קוסם ליום הולדת בדרום

⭐ קוסם ליום הולדת בדרום

⭐ הופעה לאירוע שהילדים לא ישכחו

⭐ קוסם ילדים ידהים את כולם

⭐ חוויה כיפית ומיוחדת לילדים

⭐ שילוב הקהל בהופעה

⭐ קוסם ילדים במופע על חושי

להזמנת קוסם ליום הולדת בדרום חייגו עכשיו:

077-230-8492

קוסם תמיד ירגש את כולם – קטנים כגדולים. אם יום ההולדת של הילד או הילדה שלכם מתקרב, ואתם חושבים להזמין קוסם ליום הולדת בדרום – אתם בכיוון הנכון. מדובר בהפעלה שבדרך כלל תהיה איכותית מאוד, תעניין גם את הבנים וגם את הבנות, תיגע אפילו בהורים והמבוגרים שאולי יהיו באירוע שלכם, והיא מתאימה, בהתאם לקוסם עצמו והתוכנית שהוא מארגן – לשלל גילאים ומגוון רחב של אורחים.

 

דברים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים קוסם ליום הולדת בדרום

ישנם מספר דברים שחשוב שתבדקו לפני שאתם מזמינים קוסם ליום הולדת בדרום. עקבו אחר ההנחיות הבאות כדי להגיע להחלטה נכונה ולאירוע מושלם:

  • האם התכנים מקוריים? הכי מבאס באמצע הופעה של קוסם ליום הולדת בדרום זה לשמוע את הילדים פתאום אומרים "אה, אנחנו מכירים את זה, ראינו את הקטע הזה אצל קוסם אחר".
  • האם המופע כולל גם קטעים משולבים מוזיקה? מוזיקה מאוד עוזרת להעביר מופע קסמים מרתק לילדים בכל הגילאים, זה רלוונטי לכולם.
  • מהו הערך המוסף של הקוסם ליום הולדת בדרום שאתם בודקים? האם הוא מגיע עם פרסים? האם הוא מביא איתו הגברה עם כל השירים מוכנים? האם הוא אחראי על כל פעילות יום ההולדת ולא רק המופע עצמו – לו"ז, קבלת פנים, טקס עוגה, וכדומה? האם יש לו את קטע הריחוף באויר הידוע והמוכר, שבו הילד או הילדה החוגגים מרחפים באויר מול כל החברים? האם הוא מביא איתו מחצלת וציוד נלווה?
  • האם המופע מתאים לשניים או שלושה חוגגים, בהתאם לאירוע שאתם עורכים?

 

מופע קוסם ליום הולדת בדרום – פעם לעומת היום

אני יודע שיתכן וכשאתם חושבים על קוסם ליום הולדת בדרום אתם מדמיינים לעצמכם דמות בחליפת צרצר שחורה עם פפיון, ששולף יונים מכובע ומחבר מטפחות. האמת היא, שמדובר על הפעלות של שנות ה-80 וה-90 – הזמנים שבהם אתם הייתם ילדים.

קוסם ליום הולדת בדרום צריך לעשות קצת יותר מזה בימינו, בעולם שבו הילדים צמודים למסכים ומשחקים פורטנייט כל היום. הקוסם צריך להפתיע את הילדים, לרגש אותם, לתת להם חוויה מלאת רגש עם הרבה צחוק, בדיחות ושיתוף פעיל של הילדים.

ילד יום ההולדת צריך לרחף באויר – זה הכרחי. בימינו, קוסם טוב מדבר אל הילדים בהופעה בגובה עיניים, שואל שאלות, נותן להם להחליט או לצעוק את מילות הקסמים – הילדים לא רוצים להסתכל על מטפחות מתחברות, זה ישעמם אותם.

 

קוסם ליום הולדת בדרום עם המלצות ולקוחות מרוצים

לפני שאתם מזמינים קוסם ליום הולדת בדרום, זה קריטי וחשוב שתקראו המלצות ותוודאו שהן אמינות. אם הן כתובות באתר שלו, יכול להיות שהוא כתב אותן עבור עצמו. הסתמכו יותר על המלצות בתוך מערכת חברתית כמו גוגל או פייסבוק – שם אפשר גם לקרוא המלצות, וגם ברור שהן אמיתיות מאחר ומאחרי כל ממליץ יש פרופיל מסודר ברשת חברתית.

כמה המלצות יספקו אתכן? כמה שיותר. נתקלנו כבר ברחבי הרשת בקוסמים (בודדים) עם יותר מ-500 המלצות (!) אונליין, וכולן מאומתות בפייסבוק או בגוגל על ידי פרופילים מאומתים. כל כך הרבה לקוחות מרוצים לא טועים.

 

איך נראת הפעלה איכותית של קוסם ליום הולדת בדרום?

הנה כמה אבני יסוד, דברים קריטיים וחשובים שנמצאים בכל הפעלה איכותית, שאם הקוסם שאתם שוקלים לא מציע – אתם צריכים לבדוק טוב טוב לפני שאתם סוגרים איתו.

