הפעלה ליום הולדת

⭐ הפעלה ליום הולדת

⭐ מופע קסמים לאירוע בלתי נשכח

⭐ קוסם שמסתובב בקהל

⭐ חוויה כיפית ומיוחדת לילדים

⭐ שילוב הקהל בהופעה

⭐ קוסם לבר מצווה במופע על חושי

התקשרו להזמנת הפעלה ליום הולדת חייגו עכשיו:

077-230-8492

הפעלה ליום הולדת במרכז

הפעלה ליום הולדת בצפון

הפעלה ליום הולדת בדרום

הפעלה ליום הולדת בשרון

הפעלה ליום הולדת בחיפה

הפעלה ליום הולדת בירושלים

הפעלה ליום הולדת ביהודה ושומרון

 

אם הילדה או הילד חוגגים יום הולדת, ובא לכם להתפנק בהפעלה ליום ההולדת, יש לכם כמה אפשרויות. את האמת? יש לכם כל כך הרבה אפשרויות שסיכוי סביר שתתבלו מההיצע המשוגע. המון מפעילים ליום הולדת, חלקם טובים יותר, חלקם טובים פחות, חלקם מנוסים יותר, חלקם מנוסים פחות, חלקם עולים יותר, חלקם עולים פחות – זו לא אשמתכם שאתם מבולבלים.

 

הרצון של הנסיכה או האביר שלכם

בתוך כל הבלאגן חשוב לזכור דבר אחד חשוב במיוחד – זה האירוע של הילד. לא שלכם, לא של המפעיל – זה של הנסיכה או האביר הקטנים שלכם. כשאתם ניגשים לילד או לילדה, אומרים שבקרוב יש יום הולדת וצריך לחשוב מה עושים, תקבלו אחת מתוך כמה תשובות אפשריות:

 

הילד יודע בדיוק מה הוא רוצה

תקבלו מהילד תשובה חד משמעית עבור הפעלה ליום הולדת. הוא יגיד לכם חד וחלק: אני רוצה קוסם! או: אני רוצה יום הולדת הישרדות! נסו במקרה כזה לכבד את ההחלטה שלו, כמו שאמרנו – זה אירוע שלו!

במידה וההחלטה שלו ממש לא נכונה או מתאימה מבחינתכם, כמו לדוגמא ילד ביישן שבוחר הפעלה שבה הוא מרכז העניינים, או הפעלה קטנה כשאתם מתכננים להזמין 50 ילדים – נסו לכוון אותו. אתם ההורים, אתם ההגה המושך, אל תשכחו את זה.

 

הילד יתלבט ויביע בלבול בעצמו

הילד יתקשה להחליט, יתן כמה וכמה אפשרויות להפעלה ליום הולדת ולא ידע איזו לתעדף. כאן שוב המקום שלכם לכוון את הילד לפי מה שאתם חושבים שיתאים לו יותר – לפי האופי שלו ואופי ההפעלה. עזרו לו להחליט – החליפו את הבלבול בדיון.

 

לילד לא יהיה מושג איזו הפעלה ליום הולדת לבחור

פה התפקיד שלכם הוא להציע אפשרויות, לקחת את עצמכם לאינטרנט ולחפש הפעלה ליום הולדת. אתם תקבלו על המסך המון אפשרויות, חשוב לסנן לפי ותק המפעיל, אופי ההפעלה, המחיר שלה, וכמובן – הכי חשוב – הפעלה שמתאימה לילד ולאופי שלו.

 

ניסיון וותק של המפעיל בהפעלה ליום הולדת

חשוב מאוד להבין שהמרכיב הקובע באיכותו של המפעיל זה הניסיון והוותק שלו. קיימים מפעילים כל כך רבים, וחלקם רק פורצים לשוק ובתחילת דרכם. לפעמים תאלצו לקחת מישהו מתחיל בעקבות תקציב נמוך, אך אם יש לכם תקציב, יש גם מפעילים לימי הולדת שיבקשו ממכם מחיר של מפעיל מנוסה בעוד הם בתחילת דרכם.

