10 טריקים שיבטיחו לך מראה מושלם לאירוע

מי מאיתנו לא רוצה להגיע לאירוע ולהיראות נוצץ בחליפה שלו? בית האופנה של יוסי בן נון מציע לכם להשתמש בעשרה טריקים שיסייעו לכם לבחור את המראה המושלם לאירוע הבא שלכם!

כיצד נוכל להבטיח מראה מושלם לאירוע?

ובכן, כולנו רוצים להגיע לאירוע ולהרגיש טוב עם עצמנו. מדובר במכלול של פריטים, שצריכים להשתלב וליצור תמונה אחת שלמה שנראית מעולה. מעבר למראה, חשוב שהחליפה והמראה יישבו בצורה נוחה עליכם, ויקנו לכם ביטחון לאורך הערב. חליפות חתן לדוגמא, ממחישות את חשיבות הלבוש וההשפעה שלו על המראה בצורה הטובה ביותר.

לבוש מכובד

ובכן, הטריקים המומלצים ביותר שיבטיחו לך מראה מושלם לאירוע הבא:

עניבה או פפיון– מדובר בחלק שמעטר את החלק העליון של החליפה. בחירה טובה של עניבה או פפיון (תלוי בסוג החליפה ובהעדפה אישית של האדם)- עשויה לשפר את נראות ההופעה בכמה רמות.

חגורה– חגורה מעידה בהרבה מאוד מובנים על אופיו של הגבר. חגורות מסוימות משדרות אסרטיביות מסוימת במראה שלהן, בעוד יש חגורות שמשדרות קלילות.

טאץ אישי– כמו בכל פריט לבוש לגבר או לאישה, הטאץ' האישי הוא חלק חשוב ומרכזי שמשפר את המראה האישי שלך. לעיתים מדובר בסיכה על דש הבגד, לעיתים מדובר בחגורה בעלת ערך אישי- תנו לדמיון שלכם להפליג ולבחור עבורכם.

שילוב צבעים– ללא ספק אחד הפרמטרים המרכזיים והחשובים ביותר להבטחת מראה מושלם. סביר להניח שגבר שילבש חליפה שאינה תואמת בשום צורה לצבע הנעליים או לצבע המכנס- יעשה לעצמו נזק תדמיתי רב. לכן חשוב להשקיע בתהליך התאמת כל חלקי החליפה בהתייחס לצבעים השונים.

סוג הבד– מדובר בפרמטר שעשוי להשפיע על נראות החליפה של הגבר. יש חליפות שסוג הבד שלהן אינו מתאים לגברים מסוימים- בדרך כלל בהתייחס לשילוב עם מרקם העור שלהם.

תספורת וזקן– ללא ספק מדובר באחד הפרמטרים החשובים ברשימה להבטחת המראה המושלם. תספורת הגבר וסידור הזקן (במידה וקיים), הינם חשובים ביותר ואומרים הרבה מאוד על האדם. הקפידו לשמור על שיער נקי ומסודר, והשקיעו טיפה יותר זמן בסידור השיער טרם האירוע. תוכלו להשתמש בתכשירים שונים לשיער או לזקן, על מנת לשפר ולהבטיח מראה מושלם.

תכשיטים– שעונים, שרשראות וצמידים- כל אלה עשויים לשפר משמעותית את המראה הכולל. לא בהכרח ענידת תכשיט כלשהו עשויה לשפר את המראה, חשוב להתאים את התכשיט לתלבושת כולה (לגיטימי לבחור לא לענוד תכשיטים כאלה ואחרים).

גיהוץ– בכל אירוע שהוא ללא יוצא מן הכלל, ובמיוחד באירועים חשובים כמו חתונה, הקפידו על גיהוץ החליפה כולה.

נעליים– התאימו את סוג הנעליים ואת צבעם לחליפה כולה.

כלל הטיפים הללו יסייעו לכם ליצור את המראה המושלם לאירוע שלכם.

מידע נוסף בנושא תוכלו למצוא באתר של "בית האופנה של יוסי בן נון".

תגובות

ילדה בצילומים
רעיונות להורים שמתכננים יום הולדת
5 רעיונות לבת מצווה מושלמת

חגיגת בת המצווה היא חגיגה אשר בגינה יש לבצע חשיבה מעמיקה על הקונספט, ועל כן אספנו חמישה רעיונות אשר יהפכו את החגיגה הזו לחגיגה בלתי נשכחת.

למאמר המלא »

השארת תגובה

Call Now Button