 

אירוע של קוסם ליום הולדת בדרום יכלול שיתוף הילד החוגג במרכז העניינים

האם הילד שלכם או הילדה שלכם, הנסיכה או האביר שלכם, משתתפים בקסמים. באופן כללי, קוסם טוב ליום הולדת בדרום ישלב מתנדבים בקטעים, אבל הדגש צריך להיות על החוגג או החוגגת כמובן! אם כבר לשתף מתנדבים ואת החוגג – שיהיה שיתוף של ממש. יש קוסמים שפשוט נותנים לחוגג להיות לצידם ושואלים אותם שאלות במהלך קטע מסויים, ויש כאלו שלוקחים את זה ל"שלב הבא", מלבישים אותו כמו קוסם, נותנים לו להשתמש באביזרים ואפילו לעשות את הקסמים בעצמו!

 

הרבה קסמים – אאוט, מעט קסמים – אין

זה נשמע מוזר ומנוגד להגיון. למה שתרצו קוסם שבמופע שלו יש דווקא מעט קסמים?! ובכן, מחקרים מראים שילדים פחות נהנים מהקונספט של קסם עצמו: הצגת הרעיון המרכזי והפאנץ' – הרגע שבו קורה משהו מפליא, ויותר "נהנים מהדרך". קסם שבו יש התחלה וסוף יעניין את הילדים הרבה פחות מקסם שבו יש התחלה, המון המון אמצע, ורק אז סוף. בכל קסם טוב ליום הולדת יוצג לילדים הרעיון של הקסם, ואז יהיה חלק ארוך של בדיחות, שטויות, שיגועים, אביזרים וכדומה, ורק אז הקסם עצמו יתרחש מול עיני הילדים המשתאים.

 

בדיחות – חובה!

בזמננו, כשמזמינים קוסם ליום הולדת בדרום, הוא גם חייב להיות קצת סטנד אפיסט. אחרת, הקשב של הילדים בסכנה וגם ההרגשה הטובה שלהם והטעם הטוב מההופעה. הקוסם עצמו חייב להכניס הרבה בדיחות להופעה, וגם לדעת מה מצחיק ילדים לפי הגיל שלהם – מילים מצחיקות, שנינויות, אביזרים משעשעים, דברים בגודל הלא נכון או אביזרים במבנה לא תקין וכדומה. אם הילדים לא יצחקו המון – זה פחות מגניב וגם הם עשויים לאבד עניין בהופעה.

 

קוסם ליום הולדת בדרום – בפארק, חצר או דווקא מבנה סגור?

זוהי שאלה שהורים רבים שחוגגים לילדים עם קוסם ליום הולדת בדרום בחודשי הקיץ שואלים את עצמם. יש מזג אויר יפה והרצון לחגוג בחוץ תחת כיפת השמיים קורץ. ובכן, רוב הקוסמים בדרום ובכלל בכל הארץ יספרו לכם שהם מעדיפים מקום סגור לחגיגה.

האמת היא, שקוסמים מנוסים וטובים יוכלו להעמיד מופע איכותי וטוב גם בתנאי שטח. אני לא חושב שכדאי להתפשר ולחגוג במקום פנימי רק כי ככה הקוסם רוצה, זכותכם ליישם את רצונכם ולחגוג גם בחוץ אם הזמן בשנה מאפשר זאת.

 

כמה עולה קוסם ליום הולדת בדרום?

זו שאלה מורכבת מאוד שהתשובה עליה לא פשוטה בכלל. ראשית, כל קוסם מתמחר לפי ראות עיניו, לפי התפיסה שלו בנוגע לאיכות שהוא מביא איתו להופעה ולפי הניסיון והותק שלו. קוסמים שעושים 2-3 אירועים בחודש כדי להשלים הכנסה יביאו מופע פחות איכותי ברוב המקרים, ויגבו מכם מחירים נמוכים יותר של 700-800 שקלים להפעלה.

קוסמים שהפכו את העניין לקריירה של ממש, משקיעים במופע איכותי ויוצאים להופעות 15-20 פעמים בחודש כנראה יקחו פי 2 ואף יותר, עד כ-2,000 שקלים למופע קוסם ליום הולדת. זה מאוד תלוי במי תבחרו להביא וכמובן – גם בתקציב שלכם. ההמלצה היא להביא מישהו במקסימום תקציב שיש לכם פחות או יותר – אם יש לכם, אין טעם להביא מישהו בפחות.

 

קוסם לפי גיל – על התוכן וההתאמה לגיל

קוסם ליום הולדת בדרום היא הפעלה שיכולה מאוד להשתנות בהתאם לגיל. ילדים בני 4 ו-5 יצטרכו קטעים ויזואליים פשוטים עם מעט מלל ויותר שטויות, מילים מצחיקות ובדיחות, ילדים בני 6-7 יצטרכו סיפורים מעניינים וקטעים קצת יותר מתוחכמים, בני 8-9 יצטרכו קטעי קסם בוגרים ומתוחכמים ואולי אפילו נגיעה של טלפתיה וקריאת מחשבות, ומגיל 10 – המופע צריך להיות מבחינת תכנים ממש כמו מופע למבוגרים לכל דבר ועניין – טלפתיה, קריאת מחשבות, השפעה על המחשבה וכדומה.