 

להפעיל ילדים זו אומנות

הפעלת ילדים זו אומנות של ממש, עם תיאוריה, הכשרות, תוכניות לימוד – לא כל אחד שקם בבוקר ורוצה להפעיל ילדים יכול לעשות את זה טוב באופן טבעי. איך לנהל את הקשב של הילדים? איך לבנות תוכנית הפעלה מעניינת? איך להתמודד עם בעיות משמעת? אילו תכנים להכיל בהפעלה? כל אלו שאלות קשות ומסובכות שמצריכות מהמפעיל ידע, ניסיון, ותק והכשרה.

לפני שאתם רצים לסגור הפעלה ליום הולדת – בדקו אם המפעיל שאתם מעוניינים בו עבר הכשרות מתאימות, ונסו להבין היטב את אופי ההפעלה והידע והניסיון של המפעיל. אתם יכולים לשאול אותו, לחפש המלצות באינטרנט או לוודא שמדובר במפעיל טוב על ידי הסתמכות על המלצה של חברים קרובים שלקחו אותו גם או ראו אותו באירוע.

 

המלצות על הפעלה ליום הולדת

נגענו בזה בקטנה מקודם אבל חשוב לדבר על זה בהרחבה – המלצות הוא הכלי שלכם לבחירת הפעלה ליום הולדת. זו ההזדמנות שלכם לשמוע מה לקוחות מהעבר חושבים על המפעיל שאתם שוקלים לקחת. אם ההמלצות הן בעמוד עיסקי כללי של המפעיל או מופיעות באתר שלו – קחו אותן בערבון מוגבל.

אם ההמלצות הן בתוך מערכת המלצות וחוות דעת מוסדרת, כמו "גוגל העסק שלי" או "פייסבוק ביקורות" בדף העסק של המפעיל – זה כבר הרבה יותר טוב. אתם יכולים לראות פרופילים אמיתיים של האנשים הממליצים, וההמלצות מקבלות תוקף אמיתי ואמין.

נסו לראות על מה הממליצים מדברים – קשב של הילדים? תוכנית הפעלה מסודרת ומאורגנת? שירות לקוחות מעולה – מענה על שאלות והנחיות מסודרות להורים? קחו את מה שחשוב לכם שיהיה בהפעלה שלכם – ובידקו האם הממליצים מדברים על כך בהמלצות שלהם.

 

התאמת תוכן ההפעלה לגיל

עוד נקודה קריטית – שהתוכן יתאים לגיל. קחו בחשבון שהפעלת סטנד אפ מתאימה בדרך כלל רק החל מגיל 8 (אלא אם למפעיל יש הפעלה ספציפית לגילאים נמוכים יותר), קוסם יכול להתאים לכל הגילאים, הישרדות רק אחרי גיל 8 או 9, וליצן ברוב המקרים יתאים אך ורק לגילאים צעירים יותר – 4-5, אולי אפילו 6 אם הליצן יציג קטעים בוגרים במיוחד.

 

הילד או הילדה שלכם במרכז בהפעלה ליום הולדת!

חשוב להבין שהפעלה ליום הולדת יכולה להיות כזו ששמה את הילד החוגג במרכז, או בכלל לא. אלו שתי גישות, שתי נישות בעולם ההפעלות, ואתם צריכים להיות מודעים להן ולבחור בתבונה. כל מיני הפעלות ספורטיביות, הישרדות, ריקודים – הפעלות פיזיות למיניהן – הילד פחות יהיה במרכז ברוב המקרים.

זו פעילות כיתתית ששמה עליו קצת פחות דגש. אתם בגדול מזמינים את הכיתה לפעילות על חשבונכם בכאלו מקרים. זה נכון גם לגבי הפעלות כמו מכוניות על שלט, מתנפחים, באולינג, סרט בקולנוע וכדומה – ושימו לב שבחלק מהרשימה יש פעילויות כלליות ואפילו לא ממש הפעלה.

לרוב ההורים חשוב, וזה גם מובן וברור מאליו, שבהפעלה החוגג יהיה במרכז. בכאלו מקרים אתם יכולים לקחת הפעלות פרונטליות שבהן יש שימוש במתנדבים – ואז המפעיל באופן טבעי לוקח לחלק מהקטעים כמתנדב את החוגג או החוגגת ושם אותם במרכז. קוסמים, ליצנים, הפעלות בועות סבון, ניסויים מדעיים וכדומה – אלו הפעלות שבהן הילד או הילדה שלכם יכולים להשתלב מעולה בהפעלה, אם המפעיל כמובן דאג לכך.

