת מצווה הוא תכנון מוקפד אשר יש לקחת בעבורו מספר רב של פרמטרים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא בבחירת האולם. המומחים של פורטל האירועים דיפלייס מסבירים לכם בדיוק למה אתם חייבים לשים לב.

כיצד נבחר אולם אירועים?

אחת הבחירות אם לא הבחירה הקשה ביותר בקיום אירוע היא בבחירה של האולם בו יתקיים האירוע. בישראל קיימים עשרות גני אירועים ואולמות אשר כל אחד מהם מאפשר לכל סט שונה לחלוטין של שירותים עבור האירוע שלכם. על כן, רבים נותרים מבולבלים מהשפע הרב ומשום כך צוות המומחים של פורטל האירועים המוביל בישראל Dplace מסבירים לכם בדיוק מהם הדגשים החשובים ביותר בטרם אתם בוחרים את האולם שלכם:

  1. תקציב – לאור העובדה כי במדינת ישראל ישנם מאות אולמות אירועים במחירים שונים, חשוב מאוד לבצע סקר שוק וזאת כדי לבדוק איזה אולם מתאים לתקציב הנקבע מראש. בחירת תקציב מראש היא חשובה ביותר, זאת משום שעל אף ומדובר באירוע מיוחד חשוב לא לחרוג מהתקציב ולהתאים אותו לרמת היכולת הכספית.
  2. מיקום האולם – למיקום האולם חשיבות גדולה באשר לבחירה, זאת משום שאם נבחר באולם אשר מרוחק האורחים יתקשו מאוד להגיע כמו גם ייתכן כי נאלץ להוסיף כסף עבור הסעות. על כן, בחרו אולם אירועים אשר הוא הקרוב ביותר לאזור הגיאוגרפי מהם מגיעים האורחים, וזאת על מנת למנוע
  3. קבלת רישיון עסק לאולם – אולם אירועים אשר אין לו רישיון עסק מטעם המשטרה ומכבי האש הוא אולם אירועים אשר יכול להיסגר בכל רגע, ולא חסרים מקרים בהם אנשים נתקלו ימים ספורים לפני קיום האירוע באולם סגור משום שלא היה לו את האישורים הנדרשים. על כן, בטרם אתם בוחרים אולם בדקו היטב כי יש לו את כל האישורים הנדרשים הן מבחינת רישיון עסק, משטרה, מכבי אש ועוד.
  4. בצעו ביקורת עצמאית לאולם – במידה ואתם מתלבטים בין מספר אולמות, חשוב מאוד להגיע ולבדוק את האולם בזמן אמת כאשר מתרחש אירוע, כך שתוכלו לקבל תמונת מצב טובה לגבי טיב השירות של האולם וההתנהלות המקצועית של האחראים.
  5. קבלת ליווי צמוד – אין ספק כי ארגון אירוע, בטח כאשר מדובר באירוע גדול היא פעולה מלחיצה ביותר, לכן בדקו היטב כי אתם מקבלים ליווי צמוד מצוות האולם לכל אורך הדרך.
  6. חתימת חוזה – לאחר שבדקתם את כל הפרמטרים אשר ציינו ולאחר שבחרתם את האולם ערכו הסכם מול בעל האולם ואל תסכימו בשום פנים ואופן להסכם בע"פ, זאת משום שהסכם החתום מעגן את האחראיות של האולם כלפיכם כמו גם את השירותים עליהם אתם משלמים הכוללים בין השאר את מערכת התאורה, סאונד, אוכל וכו'.

רוצים לדעת עוד? היכנסו לאתר של Dplace שם תמצאו את כל המידע הדרוש לכם לבחירת אולם!

אולמות

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

תגובות

תוכן עניינים

נקנקיות בצליה
אירועים
על האש לכל אירוע

ברחבי מדינת ישראל- החל מהצפון הירוק ושופע המים, ועד הדרום הגדול שופע החולות- אזרחים במדינת ישראל נוהגים לבצע ארוחות משפחתיות. מאז ומתמיד, בין אם מדובר

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button