לוגו לול הקוסם הגדול
לוגו הקוסם הגדול
לקבלת הצעת מחיר מיידית

אודות

ימי ההולדת למלאך הקטן שלנו מתקרב ומאתגר את מוחנו בכל שנה מחדש, מה נעשה הפעם, נעשה מסיבת יום הולדת ונזמין את כל הקטנטנים שאתו ? נחגוג בבית או אולי בגינה שכונתית ? אולי בחדר האירועים של הבניין שלנו ? ומה נעשה בפועל, כיצד נדאג לסקרן ולעניין 30 קטנטנים רעשנים ואקטיביים ?

לפחות מבחינת התוכן יש פתרון מושלם.

 

קסם של מופע

דמינו לעצמכם בחור צעיר, מצחיק, שנון, אוהב ילדים, מפתיע, יודע לאלתר והוא קוסם – לול הקוסם הדגול הוא אחד כזה. מופע קסמים המאפשר לילדים לקחת חלק במופע, לצחוק ולהשתומם ממראה ילד מרחף, מטפחות שלא מפסיקות להתפרץ החוצה מתוך ידו של הקוסם, מופע אש ידידותי, להטוטי מים ופרחים ומלא הפתעות.

 

התאמה מלאה

אחד הדברים החשובים ביותר כשמתכננים מסיבת יום הולדת לקטנטנים הוא ההתאמה של תוכן האירוע לגילם הצעיר של המשתתפים. לול הקוסם הדגול אומר לכם מראש, שהמופע שלו מתאים לילדים בגילאי 4 – 9. נתון מוצהר זה, חוסך לכם הרבה כאבי ראש בניסיון להבין אם המופע המוצע מתאים לילדיכם. הוא בעיקר חוסך מכם את חוסר הנעימות, של תוכן לא מתאים שהוזמן לאירוע ומוצג מול הילדים.

 

קוסם מנוסה ובעל ידע

לול הקוסם הדגול מיומן מאוד ובעל ניסיון במגוון רחב מאוד של אירועי יום הולדת לקטנטנים. עובדה זו הופכת אותו גם ליועץ שלכם בתכנון האירוע. לול יספר לכם היכן כדאי לכם לקיים את האירוע, כיצד לארגן את המקום וכיצד להושיב את הילדים למופע, כדי שהאינטראקציה בינו לבינם תהיה אופטימלית.

כקוסם שהופיע באירועים פרטיים, בקייטנות, במועדונים ובפארקים, לול יודע להתאים את עצמו לכל מצב ויש לו יכולת אלתור מרשימה הן בהטמעת המופע באירוע והן בניהול המופע יחד עם הילדים. לול באמת קוסם דגול.

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!