 

ימי הולדת לבנות, ימי הולדת לבנים

המון הורים חוגגים רק לבנות בכיתה, או רק לבנים, והמון הורים מזמינים כיתה או גן שלם. זה גם ישפיע על אופי ההפעלה ליום הולדת שאתם צריכים להזמין. אם אתם מזמינים רק את הבנות – יום הולדת ספא או יצירה אלו אפשרויות מעולות. ימי הולדת לבנים – כדורגל, פורטנייט, בראול סטאר וכדומה. יש גם הפעלות שמתאימות לכולם כמו שציינו מקודם – קוסם, בועות סבון, ניסיון מדעיים וכדומה.

 

היתרונות בלהזמין הפעלה ליום הולדת

זה עולה לכם כסף, אתם צריכים לבדוק, לחקור, להחליט ולהזמין מישהו ליום ההולדת של היקר או היקרה לכם מכל – אז למה בכלל לעשות את זה? האם זה כדאי? הנה כמה נקודות, סיבות ויתרונות שחשוב שתכירו ותשקלו:

  • הפעלה ליום הולדת עם מפעיל תוריד ממכם עומס. תוכלו להתרכז בקישוטים, באוכל, דברים לוגיסטיים מסביב, כי פשוט לא תצטרכו להערך ולהכין הפעלה לילדים שמגיעים בעצמכם.
  • הפעלה עם מפעיל ברוב המקרים תהיה הרבה יותר מקצועית מבחינת תוכן ממה שתפעילו בעצמכם. אתם לא מפעילי ילדים מקצועיים, המפעיל שיגיע דווקא כן. הוא מתפרנס מזה, אתם לא. הפעלה של מפעיל שמזמינים פשוט תהיה איכותית יותר.
  • מפעיל מגיע עם ציוד משל עצמו, ויחסוך לכם הון בנושא הזה. לדוגמא הפעלת ספורט או כדורגל – המפעיל יגיע עם קונוסים, חישוקים, כדור, שערים מתקפלים וכדומה. אם אתם תנסו להפעיל בעצמכם, אתם תצטרכו לרכוש במיוחד, ולו רק בשביל שימוש חד פעמי, את הציוד. זה יכול להגיע למאות שקלים ואפילו אלפי שקלים בחלק מסוגי ההפעלות.

 

כמה זמן מראש צריך לסגור הפעלה ליום הולדת?

התשובה הכי נכונה ובריאה שאפשר לתת לשאלה הזו היא – כמה שיותר זמן מראש. כשאתם סוגרים ברגע האחרון יש לזה השלכות – אתם עושים החלטות חפוזות לגבי ההפעלה והפעילות כולה, אתם בלחץ של זמנים עם הארגונים, והרבה מפעילים יצאו ממעגל האפשרויות שלכם ויגידו לכם: "מצטערים, אנחנו כבר תפוסים".

ברוב המקרים דווקא המפעילים הטובים נתפסים יותר זמן מראש. אם תעשו דברים מראש תהיו רגועים, ההחלטות יהיו שקולות ותוכלו לברור במדויק את ההפעלה ליום הולדת שאתם מעוניינים בה.

זה פשוט מתכון בריא יותר לפעילות והפעלה טובות, זה ייתן לכם יותר זמן לסדר את ההחלטות והשיקולים בראש וזה גם ייתן לכם יותר זמן מראש להיערך לקראת יום ההולדת. לפעמים, אם נזכרתם ברגע האחרון או שאתם מארגנים הכל מעכשיו לעכשיו בעקבות כל מיני סיבות אחרות אישיות וכדומה, דווקא לעצור הכל, לא להמשיך, ולדחות את קיום האירוע.

גם אם זה אומר שהאירוע יתקיים לא לגמרי בסמיכות ליום ההולדת עצמו, לתאריך – זה בסדר גמור ואל תחששו מזה בכלל. העיקר זה בסופו של דבר לחגוג לנסיך או הנסיכה שלכם בחגיגה מעצימה וטובה, לילד לא אכפת אם זה בתאריך הנכון או לא.

