אטרקציות שכדאי להכיר באפריקה

יבשת אפריקה מושכת אליה מדי שנה מיליוני מבקרים אשר מגיעים להתרשם מיופייה כמו גם מהאטרקציות הרבות. מהן האטרקציות המובילות? להלן הפרטים.

אפריקה – אין ספור אטרקציות לבחירה

אם אתם כעת מחפשים יעד לחופשה משפחתית או זוגית מושלמת, אין כל ספק כי ביקור ביבשת אפריקה מהווה את הדרך הטובה ביותר בעבורכם, זאת בשל ריבוי האטרקציות כמו גם המחירים הנוחים אשר מאפשרים לקבל טיול חלומי בעלות כספית אטרקטיבית.למעשה, יבשת אפריקה הפכה בשנים האחרונות ליעד מוביל בעבור משפחות וזוגות, לא מעט בשל העובדה כי מחירי הטיסות הפכו לנוחים יותר כמו גם בשל העובדה כי ישנן חברות אשר מתמחות בארגון טיולים ליבשת אפריקה, במגוון רחב של יעדים. חברה אשר מתמחה בתחום וזוכה לשבחים רבים היא חברת אפריקני מתמחה בארגון והפקה של טיולים ברחבי היבשת. ביקשנו מהמומחים של החברה להציג את האטרקציות שכדאי לכם להכיר,ולהלן הפרטים.

 כדור העולם

אטרקציות שכדאי להכיר באפריקה

  • הפארק הלאומי יוהנסבורג – בדרום אפריקה תוכלו לבקר בפארק הלאומי יוהנסבורג אשר מאגד מגוון רחב של חיות נדירות, כאשר למעשה מדובר בסיור של יום שלם או יותר מכך המתבצע באמצעות מדריך מקצועי. מדובר בחוויה בלתי נשכחת בעבור זוגות ומשפחות, זאת לאור ריבוי בעלי החיים אשר מצויים בטבע הפראי של אפריקה. יחד עם זאת, מסבירים המומחים של חברת אפריקני כי חשוב לבצע תיאום מראש בטרם מגיעים לאזור, וזאת בשל העובדה כי הרשויות מגבילות את מספר המבקרים המגיעים מדי יום.
  • הר השולחן – אחת האטרקציות המרכזיות והמובילות ביבשת אפריקה היא ללא ספק הר השולחן, אחד מאתרי הטבע המרשימים ביותר בעולם, אשר אליו מגיעים מדי שנה מיליוני מבקרים. למעשה, מדובר בהר מרשים ביופיו אשר סביבו הוקמו עשרות מסעדות, בתי מלון וכן חנויות אשר מוכרות מזכרות, כאשר ניתן גם לתאם סיור בהר עצמו באמצעות מדריך מומחה.
  • דרבן – עיר אשר מהווה מוקד עלייה לרגל בשל האטרקציה הייחודית – גלישת גלים. בעיר רצועת חוף יפהפייה אשר מתרפסת על עשרות קילומטרים, כאשר בעונה החמה מתקיימות תחרויות מקצועיות אליהן מגיעים מיטב הגולשים בעולם.מדובר באטרקציה חינמית לחלוטין אשר מומלצת לאוהבי הים, וגלישת גלים בפרט.
  • שמורת קמבדו – שמורת טבע יפהפייה ומומלצת מאוד, כל זאת לאור אין ספור הצמחים והפרחים אשר מצויים בה כמו גם בעלי חיים נדירים. בנוסף, בשנים האחרונות נמצאו בשמורה ממצאים פרה היסטוריים מהעת העתיקה, ולכן מדובר באטרקציה חובה בעבור חובבי טבע,בע"ח והיסטוריה. גם כאן מסבירים המומחים של חברת אפריקני חשוב להזמין סיור מראש. מעוניינים לקבל מידע נוסף? היכנסו עוד היום לאתר הרשמי של חברת אפריקני בכתובת https://africani.co.il, שם תוכלו לקרוא על אטרקציות נוספות כמו גם להתחיל לתכנן את טיול החלומות ביבשת הפראית, היפה והמרתקת – הלא היא יבשת אפריקה.

תגובות

תוכן עניינים

השארת תגובה

Call Now Button