שירים מתאימים לימי הולדת לילדים

קוסם ליום הולדת מוציא סרט ארוך מהפה
תוכן עניינים

כבר מאז שהיינו קטנים אנו שומעים סביבנו שירי יום הולדת, שירים ישנים שנחרתו עמוק בהוויה הישראלית.

הדבר הכי טוב, זה פשוט להוריד את השירים למחשב מהאתר הבא: הורדת שירים מיוטיוב

לפעמים הילד חוזר מהגן ומספר על חגיגה שנחגגה באותו היום, הוא שר שירי יום הולדת ואתם מלאים התרגשות שגם אתם הייתם שרים את אותם שירים בדיוק.

מדהים להפעיל שירי יום הולדת באינטרנט ולגלות שאלו אותם שירים שהופעלו עבורכם לפני עשרים שנה בקלטת ברדיו.

אם תאריך יום ההולדת של ילדכם מתקרב ואתם מתכננים עברו מסיבה ישנם מספר דברים שכדאי לדעת.

גיל המשתתפים

קודם כל, ישנם ילדים שיש להם חברים בשלל גילאים ולכן גם ביום ההולדת הם מזמינים ילדים בגילאים רבים, אך חשוב לזכור שאם אתם מזמינים ילדים בכמה גילאים הדבר יכול לגרום לכם לבעיות בבחירת המפעיל, בחירת הנושא למסיבה, בחירת המתנות ועוד..

כמו כן, ילדים קטנים נוטים להתנשא על ילדים הקטנים מהם אפילו בשנה אחרת ואם תזמינו ילדים במספר גילאים יכולים להיווצר לכם מצבים לא נעימים ואפילו ריבים קטנים בין הילדים.

כמובן, בנושא הזה יש לזכור שיש שירים המתאימים לכל גיל ואם תזמינו ילדים גדולים יותר תאלצו לשים שירים שמתאימים לגילם ולא בהכרח מתאימים לגיל הילדים האחרים.

ילדים בגילאים קטנים מתעניינים כל אחד מדבר אחר, ישנם גילאים שבועות סבון למשל מלהיבות במיוחד וישנם גילאים לא רחוקים מאלו שמתלהבים שבועות סבון לא עושות להם את זה.

העיקרון הוא שישנם הבדלים רבים בין הילדים במיוחד בגילאים קטנים שהם אינם רגילים למשל, לצאת מהבית למקומות מלאי אנשים ורעש.

יצירת עניין לאורך כל המסיבה

כל הורה שיש לו ילדים קטנים בבית יודע שילדים חייבים גיוון, כמעט אין ילדים שיכולים לשבת שעה שלימה ולעסוק באותו הדבר, אך כאשר מדובר במסיבת יום הולדת שאתם מארגנים ישנם דברים שהילד יכול להתרכז בהם שעה שלימה ואף יותר, תלוי באיכות.

הורים רבים מצאו שהפתרון לבעיית ההשתעממות המהירה של ילדים בימי הולדת הוא מופע שלם שכולו ריגושים, הכוונה למופע שכולו הפתעה אחת גדולה עבור הילדים וכך הילד לא מוצא את עצמו משתעמם ולא מחפש תעסוקה אחרת.

מופע מסוג זה למשל, הוא מופע של קוסם.

מופע קסמים לילדים קטנים ביום הולדת

מופע קסמים הוא מופע מרתק הגורם לילד להישאב לתוך עולם של סקרנות, ילד שיושב במופע של קוסם מנסה להבין ולנחש אילו כוחות מיוחדים יש לקוסם ואיך הוא מבצע את קסמיו.

ילדים שלא סקרנים בדרך כלל יושבים במופע ובטוחים שלקוסם יש כוחות מיוחדים ומבחינתם הוא ממש מחולל ניסים.

כדי לבצע את קסמיו לומד הקוסם טכניקות ומשתמש בתנועות ידיים אך הילדים הקטנים בטוחים שהוא בעל כוחות לחולל ניסים ונפלאות ולכן הם יושבים נדהמים והמומים מול תופעה מיוחדת שלא נתקלו בה עד כה.

כמו כן, בימי הולדת רבים ישנם הורים שמלווים את ילדיהם ונשארים איתם, גם ההורים יכולים ליהנות מהמופע וזה יחסוך מכם רעש שבדרך כלל נגרם מההורים שיושבים בצד ומדברים.

כיצד ליצור סדר באירוע
קוסם ליום הולדת 4

לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
קייטרינג בשרים לאירועים קטנים

בתקופה האחרונה אנו עדים לכך שרוב האנשים שחוגגים אירוע מעדיפים לחגוג אירוע קטן, הסיבה העיקרית לכך היא שזה יוצר אווירה אינטימית ויותר משפחתית, מאשר האירועים

יוגה למתחילים

אם החלטתם להתחיל לתרגל יוגה, תשמחו לדעת כי בחרבי הארץ פועלים מאות מרכזי יוגה המציעים שיעורי יוגה למתחילות ומתחילים במגוון סגנונות המתאימים לכל אדם, בכל

מוזיקה כקצב לאירוע

לפני כמה חודשים אחד המפעילים הזמין אותי להפעלה שלו, להסתכל, לרשום דגשים ולהגיד לו בסיום האירוע מה אני חושב שהיה טוב יותר ומה פחות. מבלי

כיצד להצחיק ילדים

אם אתם רוצים לפתח קריירה בהפעלת ילדים, או להיות קוסם, ליצן, להטוטן וכדומה, או שאתם סתם רוצים לגרום לילדים לשמוח וליהנות כדאי לכם לדעת מהי

קוסם ליום הולדת - תמונת נושא
מדריכים למפעילים
AsaelMagic
כיצד להצחיק ילדים

אם אתם רוצים לפתח קריירה בהפעלת ילדים, או להיות קוסם, ליצן, להטוטן וכדומה, או שאתם סתם רוצים לגרום לילדים לשמוח וליהנות כדאי לכם לדעת מהי

קרא עוד »
קוסם ליום הולדת עושה כאילו יש לו קרניים
מדריכים למפעילים
AsaelMagic
מוזיקה כקצב לאירוע

לפני כמה חודשים אחד המפעילים הזמין אותי להפעלה שלו, להסתכל, לרשום דגשים ולהגיד לו בסיום האירוע מה אני חושב שהיה טוב יותר ומה פחות. מבלי

קרא עוד »
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!