 

הפעלה ליום הולדת

ילדים צעירים דורשים כיום הרבה יותר מבעבר ואחת הדרישות היא בנושא הפעלה ליום הולדת.
כל ילד רוצה אירוע שיכלול את בני הגן או הכיתה שלו כמו גם חברים וקרובי משפחה נוספים בני גילו.

הצורך באירגון הפעלה ליום הולדת הביא לכך שרבים מחפשים כל העת אחר אטרקציות מעניינות לימים אלו ואטרקציה שתמיד עובדת ומספקת את המענה לילדים היא זו של קוסם ליום הולדת. אין כל ספק כי בחירה זו היא מיקסום העניין של הפעלה ליום הולדת עבור בני כל הגילאים.

 

מה מיוחד בהפעלת קוסם ליום הולדת

קוסם מעניק גם מופע קסמים בהשתתפות הילדים הנוכחים באירוע, גם קטעי פנטומימה, קטעים עם מטפחות, פרחים ופעילויות חוויתיות לילדים האורחים באירוע ובעיקר למי שחוגגים עבורם את יום ההולדת.

הפיכת חוגג יום ההולדת לעוזר הראשי באירוע היא חוויה ייחודית שמאפשרת שיתוף מלא לאורך כל האירוע, אם בנטילת חלק בקסמים שונים, ודרך בחירה של משתתפים לקסמים שונים ופעילויות אחרות במהלך האירוע.
לא רק זה אלא שגם ילד השמחה יקבל כובע וגלימה בדיוק כמו של קוסם אמיתי ואיתם הוא יצליח לעשות קסמים מול כל הילדים כולל קטע ריחוף מדהים!

לא רק זאת, אלא שהפעלה זו מספקת עניין גם להורים המלווים באירוע שתמיד נהנים לראות קסם שנידמה להם שהם מכירים אבל מעולם לא הבינו מה הסוד מאחוריו. הקסם הזה עובד שבעתיים על הילדים שתמיד נשארים סקרנים ומלאי עניין במופע קסמים שכזה.

מופע קסמים טוב הוא כזה שמשתף את הילדים, משאיר מזכרת לחוגגים, ובעיקר מאפשר אטרקציות נילוות לאירוע בדמות בלונים בצורות שונות, הפתעות לכל הילדים ולא רק לאלו שמשתתפים או מנחשים קסמים, ועוד פעילויות שונות שמאפשרות הפעלה ליום הולדת בדיוק כמו שההורים דמיינו והילדים חלמו.

הפעלה ליום הולדת שכולם ידבר עליה

לא רק זאת, אלא שהפעלה זו מספקת עניין גם להורים המלווים באירוע שתמיד נהנים לראות קסם שנידמה להם שהם מכירים אבל מעולם לא הבינו מה הסוד מאחוריו. הקסם הזה עובד שבעתיים על הילדים שתמיד נשארים סקרנים ומלאי עניין במופע קסמים שכזה.

מופע קסמים טוב הוא כזה שמשתף את הילדים, משאיר מזכרת לחוגגים, ובעיקר מאפשר אטרקציות נילוות לאירוע בדמות בלונים בצורות שונות, הפתעות לכל הילדים ולא רק לאלו שמשתתפים או מנחשים קסמים, ועוד פעילויות שונות שמאפשרות הפעלה ליום הולדת בדיוק כמו שההורים דמיינו והילדים חלמו.

 

הפעלה ליום הולדת – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים מפעיל

השאלה איך להפיק לילדים שלנו יום הולדת היא לא שאלה פשוטה ורבים מההורים מתחבטים בה. אם גם לכם יש ילד, או ילדה, בין הגילאים 4 עד 9, אתם בוודאי תוהים איך השנה תוכלו לעשות להם יום הולדת שתהיה בלתי נשכחת ושאחר כך יהיה נעים לילדים להיזכר בה.

