לוגו לול הקוסם הגדול
לוגו הקוסם הגדול
לקבלת הצעת מחיר

קוסם לבר מצווה

קוסם לבר מצווה אמן חושים קוסם למבוגרים

10 סיבות למה להזמין קוסם לבר מצווה

מי מאיתנו לא מתרגש מההבנה שהבן שלו הגיע לגיל 13 ומי לא היה רוצה לעשות לילד בר מצווה חלומי? השאלה היא מאיפה מתחילים ואיך עושים את הדברים, כי בימינו הפקה של בר מצווה זה כבר לא עניין של מה בכך. כלומר, אם בעבר אנשים היו עושים ארוחה משפחתית קטנה בגינה הביתית, הרי שהיום בר מצווה זו הפקה לכל דבר ולכן ברור מדוע אתם מוטרדים ותוהים איך תוכלו להפוך את החגיגה הזאת למשהו בלתי נשכח. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם בדילמה לגבי הנושא הזה? אם כך, כדאי שתדעו שהפקת בר מצווה מתחילה בתכנון מדויק. צריך לחשוב איפה עושים את החגיגה, את מי מזמינים, איזו אווירה רוצים ליצור באירוע ובעיקר, איך לעניין את הילדים. לא מדובר על משימה פשוטה ולכן כדאי לכם לחשוב על הזמנת קוסם לבר המצווה, כי אין כמו קוסם שיוכל להמם את הילדים. תוהים למה זו בחירה טובה כל כך? הינה לפניכם כמה סיבות טובות:

  1. מישהו אחר מעסיק את הילדים: אם תזמינו קוסם לבר המצווה הוא יהיה אחראי על העסקת הילדים ולא אתם. הוא יציג בפניהם מופע שלהם ואתם תוכלו רק לעמוד מהצד ולראות את כולם נהנים, אז למה לא?
  2. יש לו ניסיון: חשוב להבין שכדי לעמוד מול חבורה של ילדים מתבגרים בני 13 צריך הרבה מאוד ניסיון. לכן, אם חשבתם לרגע להעביר בעצמכם כמה פעילויות, כדאי שתוותרו על כך ובמקום זה עדיף שתזמינו קוסם מקצועי שיוכל לרתק את הילדים.
  3. הופעה מעולם אחר: בחיי היום יום רובנו לא זוכים לראות קסמים בהופעה חיה ולכן, אם אתם מחפשים ערך מוסף לבר המצווה ולחגיגה שאתם עושים, קוסם זו בחירה טובה. הוא ייתן הופעה מיוחדת ומושקעת בפני הילדים ואתם תראו שהם יתלהבו מכך מאוד.
  4. תוכן למסיבה: לא אחת קורה שהורים עושים בר מצווה לילד אך לא באמת משקיעים בתוכן. כלומר, כל הילדים מגיעים, רוקדים, אוכל ושרים אך אין שום מספר שמועבר ואין תוכל לאירוע. לעומת זאת, אם תזמינו קוסם ההופעה שלו תהיה מרכז העניינים ואין ספק שזה יוסיף לא מעט לחגיגה כולה.
  5. הילד במרכז העניינים: הקוסם שייתן הופעה בפני הילדים יעמיד את הילד במרכז, יידע לתת לו תשומת לב ואת חלק מהקסמים הוא גם יעשה בהקשר אל חתן השמחה. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם במובן הזה הזמנת קוסם מקצועי זו בחירה נפלאה.
  6. עלויות הגיוניות: כל הורה שכבר הפיק בר מצווה לבן שלו יודע לומר שלא תמיד מדובר על הוצאה כלכלית זניחה וזה נכון במיוחד אם מדובר על אירועים שמשלבים בהם אטרקציות גרנדיוזיות במיוחד. לעומת זאת, כאשר מזמינים קוסם בדרך כלל המחיר הגיוני ולא גבוה מידי, אז למה לא?
  7. אווירה טובה: בדרך כלל קוסם מקצועי לא יהיה עסוק רק בהצגת הקסמים שלו אלא הוא גם ידאג ליצור אווירה טובה באירוע, לשמח את הילדים ואפילו להצחיק אותם. לכן, אם חשוב לכם שהחגיגה תהיה מוצלחת במיוחד, כדאי יהיה לחשוב על הזמנת קוסם מקצועי.
  8. התלהבות ואתגר מחשבתי: קוסם שמגיע ועושה הופעה מול הילדים שהוזמנו לבר המצווה של הבן שלכם למעשה מהמם בקסמים שלו את כל הילדים. הוא גורם להם לחשוב, מרתק אותם ומגרה את כל החושים שלהם, מה שאומר שהוא מוסיף מאוד לכל האירוע.
  9. מופע אינטראקטיבי: אם חשבתם לרגע שהילדים רק ישבו ויצפו בקוסם, כדאי שתדעו שאתם טועים כי הקוסם גם יעביר פעילויות והפעלות שונות לילדים. הניסיון מוכיח שכאשר הילדים לוקחים חלק בפעילות הם מתלהבים ממנה עוד יותר, הם מרוכזים וכל האירוע הופך להיות משהו בלתי נשכח. לכן גם לבר המצווה של הבן שלכם כדאי יהיה לחשוב על הזמנת קוסם מוביל, כי למה לא בעצם? אתם הרי עושים לו אירוע מיוחד ורוצים שכולם ייהנו ולכן האופציה של קוסם מקצועי שיעביר את כל ההפעלות באירוע זו בחירה שיכולה להיות מעניינת מאוד.
  10. זה מקורי: סיבה נוספת שבגללה כדאי לכם לחשוב על הזמנת קוסם מקצועי לבת המצווה של הילד שלכם, זו העובדה שבוודאי ברוב האירועים האחרים אין קוסמים. לכן, אם חלק מהעניין זה ליצור אירוע מקורי שאחר כך כולם לא יוכלו להפסיק לדבר עליו, הרי שהאופציה של הזמנת קוסם יכולה לסייע בכך.