 

מה באחריות הקוסם ומה נותר לכם לארגן מעבר?

קוסם טוב יוריד ממכם עומס רב ויקח עוד דברים באחריותו, כמו לדוגמא פרסים או בלוני צורות לילדים בסיום, מחצלת שהוא יביא איתו, ארגון וסידור לו"ז מלא לפעילות, מוזיקה ורמקול וכדומה. אם מדובר בקוסם טוב, בדרך כלל תצטרכו להכין כיבוד, אוכל וקישוטים בלבד, כל השאר יהיה עליו.

 

כמה זמן מראש כדאי לסגור קוסם ליום הולדת בדרום?

ובכן, חלק ניכר מהקוסמים ליום הולדת בדרום הם עמוסים ועסוקים למדי. אם תזכרו ברגע האחרון, יש סיכוי לא רע שהם יבשרו לכם שהם תפוסים כבר והם לא יהיו אופציה עבורכם, וזה מבאס לבחור מתוך מאגר אפשרי קטן יותר.

ההמלצה היא לסגור כמה שיותר זמן מראש, כדי שכולם יהיו פנויים וזמינים עבורכם. לסגור עם קוסם ליום הולדת בדרום מעכשיו לעכשיו זה בעייתי, כי תצטרכו לגלות גמישות במועד בהרבה מקרים, ובכל מקרה כאמור הרבה מהקוסמים פשוט כבר יהיו תפוסים ללא מקום בזמן הקרוב בכלל.

יש לזה גם השלכות על הצד שלכם – תצטרכו לארגן הזמנות, עוגה, כיבוד, ציוד וקישוטים במהרה – וכל יום ההולדת יהיה לחוץ יחד עם הארגון הבהול שלכם. תאריך יום ההולדת מתקרב ושכחתם? אל תרגישו מחוייבים להיצמד לתאריך ולארגן יום הולדת בבזק – תדחו. לילד לא אכפת אם הוא חוגג סמוך לתאריך המקורי או חודש חודשיים אחר כך, לא אכפת לו בכלל.

בחגיגת יום הולדת עם לול הקוסם הדגול תוכלו ליהנות מקסמים, בלונים ושלל הפתעות! לול הקוסם הדגול מציע שירותי קוסם ליום הולדת בדרום וכך זה מתבצע שלב אחרי שלב:

ראשית, לול הקוסם מגיע למקום האירוע כ40 דקות לפני שהחגיגה מתחילה בכדי לארגן את מופע הקסמים, להתחבר לילד יום ההולדת ולקבל את פני הילדים הנרגשים. הילד הוא מרכז האירוע – הוא בוחר את העוזרים של הקוסם, הוא לבוש כמו קוסם, כל הילדים מברכים אותו והוא מקבל מתנה שווה וייחודית שתהפוך גם אותו לקוסם! במהלך קבלת הפנים, לול הקוסם מקבל את פני הילדים עם קסמים, וכל הילדים (גם הביישנים) מצטרפים ומבינים שהגיע קוסם ליום הולדת שיעשה קסמים ויהיה כיף!

לאחר מכן מתחיל מופע הקסמים המרכזי. המופע כולל: פנטומימה ייחודית, אש, מטפחות, פרחים, מים, סירים, מקלות וכל מה שילדים רק חולמים שקוסם יעשה ביום הולדת. המופע שנון קסום ומצחיק כאחד, בדגש על מצחיק! לול הקוסם מנחה את טקס קבלת העוגה עם שירים מתאימים, זיקוקים וקונפטי. לול הקוסם מחלק הפתעות שוות ומגוונות לכל הילדים.

ולסיום, הפתעה – כשמזמינים את לול הקוסם לא מקבלים רק קוסם ליום הולדת אלא גם בלונאי! לול הקוסם הדגול מכין לכל הילדים בלונים בצורות לפי בקשתם!

מחירון הופעות קוסם ליום הולדת בדרום

קוסם לימי הולדת 4-11 בדרום קטע ריחוף, מופע מרהיב, הגברה, תפאורה, טקס לעוגה ופרסים מושקעים החל מ-1,650₪ (לפי גודל ההופעה)
קוסם לימי הולדת 4-11 בדרום קטע ריחוף, מופע מרהיב, הגברה, תפאורה, טקס לעוגה, פרסים מושקעים ושדרוגים לבחירה החל מ-1,750₪ (לפי גודל ההופעה)
קוסם לבר מצווה בדרום מופע מרהיב הכולל טלפתיה בקבלת הפנים ובהסתובבות בקהל ומופע קריאת מחשבות מול האורחים במהלך האירוע וקטע ריחוף של חתן השמחה החל מ-3,300₪
מופע בתערוכה בדרום מופע קסמים החל מ-2,500₪ (לפי גודל ההופעה)
מה היה לנו עד עכשיו?
לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
באותו נושא
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!