יש אפשרויות רבות ומגוונות בעידן מודרני כמו שלנו, אך האם באמת נראה לכם הגיוני לשכור אולם ולעשות נשף של ממש רק כי הילד הגיע לגיל שמונה? יש כמובן הרבה הורים שמגזימים אך חשוב לזכור שלפעמים כל מה שהילדים צריכים זו תשומת לב והופעה קטנה. לכן, בין אם הילדים שלכם בני חמש ובין אם הם קצת יותר גדולים, כדאי יהיה לחשוב על אופציה כמו הפעלה ליום הולדת שכוללת מופע קסמים.

 

למה דווקא מופע קסמים

אם תנסו להיזכר בימים שבהם אתם הייתם ילדים, בוודאי תראו עד כמה מופעי קסמים משכו את תשומת לבכם ובהחלט אפשר להבין מדוע. העניין הוא שעומד מולנו אדם, מתחיל לעשות קסמים ולמעשה עושה מול העיניים שלנו את הלוא יאומן.

אם לכל זה תוסיפו את הגיל הצעיר ואת ההתלהבות הגדולה, הרי לכם חגיגה שאי אפשר לשכוח ושנעים להתרגש ממנה בכל פעם מחדש. בנוסף לכך, אם יגיע קוסם מקצועי ויעשה מופע קסמים, אתם בעצמכם תוכלו לנוח, לעמוד מהצד, להשקיף על הכול ולהתמלא בנחת.

 

שוליית הקוסם

אין ספק שכאשר מזמינים קוסם שיעשה הפעלה ליום הולדת רוצים אומנם שכל הילדים ייהנו ורוצים לתת תשומת לב לכל המשתתפים, אך בסופו של דבר יש ילד אחד שהוא המרכז והוא הילד שחוגג יום הולדת.

לכן, אם חששתם לרגע שהילד שלכם יהיה חלק מהמשתתפים ולא ייהנה משום יחס מיוחד, כדאי שתדעו שאצלי זה לא יקרה. למעשה כאשר הורים מזמינים אותי להעביר הפעלה ליום הולדת ולשלב בה הופעות קסמים שונות, אני בוחר את ילד או את ילדת יום ההולדת בתור שוליית הקוסם.

זה אומר שבכל הפרטים הקטנים והגדולים שבהם אני זקוק לעזרה – הילד יעמוד לצידי, ייקח חלק בהופעה ולמעשה יקבל מקום של כבוד. זו תשומת לב מיוחד במינה שהרבה מאוד ילדים נהנים לקבל ביום ההולדת שלהם כך שאתם יכולים להסיר חשש מלבכם ואין ספק שגם במקרה שלכם הילד ייהנה מאוד.

 

התאמת הקסמים לקהל

אם החלטתם שאתם רוצים להזמין אותי כדי שאעשה ביום ההולדת הקרוב מופע קסמים מרהיב, כדאי שנדבר מראש. העניין הוא שככל שיהיו לי כמה שיותר פרטים על יום ההולדת מראש, כך אוכל להגיע הרבה יותר מוכן. חשוב לי להבין, לדוגמא, בני כמה הילדים, האם מדובר רק על חבורה של בנים, רק על חבורה של בנות או אולי על קבוצה מעורבת.

בנוסף לכך, יש גם משמעות לשאלה איפה בדיוק תתקיים יום ההולדת כי יש הבדל בין הפעלה ליום הולדת ובין קסמים שאפשר לעשות בתוך מבנה סגור לעומת הפעלות שונות וקסמים שניתן יהיה לעשות בחוץ. ככל שיהיו בידי יותר פרטים יהיה לי קל יותר להכין את מופע הקסמים בצורה מותאמת בדיוק לילדים שלך ולרוח המסיבה שבה אתם מעוניינים ולכן עדיף שנדבר מראש ונקבע את כל הפרטים הללו.

 

מופע קסמים עם אלמנטים מיוחדים

כיוון שאני עוסק בתחום הקסמים מזה שנים צברתי ניסיון ורב ואני יכול להציע לכם מופעים שונים ומגוונים. תוכלו לבחור בין מופעים פנטומימה קצרים, תרגילים שונים של קסמים ואפילו קסמים שכוללים שילוב של אש ומים. אתם תראו שככל שמופע הקסמים יהיה מורכב מיותר אלמנטים כך הילדים שיצפו בו ייקחו בו חלק ייהנו ממנו יותר ולכן זה כדאי.