איך לבחור את הקוסם לבר מצווה המושלם?

עכשיו, אחרי שאתם מכירים את כל היתרונות בהזמנת קוסם לבר מצווה, לבת מצווה או לכל מיני אירועים אחרים, כדאי יהיה לבדוק לאיזה איש מקצוע אתם מתקשרים. ראשית, לא כל הקוסמים מציעים לכם שירות בכל רחבי הארץ כך שצריך לבדוק שהקוסם שאליו אתם מתקשרים כן יוכל להגיע לעיר שבה תתקיים החגיגה. שנית, לא כל מי שמציג את עצמו בתור קוסם מקצועי הוא אדם שתוכלו להפקיד בידיו את האחריות להצלחת בר המצווה של הילד. לכן חשוב לבדוק כמה שיותר פרטים אודות הקוסם שלכם, כמו לדוגמה, ממתי הוא בכלל עוסק בתחום הזה? האם הוא קוסם שכבר עשה הופעות בהרבה אירועים דומים? האם מי שהזמין את אותו קוסם ממליץ עליו בחום? דרך טובה שתוכל לעזור לכם לבחור את הקוסם המושלם לבר המצווה היא פשוט לראות אותו בעת ביצוע המשימה. זה לא אומר שאתם חייבים ללכת להופעה שלו כי היום ניתן לראות אונליין סרטונים של כל קוסם מקצועי שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו. בצורה כזאת, אם תראו מספר סרטונים של קסמים שעשה איש מקצוע שלכם, תוכלו להבין במה דברים אמורים ויהיה לכם פשוט יותר לקבל החלטה לגביו. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שקוסם לבר מצווה מוגדר כ"אמן חושים" מאחר וההופעה מלאה בקטעי טלפתיה וקריאת מחשבות המתאימה לנערים בוגרים ולמבוגרים, זהו אינו מופע ילדותי כמו הופעה סטנדרטית של קוסם ליום הולדת.

כמה תשלמו בעבור הזמנת קוסם לבר מצווה?

אין ספק שכל מה שקשור לבר המצווה של הבן שלכם עולה לא מעט וזה גם הגיוני, כי כמובן שתרצו לעשות אירוע מיוחד לבן שלכם. עם זאת, זה עדיין לא אומר שאתם חייבים להסכים להיכנס להוצאה כלכלית שאחר כך לא יהיה לכם פשוט לעמוד בה. לכן, ממש כפי שלא תסכימו לשכור את המקום היקר ביותר לחגיגה כזאת, כך גם זה לא באמת הכרחי להזמין את הקוסם הכי יקרן שקיים. זה נכון שלכל קוסם לבר מצווה יש את התעריפים שלו ולכל איש מקצוע יש זכות לגבות מכם איזה מחירים שהוא רוצה. עם זאת, בסופו של דבר רק אתם תחליטו כמה אתם מוכנים לשלם ולכן השוואת מחירים זה משהו שכן כדאי לעשות. אתם יכולים להיות בטוחים שאם תשקיעו בבחירת הקוסם המתאים ואם תשקיעו גם בתפאורה הנכונה, הרי שהאירוע יהיה מיוחד במינו. אין ויכוח על כך שלהפיק בימינו בר מצווה זו עבודה מורכבת מאוד ולכן אנחנו מציעים לכם להתחיל להתעסק בכך עוד היום. בנוסף, אם תחליטו מראש על התקציב שלכם לקוסם, להשכרת המקום, לאוכל ולכל שאר הפרטים, הרי שתוכלו להימנע מהוצאה כלכלית גדולה מידי. אירוע בר המצווה של הילד זו חגיגה מיוחדת במינה ואתם תראו שלא תצטערו על כל ההשקעה שאתם משקיעים בכך.

בחגיגת בר או בת המצווה של ילדכם עם לול, תוכלו לבחור מתוך מגוון אפשרויות את אופי הפעילות.

קבלת פנים

בקבלת הפנים, לול הקוסם מקבל את פני האורחים, מבדר אותם בקסמים, ומתאים את הקסם לגיל האורח.
כמו כן, לול יעצב לילדים בלונים בצורות לפי בחירתם.

מופע במה

עוד לפני שהמופע מתחיל, לול הקוסם מתחבר לילד/ת השמחה, וביחד הם לומדים קסמים שיציגו ביחד כחלק מהמופע.
כאשר הילד/ה הינו שותף למופע וחווה הצלחה והערצה מהקהל, הוא מרגיש כוכב הערב!
המופע בכללותו אורך כ- 45 דקות, בו תוכלו ליהנות מקסמים לכל הגילאים – ילדים ומבוגרים כאחד.

מעבר בין שולחנות

בזמן הסעודה, לול הקוסם עובר בין שולחן לשולחן, ומציג לאורחים קסמים מעניינים, מיוחדים ומבדרים.
לול יודע בדיוק מתי לגשת אל האורח ולהעניק לו חוויה מיוחדת לכבוד האירוע.

יש אפשרות לשלב בין סוגי הפעילויות.

אפשרות נוספת היא להזמין אמן חושים לבר מצווה!

לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!