אילו הפתעות ליום הולדת לול הקוסם מחלק

כולם יודעים שבסוף כל יום הולדת – נהוג לחלק הפתעות לילדים שבאו לשמח את יקירנו. חלק מההורים קונים הפתעות וחלקם מחלקים שקיות הפתעה. אחד היתרונות בלהזמין את לול הקוסם להיות המפעיל ביום ההולדת של ילדכם הוא שלול הקוסם מביא גם הפתעות. במאמר זה יפורטו סוגי ההפתעות שלול הקוסם מחלק.

מגוון רחב של הפתעות ליום הולדת

ישנו מגוון רחב של הפתעות שלול הקוסם ליום הולדת מביא איתו ונותן לכל ילד לבחור איזו הפתעה שהוא רוצה. ישנם 7 סוגיל של הפתעות: קעקועים של דרקונים, קעקועים של פרחים, מדבקות של גיבורי על, מדבקות של נסיכות, שיני ערפד, יצירת חול וקסם מגניב שהילדים יכולים לעשות בעצמם.

קעקועים

אופן השימוש: מורידים את הניילון שמצורף לקעקוע, מצמידים את הקעקוע לגוף, שמים מלמעלה כמה טיפות מים או מגוון לח, סופרים עד 30 או עד 10 3 פעמים, מורידים את הדף והופ – הקעקוע מוכן! כמובן שהקעקוע יורד אחרי כ3 ימים.  אופן עשיית הקעקועים של הדרקונים והפרחים זהה.

מדבקות

מקבלים גיליון שלם של מדבקות – במדבקות של הגיבורים יש את ספיידרמן, וולברין, קפטן אמריקה, הענק הירוק, איש החול ועוד חברים טובים!

בגיליון של הנסיכות יש את סינדרלה, שילגיה, בת הים הקטנה, יסמין, בל ועוד. מדובר על גיליון גדול ואיכותי של מדבקות הכולל כ20 מדבקות.

שיני ערפד

שיניים מדליקות במיוחד בצבעים: אדום, צהוב, ירוק, וורוד. אפשר גם לשים את השיניים בפה ואחרי יום ההולדת להיכנס הביתה, להגיד לאמא "היי אמא הגעתי הביתה" ואז לפתוח את הפה ואז היא טיפה תיבהל ומיד תסבירו שזו הפתעה שקיבלתם ביום ההולדת.

ציורים בחול

אופן השימוש: מקלפים את הקליפה הצהובה אחת אחרי השניה עד שכל הציור יהפוך להיות בצבע אפור, אם יש צבע אפור סימן שיש דבק! לאחר מכן ישנן 4 שקיות של חול צבעוני – אדום, כחול, ירוק וצהוב. לוקחים את החול הצבעוני ומפזרים אותו על הדבק ממש כמו בדוגמא עד שיוצאת יצירת אומנות. את היצירה אפשר גם לתלות על החדר וזה מגניב!

קסם הטבעת והחרב

אופן השימוש: לוקחים את החרב, מכניסים אותה בתוך הטבעת ומראים לצופים שהחרב עוברת דרך הטבעת. לאחר מכן מוציאים את החרב, שמים את הטבעת על האצבע והוקוס פוקוס – החרב יכולה לעבור בתוך הטבעת דרך האצבע! מהו הסוד? ובכן – בטבעת יש 2 חורים. אם מכניסים את החרב בחור הראשון – החרב עוברת באמצע וכך מראים אותה בפעם הראשונה. אך אם מכניסים את החרב בחור השני – החרב עוברת מסביב ולא חותכת את האצבע. כך אפשר להראות כאילו אתם חותכים את האצבע למרות שזה לא כואב וזה עובר מסביב.

"שיניים מדליקות במיוחד בצבעים: אדום, צהוב, ירוק, וורוד. אפשר גם לשים את השיניים בפה ואחרי יום ההולדת להיכנס הביתה, להגיד לאמא "היי אמא הגעתי הביתה" ואז לפתוח את הפה ואז היא טיפה תיבהל ומיד תסבירו שזו הפתעה שקיבלתם ביום ההולדת."

הפעלה ליום הולדת
הפתעות – מוסיפות המון ליום ההולדת!

ישנם 3 כללים בכדי לקבל הפתעה:

  1. כל ילד בוחר הפתעה אחת איזו שהוא בוחר. הילד היחיד שמקבל 3 הפתעות הינו ילד יום ההולדת!
  2. אין החלפות. אם לדוגמא ילד לקח קעקועים ואז הוא התחרט ובא לו מדבקות – אין אפשרות להחליף.
  3. לא דוחפים בתור!

כמה דברים לסיום:

ההפתעות של לול הקוסם אינן מלכלכות או מרעישות. בנוסף – ההפתעות מחולקות בשפע. אם הפתעה הלכה לאיבוד או שיש לילד אח שגם ירצה הפתעה בבית – גם הם יקבלו הפתעה.

נתראה באירוע הבא!

לול הקוסם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך מאת לול הקוסם הדגול:

תגובות

תוכן עניינים

מגבר
ציוד לאירועים
מערכת הגברה להופעות

הופעה ברמה גבוהה חייבת לכלול מערכת הגברה איכותית. במאמר זה נספק לכם את המדריך המלא לצורך רכישה או השכרה של מערכת הגברה מצוינת להופעות. מערכת

למאמר המלא »

0 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    Visitor Rating: 5 Stars

השארת תגובה