אסור לשכוח שהמטרה היא להלהיב את הילדים ולשמח אותם ובדיוק בשביל זה אני פה, עם כל הציוד וכל הניסיון שאני מביא איתי ממופעי קסמים אחרים שעשיתי לאורך השנים. אוכל לשלב במופע גם קסמי פרחים ומטפחות וכמובן שגם אוכל לחלק הפתעות לילדים.

 

כל ילד מקבל במה

הניסיון לימד אותי שכאשר מדברים על הפעלה ליום הולדת ומדברים על מופעי קסמים מול ילדים, יש חשיבות אדירה לשיתופו של כל ילד בחוויה הזאת. לכן זו עוד סיבה טובה שבגללה אני הכתובת הנכונה עבורכם, שכן אצלי כל אחד מהילדים יקבל תשומת לב והזדמנות לעשות קסם.

ילד שעומד מול קהל של ילדים, כשהקוסם לצידו וביחד הם מהממים את הילדים הוא ילד מרוצה שמרגיש שהוא לוקח חלק. לכן חשוב לי לשתף את כל הילדים שיגיעו לאירוע ואתם תראו שזה יתרום רבות להצלחת החגיגה.

הניסיון שצברתי בשנים הרבות שבהן אני עוסק בתחום הזה גם סייע לי לאלתר ולהבין, מתוך מה שקורה בשטח, האם כדאי לשנות את כיוון הקסמים, איך לבחור באיזה קסם לשלב איזה ילד וכדומה. לכן, אם גם אתם רוצים שהילדים שלכם ייהנו ממסיבה חלומית אתם מוזמנים ליצור עימי קשר עוד היום וביחד נבנה את מופע הקסמים שאי אפשר יהיה לעמוד בפניו.

 

כל הקסמים המרתקים ביותר במופע אחד

יש הבדל בין מה שיכול להלהיב ילדים קטנים יותר ובין מה שיכול להמם ילדים גדולים יותר. לכן חשוב לדעת מראש בני כמה יהיו רוב הילדים כי זה גם ייסע לבחור את הקסמים. אחד מהקסמים שבדרך כלל מהמם ומרתק את הצופים, וביניהם גם ההורים, זה השולחן המעופף. תארו לכם שילד יום ההולדת מגיע למקום שבו אני עומד ובקסם אחד אני גורם לו לעופף מעל השולחן!

הילד עצמו חווה תחושה מיוחדת במינה וכך גם הילדים שצופים בו, אז למה שתמנעו את זה מהילדים שלכם? בנוסף לכל אלה, גם ברמה החינוכית המופע שלי יהמם את הילדים שלכם ויתרום להם לא מעט, שכן אני מקפיד על שימוש בעברית תקינה לכל אורך המופע. זה לא משנה בכלל מי הילדים שיושבים מולו ועל איזה גודל של קבוצה מדובר, כי בכל מקרה השפה היפה היא חלק מהמופעים שלי כך שגם מהבחינה הזאת תוכלו להיות רגועים ולדעת שבחרתם נכון.

 

הפעלות כל השנה

חשבתם לרגע שתוכלו להזמין קוסם ליום הולדת רק בחודשים מסוימים בשנה או רק כאשר האביב בחוץ? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. הפעלות קסמים, כמו כל דבר אחר, אפשר להתאים לעונות השנה כך שאפילו אם אתם רוצים מופע מרגש בחורף, הרי שזו יכולה להיות בחירה נפלאה. חשוב לי שהילדים לא רק יצחקו וייהנו אלא גם ישבו מרותקים, ייקחו חלק וירגישו שהם יוצאים עם ערך מוסף.

לכן אני גם נוהג לדבר תוך כדי ההופעה, להצחיק את הילדים ולגרום לאינטלקט שלהם לעבוד יותר. הניסיון הוכיח לי שזו הדרך הכי טובה שיש לגרום לכך שהילדים ייצאו מרוצים ממופע קסמים ולכן, כאשר ההופעה מתחילה אני נותן את כול כולי והילדים מרגישים בכך מהרגע הראשון ועד סיום המופע.

 

התפאורה באירוע

עוד דבר שצריך לשים לב אליו כשבוחרים קוסם שיעביר הפעלה ליום הולדת וכאשר רוצים להלהיב את הילדים, זו התפאורה. קוסם לא יכול לעמוד מול ילדים בבגדים רגילים, לא מושקעים ולצפות שהם ייקחו אותו ברצינות כאיש מקצוע שיודע לעשות קסמים. בנוסף לכך, תמיד כאשר משלבים תפאורה יפה במופעים כאלה האירוע עוד יותר מוצלח ולכן ברור מדוע זה חלק מהעניין.

יש לי אינספור חליפות קוסמים ואני בוחר אותם בהתאם להופעה שאליה אני מוזמן כך שכבר עם כניסתי למקום הילדים מתרגשים. בנוסף לכך, כל הציוד שיש לי לקסמים השונים שאני עושה הוא הציוד הכי מתקדם שיש ולכן ברור מדוע הילדים מתלהבים, יושבים מרותקים ומחכים לראות מה יקרה.

אם כל זה לא מספיק, גם כל ילד שמגיע לעזור לה, ובמיוחד שוליית הקוסם, מקבל גלימה של קוסם ועוד אבירים אחרים שילדים מאוד אוהבים. כל החגיגה הזאת ביחד היא זו שהופכת את הבילוי הזה לסוג של הפעלה ליום הולדת שאי אפשר להישאר אליה אדישים.

 

המוזיקה במופע

חשבתם לרגע שמופע הקסמים הוא רק אינספור קסמים ותפאורה? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. למעשה אני מקפיד גם לשלב מוזיקה מתאימה שמוסיפה לאווירה, בין אם זו מוסיקה שמלווה את קטעי המתח ובין אם זו מוזיקה שובבה יותר שמלווה את רגעי הצחוק וההנאה באירוע.

תפאורה, מוזיקה וקסמים מיוחדים זה מה שגורם לימי ההולדת הללו להיות מרגשים כל כך ואתם יכולים להיות בטוחים שעמוק בפניכם גם הבן שלכם, כמו כל ילד אחר, מחכה שתעשו לו אירוע כזה. אומנם זה נכון שלא בכל שנה הורים יפיקו לילדיהם את יום ההולדת הכי מושקע שיש, אך אם השנה החלטתם לעשות אירוע יוצא דופן – אני כאן בשבילכם.

 

כמה יעלה לכם התענוג?

הפעלה ליום הולדת שכוללת קוסם, משחקים ועוד הרבה פרטים אחרים, זו אומנם לא ההוצאה הכי זולה שיש אך אין ספק שזו בחירה טובה. לכן, אם אתם רוצים שהילדים שלכם יתרגשו במיוחד זה משהו שכן שווה לכם להשקיע בו. כמו כן, אתם מוזמנים להתקשר אלי עוד היום, לספר לי מה נחוץ לכם, על מה חשבתם ובהתאם לכך תוכלו לקבל הצעת מחיר.

בהשוואה לאפשרויות אחרות עבור הפעלה ליום הולדת אתם תראו שהמחירים אצלי נוחים, אז למה לוותר על כך? פעם בשנה מגיע גם לילד שלכם להרגיש שהוא מרכז העניינים, שהילדים אוהבים אותו ושההורים שלו יעשו הכול כדי שהוא יהיה מאושר!

 

מחירון הפעלה ליום הולדת

קוסם לימי הולדת 4-11 קטע ריחוף, מופע מרהיב, הגברה, תפאורה, טקס לעוגה, פרסים מושקעים ושדרוגים לבחירה החל מ-1,750₪ (לפי גודל ההופעה)
קוסם לבר מצווה מופע מרהיב הכולל טלפתיה בקבלת הפנים ובהסתובבות בקהל החל מ-2,200₪
הופעה בברית מופע ילדים וקסמים לכל הגילאים בהסתובבות ובקבלת הפנים החל מ-1,800₪
הופעות בקייטנות ובבתי ספר מופע קסמים החל מ-1,400₪ (לפי גודל ההופעה)
מה היה לנו עד עכשיו?
לול-הקוסם-הדגול
לול-הקוסם-הדגול-כיתוב

רוצים לשמח את הילד או הילדה ביום המיוחד שלהם? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מיידית!

השירותים שלי
לול-הקוסם-מוציא-מטפחותתת
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!